PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : دانلود نرم افزار تبدیل کاراکتر langover

pouria94
06-05-2013, 22:57
به نام خدا.

با سلام خدمت همه دوستان عزیز

امروز با یک نرم افزار بسیار کاربردی اومدم خدمتتون که همه ی کاربران بدون شک به اون نیاز دارند.

نرم افزار lang over

خیلی از کاربران سیستموشون به صورت چند زبانه هست. مثل خود من! بصورتی که حداقل دو زبان انگلیسی و فارسی رو اضافه کردند .. و خیلی ها هم زبان های دیگر. بدون شک سوئیچ کردن بین این زبان ها هر چند ساده هست ولی بعضی اوقات بصورت دلخواه سوئیچ نمیشوند. برای مثال خودم از جمله کسانی هستم که در هنگام تایپ فقط به کیبورد نگاه میکنم. حال تصور کنید که من یک خط و حتی یک پاراگراف را به زبان فارسی تایپ کردم و وقتی به مانیتور نگاه میکنم میبینم که زبان سیستم را سوئیچ نکردم و تمامی کاراکتر ها به زبان انگلیسی نوشته شده اند ! حالا مجبورید کل متنی که نوشتید رو پاک کرده و دوباره بنویسید!!

ولی با استفاده از این نرم افزار براحتی با فشردن یک دکمه میتونم کاراکتر هایی که اشتباهی انگلیسی نوشتم رو به فارسی تبدیل کنم. جالبه نه؟ ( با استفاده از این برنامه میتونید هر کاراکتری رو به کاراکتر دیگه تبدیل کنید.. فقط علائم را به خوبی تبدیل نمیکند)

این یکی از کاربرد های این برنامه هست که من خیلی دوست دارم!!!

اما کاربرد دیگر این برنامه بیشتر در تبدیل فایل های pdf فارسی به wordاستفاده میشود!! یعنی میتونم به جرات بگم که با استفاده از این برنامه میتونید 50% pdf های فارسی را بدون هیچ مشکلی به فایل word تبدیل کنید!! اینم جالبه نه؟

امام میگید چگونه؟؟!!!

این نرم افزار براحتی میتونه کاراکتر و حروف یک جمله رو برعکس کنه!! برای مثال :

عبارت نرم افزار رو تبدیل به رازفا مرن بکنه. .. حالا معمولا شما که pdf های فارسی را به ورد تبدیل میکنید جملات و کلمات به همین شکل بصورت برعکس تبدیل میشوند. با استفاده از این برنامه میتونید این جملات برعکس رو به حالت اصلی و خوانا تبدیل کنید!!!

از کاربرد های دیگه این برنامه تبدیل حروف کوچک انگلیسی به حروف بزرگ انگلیسی و برعکس میباشد..

و چند کاربرد دیگه که خودتون به مرور زمان آشنا میشین با برنامه!!!

پس از نصب برنامه و اجرای آن در هر محیط ویندوز که بتونید متون رو بنویسید و ویرایش کنید .. پس از انتخاب متن مورد نظر و فشردن دکمه های زیر تغییرات رو میبینید:

کلید f10 : تبدیل کاراکتر یک زبان به زبان دیگر ( در تنظیمات میتونید زبان ها را انتخاب کنید ... بادتان باشد که فقط زبان هایی را میتواند تبدیل کند که در سیستم شما اضافه شده باشد!)
کلید F6 : برعکس کردن کاراکتر ها ( این عملیات فقط بر روی زبان فارسی میشود و انگلیسی را ساپورت نمیکند... البته زبان های دیگر رو امتحان نکردم)

فقط حواستون باشه که برنامه باید در حال اجرا باشد تا بتونید عملیات مربوط را انجام دهید.

میتونید هم اکنون ورژن 5.0.0.41 را با حجم 600 کیلوبایت از لینک زیر دانلود کنید:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

Master Root
07-05-2013, 11:23
همین الان که اومدم برای شما بنویسم اشتباه انگلیسی نوشتم
با این برنامه درست شد . واقعا جالب و کاربردیه.