PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : un_install شدن خود به خود کارت گرافیک لپ تاپ

میثمM
10-05-2013, 11:14
سلام دوستان

امروز که لپ تاپ رو روشن کردم وقتی که ویندوز بالا اومد دیدم کارت گرافیک AMD از نصب در اومده و این ارور را داد

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

کلا کارت گرافیک را پاک کردم و مجددا که خواستم نصب کنم بطور کامل نصب نشد (شکل زیر)

همه راهی هم امتحان کردم بک اپ همیشگی سیستمم را هم ریستور کردم حتی ویندوز هم مجدد نصب کردم اما نشد

الان فقط کارت گرافیک اول intell را فقط میشناسه توی device manager هم اثری از AMD نیست

من با این لپ تاپ کار گرافیکی سنگین انجام نمیدم گیم هم اصلا بازی نمیکنم

الان مشکل اینه که کارت گرافیک AMD پریده وسیستم اصلا اون را نمیشناسه

تمام درایور ها رو هم از سایت hp گرفتم وقبلا که ویندوز جدید نصب میکردم از همین ها استفاده میکردم و براحتی نصب میشد

مدل لپ تاپ HP Pavilion g6 1256se

ویندورمم 7 64 بیت

دوستان لطفا راهنمایی بفرمایید

ممنون

Pami
10-05-2013, 12:03
اون view log رو بزنید ببینید چی نوشته
برنامه خاصی اخیرا نصب کردید ؟
با سیستم ریستور برگردونید به عقب تر و زمانی که کارت گرافیک درست کار میکرده ببینین باز هم همینطوریه یا نه

میثمM
10-05-2013, 12:40
اون view log رو بزنید ببینید چی نوشته
برنامه خاصی اخیرا نصب کردید ؟
با سیستم ریستور برگردونید به عقب تر و زمانی که کارت گرافیک درست کار میکرده ببینین باز هم همینطوریه یا نه

این پیغام توی Log

وقتی هم بصورت custom میخوام نصبش کنم ای گزینه که قرمز کردم off هست(شکل زیر)

حتی جدید ترین نسخه ی درایور AMD را از سایت اصلیش (اپدیت 24/4/2013) دانلود کردم و اون هم به همین شکل بود که گفتم

jafarian
10-05-2013, 23:36
برای مشکل شما فقط دو تا سایت درباره اون بحث کردن:n01:

روش اول

گفته شده به این شاخه برین C:\AMD\Support بعد پوشه مورد نظر باز کنید از اونجا درایور خودتون از نوع نصب کنید

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

روش دوم

که در این روش گفته شده 100 درصد مشکل رفع میشه به اینصورت که Driver Signature Enforcement غیر فعال کنید که از طریق دو تا راه میتونید برین

راه اول

منوی استارت باز کنید در قسمت سرچش تایپ کنید cmd بعدشم روی گزینه مورد نظر کلیک راست گزینه run as admin انتخاب کنید درکادری که باز میشه دو تا دستور پایین وارد کنید برای هرکدوم هم جدا اینتر بزنید

بعدشم سیستم ریستارت کنید بعد به احتمال زیاد درایور شما نصب شود بعد از ریستارت یا که اگر نصب نبود از نوع دستی میتونید نصب کنید

راه دوم

اگر با روش بالا پیغام خطا دریافت کردین این روش برین سیستم ریستارت کنید کلیک f8 از صفحه کلید بزنید تا کادر Advanced Boot Options برای شما به نمایش در بیاد البته اگر باکلید f8 این کادر به نمایش در نیومداز کلید f2 باید استفاده کنید بعد از بین گزینه های موجود گزینه Disable Driver Signature Enforcement پیدا کنید این گزینه رو انتخاب کنید بزارین ادامه کار پیش رود بعد از چند دقیقه پنجره مربوط به نصب درایور amd ظاهر میشود که نشانه نصب درایور هست اگر نمایش داده نشد بصورت دستی درایور مذکور از داخل همون پوشه که داخل روش اول گفتم نصب کنید.