PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : خيلى لاغرم كمك كنيد

كوثـر
06-05-2013, 23:45
سلام
من دخترى 17 ساله با وزن 48 kg و قد 160
خيلى لاغرم
مخوام جاق بشوم
ميشه راهنمايى كنيد و لطفا اگر كسى لاغر بود مثل من و بعدا جاق شده بهم بگه جه جورى اين كار رو كرده
اگر يك رزيم براى افزايش جهار كيلو در هفته بلدين لطفا بهم بگيد
ممنون

hamid_diablo
07-05-2013, 12:09
سلام

والا به خاطر تفاوتهای بیولوژیکی شاید نسخه ای که من میپیچم مناسب دختها نباشه اما فکر کنم براتون سودمند باشه...اول از همه بگم برای چاق شدن پشتکار و صبر فاکتور مهمیه...چون چاق شدن بیشتر زا لاغر شدن زمان میبره..دوم اینکه دلیل لاغری خودتون رو پیدا کنید..شاید لاغری شما به خاطر اختلالتی در عملکرد غده تیروئید و یا اینکه مشکلات هورمونی و یا شایدم وجود انگل باشه...اینو هم اضافه کنم که استرس هم میتونه باعث لاغری باشه

شما اول از همه سع کن وعده های غذایی خودتون رو افزایش بدید...یعنی روزی 4 وعده و میانش هم میان وعده...یک خانم نزدیم به 2000 کالری در روز نیاز داره...شما باید در رژیم غذاییتون مواد غذایی باشه که کالری دریافتیتون از 2000 بیشتر بشه ...سعی کنید زا موادی غذایی مثل ماکارونی و سیب زمینی و عدس و لوبیا و اسفناج و کرفس خیلی بیشتر استفاده کنید...این مواد شاما کربوهیدرات هستند و میتونید وزن خودتون رو افزایش بدید..آجیل هم مواد شیرین هم میتونه تو افزایش وزنتون مفید باشه

در ضمن ورزش کردن هم باعث افزایش اشتها و همچنین ساخت عضله در بدنتون میشه که میتونه خیلی راتون مفید باشه