PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Boot نشدن

Meraj_ascension
06-05-2013, 08:42
خسته نباشید.مادر بوردم هیچی بوت نمی کنه.تمامی قطعات رو عوض کردم بجز مادر بورد که اونم تعمیریه(پین هاش خراب شده بودند)

میخواستم بدون کدوم پین مربوت به هارد میشه در سوکت 775 ؟

EXTREME
06-05-2013, 12:53
خسته نباشید.مادر بوردم هیچی بوت نمی کنه.تمامی قطعات رو عوض کردم بجز مادر بورد که اونم تعمیریه(پین هاش خراب شده بودند)

میخواستم بدون کدوم پین مربوت به هارد میشه در سوکت 775 ؟

منظورتون از پین پورت مربوط به هارد است یا پین های روی سوکت مین ؟
تصویر ندادن سیستم که به هارد مربوط نیست !

Meraj_ascension
06-05-2013, 13:09
پین های مربوط به سوکت رو عرض می کنم(مین بورد).تصویر قبلا نمی داد ولی بعضی از پیناشو درست کردم تصویر گرفتم.الان مشکلم نصب نشدن یا بالا نیومدن ویندوز است.

EXTREME
06-05-2013, 20:03
پین های مربوط به سوکت رو عرض می کنم(مین بورد).تصویر قبلا نمی داد ولی بعضی از پیناشو درست کردم تصویر گرفتم.الان مشکلم نصب نشدن یا بالا نیومدن ویندوز است.

چه اروری میده وقتی ویندوز بالا نمیاد و نمیتونید ویندوز نصب کنید ؟

Meraj_ascension
06-05-2013, 22:00
ارور نمیده هنگ میکنه و هیچکدوم از کلید ها و در آوردن CD تاثیر نداره و فقط می شه ریستارت کرد.

EXTREME
06-05-2013, 23:53
ارور نمیده هنگ میکنه و هیچکدوم از کلید ها و در آوردن CD تاثیر نداره و فقط می شه ریستارت کرد.

با یک هارد دیگه سیستم رو چک کردین ؟

اگه با کشیدن کابل هارد باز هم این مشکل است این مشکل نمیتونه از هارد باشه و بیشتر میتونه از رم و پاور سیستم باشه

Meraj_ascension
07-05-2013, 08:36
بله با یک هارد IDA دیگه و یک Sata دیگه همین مشکلو داره.عرض کردم همه رو چک کردم.

EXTREME
07-05-2013, 09:36
کلا روی سیستم هارد نزارین بوت سیستم روی سی دی و بوت کنید اگه هنگ کرد باید قطعاتی مثل رم پاور و مین رو چک کنید یعنی با یک قطعه سالم چک کنید مشکل از هارد نمیتونه باشه

Meraj_ascension
07-05-2013, 10:05
باCD هم این کارو انجام دادم بازم دقیقا همون جا هنگ می کنه رم و پاور رو هم تست کردم سالم هستنند. من یقین دارم از مادر بورد فقط نمی دونم از کدم پینشه.درضمن خازن های مادربورد هم ظاهرا سالم هستند.

EXTREME
07-05-2013, 10:30
باCD هم این کارو انجام دادم بازم دقیقا همون جا هنگ می کنه رم و پاور رو هم تست کردم سالم هستنند. من یقین دارم از مادر بورد فقط نمی دونم از کدم پینشه.درضمن خازن های مادربورد هم ظاهرا سالم هستند.

بدون نداشتن وسیله های لازم تعمیر مین غیر ممکنه بهتره ببرید به یک تعمیرکار هم نشون بدین

Meraj_ascension
07-05-2013, 11:32
راستش تو شهر ما تعمیر کار نبوده که نبرم . همشون گفتن که باید سوکتش رو عوض کنی اونم 40-50 تومان خرجش میشه که مادر بورد ارزششو نداره.اینم که تصویر کرفت خودم درست کردم حتی بعضی هاشو لحیم زدم به همین خاطر میخواستم ببینم کدوم پینه که اون رو برسی کنم.بازم ممنون از راهنماییتون.مدل مادر بوردم elite group 945p-a هست.