PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل در اجرای نرم افزار snipping tools

dvb595959
10-05-2013, 07:39
درود...
من هر وقت نرم افزار snipping tools رو میخام اجرا کنم بعد از حدود 5 دقیقه بعدش اجرا میشه و توی این مدت هم برنامه های دیگه هم اجرا نمیشن....

dvb595959
10-05-2013, 07:45
درود...
یک فایل هست که به هیچ عنوان پاک نمیشه... حتی چند بار هم که ویندوز عوض کردم و بدون هیچ کار اضافی مستقیم رفتم سراغ فایل تا پاکش کنم بازم نشد... جزو فایلهای سیستمی ویندوز هم نیست....مربوط به یک نرم افزار ه که توی تصویر هم میتونید اسم نرم افزار رو ببنید....مطمئنم فایل در حال اجرا هم نیست...خیلی برام عجیبه... چطوری میتونم پاکش کنم؟

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

saeed_136915
10-05-2013, 11:05
درود...
یک فایل هست که به هیچ عنوان پاک نمیشه... حتی چند بار هم که ویندوز عوض کردم و بدون هیچ کار اضافی مستقیم رفتم سراغ فایل تا پاکش کنم بازم نشد... جزو فایلهای سیستمی ویندوز هم نیست....مربوط به یک نرم افزار ه که توی تصویر هم میتونید اسم نرم افزار رو ببنید....مطمئنم فایل در حال اجرا هم نیست...خیلی برام عجیبه... چطوری میتونم پاکش کنم؟

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

این از نمایش هایی هست که سایت های دانلود ایرانی درمیارن. اسم فایل غیرمعتبر هست. شما اون درایو F رو یه باز چک دیسک بکنین احتمالا درست میشه :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

dvb595959
10-05-2013, 12:11
این از نمایش هایی هست که سایت های دانلود ایرانی درمیارن. اسم فایل غیرمعتبر هست. شما اون درایو F رو یه باز چک دیسک بکنین احتمالا درست میشه :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
با تشکر از پاسخ
من از چک دیسک سر در نمیارم... لطفا بهم بگین چجوری باید انجام بدم....با این کار اطلاعات درایو f از بین نمیره؟ من اطلاعات زیادی توی این درایو دارم.

saeed_136915
10-05-2013, 12:17
با تشکر از پاسخ
من از چک دیسک سر در نمیارم... لطفا بهم بگین چجوری باید انجام بدم....با این کار اطلاعات درایو f از بین نمیره؟ من اطلاعات زیادی توی این درایو دارم.

نه به اطلاعاتتون دست زده نمیشه. شما از منوی استارت روی Run کلیک کنین بعد cmd بنویسین و اینتر بزنین. بعدش هم همون دستوری که آخر پست قبلیم نوشتم رو تایپ کنین و اینتر بزنین.
اگه نشد باید از نرم افزار Unlocker استفاده کنین

dvb595959
10-05-2013, 13:00
نه به اطلاعاتتون دست زده نمیشه. شما از منوی استارت روی Run کلیک کنین بعد cmd بنویسین و اینتر بزنین. بعدش هم همون دستوری که آخر پست قبلیم نوشتم رو تایپ کنین و اینتر بزنین.
اگه نشد باید از نرم افزار Unlocker استفاده کنین
درود
کاری رو که گفتی انجام دادم و چک دیسک کردم اما مشکل حل نشد.

saeed_136915
10-05-2013, 13:24
درود
کاری رو که گفتی انجام دادم و چک دیسک کردم اما مشکل حل نشد.

با این نرم افزار امتحان کنین : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

dvb595959
10-05-2013, 16:53
با این نرم افزار امتحان کنین : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

درود بر شما
با استفاده از نرم افزاری که معرفی کردین تونستم پوشه و فایل داخلش رو دلیت کنم...
باز هم از لطف شما سپاسگذارم...