PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : بحث بازی

naslno
06-05-2013, 20:01
شاید بیشترین اوقات فراغت یک گیمربابازی کردن بگذره.انسانهای مختلف باشخصیت های متفاوت میتونندنسبت به یک بازی احساس مشترکی داشته باشند.اماحتی درحال بازی کردن هم هرکس خصوصیات ویزه ای داره.یکی باخونسردی کامل به مانیتورخیره شده دیگری باچشمهای گرد شده لباش روگاز میگیره.
اینجا می خواهیم در مورد عادات هرکداممان هنگام بازی کردن صحبت کنیم که میتونه جالب خنده داریا مسخره باشه.مثلا من خودم وقتی بازی مورد علاقمو انجام میدم عادت دارم بلندصحبت کنم ودرصورت مردن کینه زیادی ازدشمن به دل میگیرم وشروع به تهدیدکردنش میکنم!
عادت دیگم اینکه اول بازی همه کلیدهای کیبورد رو فشار میدم که همه عملکردهارو ببینم! همینطور همیشه از بهترین اسلحه ام کمترین تیر رو مزنم چون میگم:حیفه!
شما چه عادتهایی گیمی دارید؟ در این تایپیک به اشتراک بگذارید شاید متوجه بشیم که افراد زیادی همین کار رو میکنند و خیلی از خودمون خجالت نکشیم!
یادمه موقع بازی تام رایدر2013 همیشه برای رد شدن از غارهای تنگ و تاریک سرم رو با لارا پایین میاوردم و بعد از هر ماجراجویی و صحنه نفس گیر با گفتن کلماتی مثل :افرین ماشاالاه ایول لارا کرافتو تشویق میکردم!
البته بعضی وقتها هم مجبور به ناسزا گفتن میشم مثل بازی الن ویک و این اواخر هم به جناب اسلندر!