PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل با تغییر hosts

lil0
06-05-2013, 10:37
سلام دوستان من یه برنامه به اسم folder lock 7 دانلود کردم برایه اینکه نفهمه که سریال نامبر fake هست باید آدرس 2 تا سایت رو به هاست اضافه کنم ولی وقتی برنامه رو میریزم و آدرس سایت ها رو هم در هاست وارد میکنم بعد از ریبوت کردن یکی از آدرس ها به صورت خودکار پاک میشه (هم موقع ریبوت کردن این اتفاق میفته هم بعد از اینکه برنامه رو میریزم) چیکار باید بکنم که خودکار حذف نکنه///

(انتی ویروسم هم نود هست )

jafarian
06-05-2013, 12:42
شما فایل Fix it پایین دانلود کنید بعدشم وقتی به اینترنت وصب هستین اجراش کنید تا فایل host رو ویندوز به حالت اول برگرده بعد برای تغییر فایل host خودتون از برنامه HostsMan استفاده کنید دو تا آدرس مورد نظر به وسیله این برنامه به فایل host خودتون اضافه کنید بعد تست کنید:n01:

Microsoft Fix it 50267 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

HostsMan ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

SQARIYOM
06-05-2013, 14:50
برخی انتی ویروس ها ( مثل اویرا ) این فایل رو مونیتور می کنند و اجازه ی تغییر در ان را نمی دهند یا اگر تفییر داده شد بعد از ریست از رو بکاپ اونو به حالت اول بر می گردونند ایم مورد رو هم حواستون باشه !