PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : نياز به برنامه مسير نما؟

SILWESTER
07-08-2006, 12:20
سلام . بياز نه نياز منظورم بود
يه برنامه ميخواهم كه مسير فايلهايي رو كه در task manager در حال اجرا هستند رو دقيق نشون بده. فكر كنم يكي از دوستان قبلا چنين برنامه اي زو معرفي كرده بود ولي الان هر چي گشتم اون پستو نديدم. لطفا اگه كسي نام برنامه يا برنامه هاي مشابه رو ميدونه بهترينشو معرفي كنه. اگه لينك هم بديد چه بهتر..با تشكر از بچه هاي خوب اين انجمن :)

AK1
07-08-2006, 12:37
با سلام به SILWESTER جان من از TuneUp Utilities 2006 استفاده مي كنم براي اين كار ولي نرم افزار ويژه اين كار win tasks pro ستش كه فوق العادست

AK1
07-08-2006, 12:48
راستي چرا تو بخش قفل های نرم افزاری و کرکینگ درخواست داي (بخش درخواست نرم افزار كه بود )
اينم يه لينك خفن براي win tasks pro
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

SILWESTER
07-08-2006, 13:03
راستي چرا تو بخش قفل های نرم افزاری و کرکینگ درخواست داي (بخش درخواست نرم افزار كه بود )
اينم يه لينك خفن براي win tasks pro
امیر جان ممنون میرم این لینکو بگیرم. فکر کردم کرکرها بیشتر با این نرم افزار ها سرو کار دارند اینجا گفتم تا جواب کامل تری بیگرم. تا بعد
راستی..آواتور جدید مبارک :biggrin: :biggrin: :biggrin: :biggrin: :biggrin:

peyman khatar
07-08-2006, 16:44
SILWESTER
سلام . بياز نه نياز منظورم بود
يه برنامه ميخواهم كه مسير فايلهايي رو كه در task manager در حال اجرا هستند رو دقيق نشون بده. فكر كنم يكي از دوستان قبلا چنين برنامه اي زو معرفي كرده بود ولي الان هر چي گشتم اون پستو نديدم. لطفا اگه كسي نام برنامه يا برنامه هاي مشابه رو ميدونه بهترينشو معرفي كنه. اگه لينك هم بديد چه بهتر..با تشكر از بچه هاي خوب اين انجمن
سلام
دوست عزيز :cool:
براي اين كار راحت ترين برنامه و كارامد ترين برنامه :cool: :biggrin:
نرم افزار FileMonitor است كه شما رو در پيدا كردن مسير نرم افزار هاي در حال اجرا ياري ميكنه !! ;)
از لحاظ سرعت و دقت در نوع خودش بهترينه !
فعلاً باي :biggrin: :biggrin:
******پيمان ********

SILWESTER
07-08-2006, 18:03
آقا من wintaskspro 5.4.رو گرفتمش. حجمش حدود 3.99 مگه. موقع نصب به سريال گير داد و رفتم شانسي يكي براش گير اوردم و نصب شد ولي اجرا نميشه؟؟؟نميدونم چه مرگيشه؟شايد به خاطر سريال نامبره!
امير جان اون يكي ديگه كه گفتي خودت استفاده ميكني چجورياتست؟ TuneUp Utilities 2006 :sad: حجمش چقدره ؟سريال هم ميخواد؟ اگه ميدوني خوب كار ميده ورژنشو بده تا بگيرم.ممنون
برم ببينم فايل مونيتور رو گير ميارم يا نه.كاشكي پيمان جان اسم كامل تري به همرا ورژني كه داره داده بود.... احتمالا تو گوگل 1000000000 جواب براي سرچ اسمش بياد بالا

AK1
07-08-2006, 18:11
سلام
SILWESTER جان من wintaskspro 5.4. رو گرفتم استفاده كردم مشكلي نداشت تو بخش كرك درخواست بده شايد پيدا بشه خونه نيستم شب برات مي زارم
راستي TuneUp Utilities 2006 يه نرم افزار يتوليتي هستش تو سي دي يات نگاه كن فكر كنم حجمش زياده راستي يه جستجو كن شايد تو انجمن باشه
منم اين FileMonitor كه پيمان معرفي كرد رو مي خوام اگه پيمان لينك بده ممنون مي شم

