PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل با نصب نشدن گرافیک لب تاب hp در ویندوز ۸

alyy
09-05-2013, 10:53
سلام خدمت دوستان عزیز.من یه لب تاب hp مدل pavilion g6 1320sx دارم که به هزار بدبختی درایو گرافیک و بقیه درایوهاشو از نت دانلود کردم و تا وقتی ویندوز سون ۶۴ بیت روش بود گرافیکش یک گیگابایت بود و تا share کردن میشد سه گیگابایت(۳۰۴۸) بعد اینکه ویندوز رو تغییر دادم به ویندوز۸ ۶۴بیت خودش تمام درایوهاش نصب شد و فقط درایو گرافیکش کلا شده ۱۶۳۲ مگ که فقط share کرده و خود کارت گرافیک جلوش زده ۰صفر .
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

و اون درایو گرافیک که رو ویندوز سون نصب میکردم و گرافیک رو نصب میکرد الانم رو ویندوز۸ نصب میشه ولی هیچ عکس العملی نشون نمیده دوستان خواهشن کمک کنید اگه میدونید
گرافیک لب تابم نمیدونم چیه یه جا نوشته intel یه جا amd
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

farazfar
09-05-2013, 17:53
چون گرافیکت swichable هست

kiuq
10-05-2013, 13:35
سلام ..
اینو دانلود و نصب کن اوکی میشه :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

این یکی هم برای اطمینان بگیر :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

alyy
13-05-2013, 09:02
با تشکر از دوستان که زحمت کشیدن جواب دادن.دو تا سوال دیگه دارم اگه زحمتشو بکشن ممنون میشم
اول اینکه من درایو گرافیک لب تاب رو پیدا کردم و نصب کردم درست شد فقط تو ویندوز هفت تا 3گیگ رفت که 3045 بود الان با ابنکه کامل نصبه تا 2789 رفت یعنی تقریبا 250 تا دیگه کم داره این علتش چیه اگه کسی میدونه.
دوم اینکه طوری که من طبق پست دوم فهمیدم لب تابم دوتا گرافیک داره که در مواقعی که نیاز به استفاده بیشتر از لب تاب دارم برا استفاده بیشتر از باطری بین گرافیکها سویچ کنم و با انتخاب گرافیک ضعیفتر مصرف باطری رو بیارم پایین.حالا کسی از دوستان هست بدونه چه طوری میشه عمل سوئیچ کردن بین گرافیک ها رو بدونه توضیح بده؟
ممنون میشم اگه جواب بدید

samane1370
13-10-2013, 11:30
من یه لب تاپ DELL دارم ویندوز که عوض کردم گرافیکش نصب نمیشه نمیدونم چرا؟
رو لب تاپ sony هزار بار ویندوز عوض کردم مشکلی نداشتم تو گرافیک