PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : نمایش پیغام Access is denied <<< هنگام کلیک روی یک فولدر خاص

armia
08-05-2013, 22:33
با سلام . من به هیچ عنوان قادر به دسترسی به یکی از فولدر های قدیمی داخل هاردم نیستم(با پیغام Access is denied مواجه میشم ) در صورتی که بسیار به محتوای داخل این پوشه نیازمندم .
خاطرم هست چند سال قبل هم چنین مشکلی رو داشتم که یکی از دوستان راهنمائی کرد از تنظیمات Folder Option حلش کردم اما الان بخاطر نمیارم . ممنون میشم کمکم کنید

SQARIYOM
09-05-2013, 03:50
کلیک راست - پراپرتیز - سکیوریتی - انتخاب یوزر خودت - تغییر پرمیشن ها

البت باید کاربر ادمین باشی

jafarian
09-05-2013, 12:51
طبق مراحل پایین برای رفع مشکل خودتون برین:n01:

مرحله اول

ابتدا به قسمت فلدر آپشن برین بعدشم چکمارک گزینه مورد نظر که داخلش شکل پایین مشخص کردم قسمت شماره 3 حذف کنید بعدم تایید اکی کنید

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

بعد روی همون فلدر خودتون که این پیغام دریافت میکنید کلیک راست گزینه properties انتخاب کنید در کادری باز میشه طبق شماره 4 به سربرگ مورد نظر برین بعدشم گزینه های 5-6-7-8 انتخاب کنید بعد از انتخاب گزینه شماره 8 هر پیغامی ظاهر شد شما تایید کنید بعد از نوع فلدر مورد نظر تست کنید اگر بازم به همین صورت بود اینسری گزینه پایین شماره 6 انتخاب کنید از نوع تست کنید

اگرباز با مراحل بالا رفع مشکل نشد این روش برین باز روی فلدر خودتون کلیک راست گزینه propertis انتخاب کنید بعد طبق شماره عمل کنید

فقط در کادر شماره 3 گزینه Everyone وارد بعدم روی شماره 4 با 5 کلیک کنید بعد درکادری که باز میشه چکمارک گزینه اول بزنید که همون شماره 6 میشه روی دکمه اکی کلیک کنید

در کادر آخرم گزینه شماره 7 انتخاب بعدشم گزینه های شماره 8 انتخاب کنید.

armia
11-05-2013, 13:22
ممنون از شما اما مسئله ای که هست من با انتخاب گزینه SECURITY دسترسی ای به امکانات اون بخش ندارم و کلیه تنظیمات برام قفله در صورتی که یوزرم ADMIN هم هست

jafarian
11-05-2013, 23:01
ممنون از شما اما مسئله ای که هست من با انتخاب گزینه SECURITY دسترسی ای به امکانات اون بخش ندارم و کلیه تنظیمات برام قفله در صورتی که یوزرم ADMIN هم هست

شما اون حالت everyone که گفتم اون حالتم تعریف کنید ببینید به همین صورته یا که نه.

armia
12-05-2013, 12:45
درست شد دوست عزیز خیلی خیلی ممنون