PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست كرك Eltima Flash Decompiler 2.9.0.349 كه كار كند !!!

McLarenF1
07-08-2006, 13:49
سلام دوستان ،
ميدونم بارها درخواست كرك اين برنامه در انجمن شده ، اما متاسفانه هيچ كدومش جواب نداده !!!
از دوستان خواهش ميكنم هر فردي كرك اين برنامه رو داره و خودش امتحان كرده و ميدونه كار ميكنه اينجا بذاره تا ما هم بتونيم ازش استفاده كنيم :
Eltima Flash Decompiler 2.9.0.349
من تقريبا تمام كركهاي موجود براي اين برنامه رو امتحان كردم اما هيچ كدوم جواب ندادن ، اين كرك ها عبارتند از :

1- سريال ورژن كمي قديميتر برنامه
2- پچ snt كه براي همين ورژن ساخته شده و اصلا فايل رو كرك نميكنه
3- فايل اجرايي كرك شده همين ورژن برنامه كه حجمي حدود 3 تا 4 مگ داره و كرك شده هست اما متاسفانه وقتي ازش استفاده ميكنم تمام توابع برنامه غير فعال ميشن ( توابعي مثل سيو كردن و يا خارج كردن آبجكتها و ... )
4- سريال ورژنهاي خيلي قديميتر اين برنامه
5- خود برنامه به همراه كرك حجيمش كه توسط يكي از دوستان در انجمن معرفي شده بود و از سايت Rapidshare گرفتم و حدود 9 مگابايت حجمش بود ، اون هم همون حالت دوم رو داشت و جواب نداد !!!

دوستان هيچ كدوم از اين كرك ها جواب نميدن ، من خواهش ميكنم اگر فردي كركي به غير از اينهايي كه گفتم ميشناسه به من معرفي كنه ، خواهش ميكنم اين كرك ها رو معرفي نكنيد چون همش رو تست كردم و نتيجه نداده ...
منتظر راهنمايي شما هستم.
ممنون

McLarenF1
08-08-2006, 10:18
سلام دوستان ...
يعني اين برنامه كرك نداره !!!
هيچ فردي تا حالا باهاش كار نكرده !!!