PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : راهنمایی برای خرید یک چاپگر لیزری سه کاره

maajnon
08-05-2013, 08:54
سلام ....
دوستان خسته نباشین یه راهنمایی میخوام ...بنده یه چاپگر 3 کاره جوهرافشان 13 سال داشتم که دیگه عمرش تموم شد اومدم تا ازتون برای خرید یک چاپگر 3 کاره لیزری مشورت بگیرم مدلای مختلفی هست که بدجور گیجم کرده و نمیدونم آیا نیازهای منو میتونه براورده کنه یا نه ... بنابر این خواسته های خودمو از این چاپگر میگم تا لطف کنید و یه مدلی بهم پیشنهاد کنید ... اگه کنان یا اچ پی باشه بهتره
1) این چاپگر رو برای یک شرکت میخوام حدوداً 100 صفحه تو روز پرینت و فتوکپی میگیریم ...
2) دومین چیز که خیلی برام مهمه کاتریجشه ... اینکه کاتریج حجم بالایی داشته باشه و هزینه شارژشم گروون نباشه
3) بیشتر پیرینت های ما متنیه ولی بدم نمیاد چاپگرم رنگی هم باشه برای چاپ بعضی عکس ها
4) جنس خوب و تورو خدا دنگ و فنگ نداشته باشه که بخواهد یا کاغذ بخوره یا .... هرچی باشه میخوام دردسر نداشته باشه جنسش عالی باشه
5) سرعتش اصلا برام مهم نیست اما کیفیت چاپش خوب باشه البته رنگیش
6) شکل و رنگش اصلا مهم نیست فقط اندازه اش خیلی بزرگ نباشه
7) کاغذ های گلاسه رو هم به راحتی بگیره
8) تا یک میلیون هم میتونم هزینه کنم به شرط اینکه کاتریجش گرون نباشه :n01:

h_khozooei
08-05-2013, 12:18
این چیزی که تو می خوای نمی تونه یه سه کاره باشه روزی 100 صفحه پرینت بگیره حجم کارتریجش بزرگ باشه لیزری باشه زیر یک میلیون تومان باشه
یا خواسته خودتو پایین بیار یا مبلغ رو ببر بالا
ارزون ترین رنگی 1415 هست که فکر می کنم یک و نیم میلیون باشه مشکی می تونی بخری حدود 600 ولی کارتریجش کوچک هست و 500 تا 700 برگ می زنه
کسی که می خواد این حجم پرینت بگیره بهتره کپی بگیره نه پرینت
کپی هم گرونه اگر می تونی یه کپی رنگی حدود 4 مییون هزینه کنی می تونم بهت مدلهای رو پیشنهاد کنم

maajnon
08-05-2013, 17:28
این چیزی که تو می خوای نمی تونه یه سه کاره باشه روزی 100 صفحه پرینت بگیره حجم کارتریجش بزرگ باشه لیزری باشه زیر یک میلیون تومان باشه
یا خواسته خودتو پایین بیار یا مبلغ رو ببر بالا
ارزون ترین رنگی 1415 هست که فکر می کنم یک و نیم میلیون باشه مشکی می تونی بخری حدود 600 ولی کارتریجش کوچک هست و 500 تا 700 برگ می زنه
کسی که می خواد این حجم پرینت بگیره بهتره کپی بگیره نه پرینت
کپی هم گرونه اگر می تونی یه کپی رنگی حدود 4 مییون هزینه کنی می تونم بهت مدلهای رو پیشنهاد کنم

فکرامو کردم تک رنگ ( مشکی) میخوام رنگی نمیخوام ... راست میگید پرینتام تو رو 40 تا 50 بعضی روز ها هم 10 تا 20 تا بیشتر نمیشه ... ولی قیمت کاتریج یکم برام مهمه دورو هم بگیره خیلی بهتره 3 کاره بیشتر نباشه یعنی فکس نمیخوام

maajnon
08-05-2013, 17:42
ارزون ترین رنگی 1415 هست که فکر می کنم یک و نیم میلیون باشه
یه سوال این چاپگری که شما فرمودین مطمئنید 1.5 میلیونه ؟ قیمت کاتریجاش چنده ؟ سوال بعدیم اینه که اگر 3 کاتریج رنگیش تموم بشه میشه فقط از کاتریج مشکیش استفاده کرد یعنی چیزی نیست که بهم وابسته باشه؟ حجمش چقدره ؟ و اینکه به نظرتون نسبت به حجم کاتریج می ارزه قیمتش؟

h_khozooei
09-05-2013, 11:16
یه سوال این چاپگری که شما فرمودین مطمئنید 1.5 میلیونه ؟ قیمت کاتریجاش چنده ؟ سوال بعدیم اینه که اگر 3 کاتریج رنگیش تموم بشه میشه فقط از کاتریج مشکیش استفاده کرد یعنی چیزی نیست که بهم وابسته باشه؟ حجمش چقدره ؟ و اینکه به نظرتون نسبت به حجم کاتریج می ارزه قیمتش؟

قیمت امروزش 1.7 میلیون می باشد. اگر تموم بشه باید شارژ کنی یا یه کلکای بزنی که بتونه کار کنه تو این حالت می تونی با مشکیش کار کنی
1415 قیمت شارژش فکر کنم حدود 50 تا 60 باشه
من خودم هر دونه این کارتریج و 85 می گیرم شارژمی کنم ولی فکر کنم ارزونتر هم باشه