SILWESTER
07-08-2006, 18:16
برم ببينم فايل مونيتور رو گير ميارم يا نه.كاشكي پيمان جان اسم كامل تري به همرا ورژني كه داره داده بود.... احتمالا تو گوگل 1000000000 جواب براي سرچ اسمش بياد بالا
بله درست بود
Results 1 - 10 of about 77,500,000 for download file monitor . (0.34 seconds)
Network File Monitor Pro
Sentry-go Quick File Monitor
و .............
پيمان جان ميشه اسم كاملشو به همرا ورژن بدي. ممنونت ميشم

SILWESTER
07-08-2006, 18:19
سلام
SILWESTER جان من wintaskspro 5.4. رو گرفتم استفاده كردم مشكلي نداشت تو بخش كرك درخواست بده شايد پيدا بشه خونه نيستم شب برات مي زارم
راستي TuneUp Utilities 2006 يه نرم افزار يتوليتي هستش تو سي دي يات نگاه كن فكر كنم حجمش زياده راستي يه جستجو كن شايد تو انجمن باشه
منم اين FileMonitor كه پيمان معرفي كرد رو مي خوام اگه پيمان لينك بده ممنون مي شم
امير خان چجوري نصبش كردي. موقع نصب سريال ميخواد؟؟؟؟؟ :ohno: چه سريالي زدي رفت نصب شد؟؟؟ منتظرم

peyman khatar
07-08-2006, 18:39
سلام
نرم افزار فايل مانيتور
Filemon V6.07 در ضمن به فول كار مي كنه !!!
نرم افزار عاليه هستش حتماض استفاده كن !
باي
******پيمان******

peyman khatar
07-08-2006, 19:33
سلام
اينم برنامه فايل مانيتور FileMonitor
لينك دانلود
پسورد فايل
IMMORTAL_CRACKERS@YAHOO.COM
خوش باشيد دوستان
IMMORTAL CRACKER

SILWESTER
08-08-2006, 01:03
پيمان جان ممنونم. ميرم دانلود كنم خدا كنه خيلي حجيم نباشه. دايل آپ دارم از نوع زغاليش :biggrin:
اينم پيشنهاد سوداستProcess Explorer 10.2 اگه خواستي تو هم بگير ببين چجورياست :happy:
تا بعد..........................

AK1
08-08-2006, 01:29
سلام
اينم برنامه فايل مانيتور FileMonitor
لينك دانلود
پسورد فايل
IMMORTAL_CRACKERS@YAHOO.COM
خوش باشيد دوستان
IMMORTAL CRACKER

پيمان جان مرسي دستت درد نكنه نرمافزار جالبي بود ;)

AK1
08-08-2006, 03:28
امير خان چجوري نصبش كردي. موقع نصب سريال ميخواد؟؟؟؟؟ :ohno: چه سريالي زدي رفت نصب شد؟؟؟ منتظرم

اينم سريال به همراه كرك WinTasks Pro 5.04 اميد وارم به دردت بخوره :happy:
دانلود ( [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

SILWESTER
09-08-2006, 00:11
دست همگيتون درد نكنه. شرمنده كرديد بابت برنامه ها و سريالاشون...
موفق باشيد :)

AK1
09-08-2006, 01:11
منم يه درخواست داشتم راستپ چند بار تو بخش درخواست نرمافزار گفتم خبري نشد گفتم اين سنگ رو هم بندازم يه ريجستر مونيتورينگ مي خوام اگه بود لينك بدين كه احتياج شديد دارم

peyman khatar
09-08-2006, 10:15
منم يه درخواست داشتم راستپ چند بار تو بخش درخواست نرمافزار گفتم خبري نشد گفتم اين سنگ رو هم بندازم يه ريجستر مونيتورينگ مي خوام اگه بود لينك بدين كه احتياج شديد دارم
سلام
باشه عزيز دل :biggrin:
برات توي انبار مي گردم ببينم پيدا ميشه ؟؟ :biggrin: :biggrin: :biggrin:
اگه بود واست آپلود مي كنم !! :cool: ;)
IMMORTAL CRACK3R