PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : حساسیت

Saeed Dz
09-05-2013, 01:31
با سلام
دوستان برای حساسیتم داروی ضد حساسیت غیر خواب آور و خارجی (ترجیحن آلمانی) میخوام. لطفن اگر کسی اطلاع داره معرفی کنه.
البته قبلن آنتی هیستامین و نمونه های مشابهش، همینطور هیدروکسی زین و ... رو مصرف کردم چه به توصیه پزشک و چه خودسرانه اما یا تاثیر خوبی نداشته (اون چیزی که مد نظر من هستش برای از بین بردن علایمی مثل آب ریزش بینی و ...) و یا اینکه خواب آور بوده و انژیمو میگرفته.

alireza_sk
09-05-2013, 09:15
سلام دوست عزیز
من سالهاست که این مشکل رو دارم و همه جور قرص و تزریق آمپول هم امتحان کردم ولی هیچ کدوم تاثیر آب نمک رو نداشت یا خودتون آب نمک رقیق درست کنید یا از داروخانه سرم بخرید که بهتره و روزی دوبار بکشید توی بینی تون و قرقره کنید
البته اگر مشکل شما هم مثل من حساسیت فصل بهار ( گرده افشانی ) باشه که آبریزش بینی و خارش گلو و عطسه زیاد رو به همراه داره آب نمک خیلی کمک میکنه

Saeed Dz
09-05-2013, 13:01
راستش من قرص رو بیشتر ترجیح میدم با وجود اینکه ممکنه روش شما موثر باشه.

S0R3N4
09-05-2013, 14:03
حساسیت فصلی منظورتون هست؟

Saeed Dz
09-05-2013, 14:13
حساسیت فصلی منظورتون هست؟
بله دقیقن هر سال همین موقع ها دچار علایم حساسیت میشم. بیشتر هم دچار آبریزش بینی و کمی هم چشمم اشک آلود میشه.

bijandarbari
09-05-2013, 14:16
من از اپو ستریزین استفاده میکردم.
در حقیقت قرص ستریزین ساخت شرکت آپوتکس کانادا هستش.
خیلی عالی بود. خواب آور آنچنان نبود. ولی حداقل 24 ساعت موثر بود.
ابریزش بینی من خیلی شدید بود. ولی این قرص راحت متوقفش میکرد.

الان دیگه نتونستم این قرص رو پیدا کنم. اگه تونستی پیداش کنی حتما ازش استفاده کن.
ستریزین های خارجی دیگه ای رو استفاده کردم ولی این قرص خیلی عالی بود.

Saeed Dz
09-05-2013, 14:31
من از اپو ستریزین استفاده میکردم.
در حقیقت قرص ستریزین ساخت شرکت آپوتکس کانادا هستش.
خیلی عالی بود. خواب آور آنچنان نبود. ولی حداقل 24 ساعت موثر بود.
ابریزش بینی من خیلی شدید بود. ولی این قرص راحت متوقفش میکرد.

الان دیگه نتونستم این قرص رو پیدا کنم. اگه تونستی پیداش کنی حتما ازش استفاده کن.
ستریزین های خارجی دیگه ای رو استفاده کردم ولی این قرص خیلی عالی بود.
لطفن اسم انگلیسیش رو برام بنویس. در مورد تهیه کردنش بنا به شرایطی که دارم مشکلی نیست.

T I M S A R
09-05-2013, 14:34
من به شخصه از Telfast استفاده کردم عالی بوده فرانسوی هستش و بسته اش 15 تاییه من هر روز صبح مصرف کردم اصلا خواب آور نبود و مشکل حساسیت فصلیم حل شد. ضمنا اکثر داروخانه ها دارن

Saeed Dz
09-05-2013, 14:50
من به شخصه از Telfast استفاده کردم عالی بوده فرانسوی هستش و بسته اش 15 تاییه من هر روز صبح مصرف کردم اصلا خواب آور نبود و مشکل حساسیت فصلیم حل شد. ضمنا اکثر داروخانه ها دارن
اینو یه پزشک هم بهم پیشنهاد داده بود ولی هنوز تست نکردم، حالا که شمام گفتی حتمن استفاده میکنم شاید مشکلم برطرف بشه.

Saeed Dz
09-05-2013, 19:35
telfast اونطور که من فهمیدم 3 دوز متفاوت داره، کدوم برای من مناسب هستش؟

bijandarbari
10-05-2013, 15:37
لطفن اسم انگلیسیش رو برام بنویس. در مورد تهیه کردنش بنا به شرایطی که دارم مشکلی نیست.

apo cetirizine