PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : شات دان نشدن لپ تاپ با ویندوز 7

rezaelectro
07-05-2013, 11:23
سیستم گاهی اوقات وقتی که شات دان میکنم خاموش میشه گاهی اوقات هم خاموش نمیشه.
یک مورد دیگه هم هست که من از نرم افزار advance system optimizer برای پاک کردن فایلهای اضافه ی رجیستری و دیفرگ کردن و...استفاده
میکنم .ایا امکان داره که این نرم افزار باعث اسیب دیدن فایلهای ویندوز و داریورها شده یا اینکه باید از تنظیمات power option جستجو کنم .
ممنون میشم از کارشناسان محترم اگر راه حلی پیشنهاد کنند.

jafarian
08-05-2013, 15:17
شما برای خاموش نشدن سیستم روش های داخل تاپیک پایین برین البته قبلش رجیستری ویندوز یک دور restore کنید اگر مشکل رفع نشد روشهای همون تاپیک تست کنید:n01:

خاموش نشدن سیستم ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

ابتدا دیسک ویندوز 7 داخل دستگاه قراربدین بعدشم بصورت بوت بالا بیاین بعد داخل همون صفحه اول که همین شکل پایین میشود کلیدهای shift + f10 همزمان فشار بدین در کادری که باز میشه بعد اینو دستورات پایین جدا وارد اینتر کنید

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

نکته: در دستور بالا اگر بعد از وارد کردن درایو c گرفتن dir چیزی برای شما نمایش داده نشد باید درایوهای دیگه رو تک تک تست کنید بعد رجیستری ویندوز ار نوع به حالت اول برمیگردد سیستم آخر سرم ریستارت کنید همه این مراحل بصورت شکل سایت پایین نمایش داده شده درضمن این نکته رو باید بگم که هر برنامه رجیستری قبل از فیکس کردن رجیستری از رجیستری شما بک آپ تهیه میکند بعدش رجیستری شما رو ترمیم میکند که اگر اون بک آپ به وسیله همون برنامه گرفته شده باشد میتونید استفاده کنید از اون بک آپ.

rezaelectro
10-05-2013, 20:13
رفع شد دوست عزیز ممنونم .

sama87
13-01-2014, 14:06
با سلام سیستم من هم مشکلی مشابه دارم و البته من یکی دو روزه دچارش شدم و اینکه کلا شات دان و ریاستارت و اسلیپ کار نمیکنه یعنی اصلا وقتی کلید شات دان یا بقیه رو میزنم انگار نه انگار البته باز خدارو شکر میتونم هایبرنیت کنم!
بعلاوه من اصلا تا حالا ویندوز عوض نکردم و با همون نسخه ای کار میکنم که موقع خرید روش نصبه وفلذا سی دی ویندوز رو ندارم، به نظر شما چی کار کنم؟خیلی اعصابم ریخته بهم!