PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشگل با سیف مود

gis0o0
05-05-2013, 09:06
سلام دوستان

برای کاری سیستمم رو بردم تو حالت بوت با سیف مود..... تا اونجا که صفحه مشکی میشه و چهار طرفش نوشته سیف مود میاد ولی خبری از ویندوز نیست! این یه مشکل . که بگذریم

مشکل اصلی اینه که حالا نمی تونم با خود ویندوز بیام بالا. آخه تو boot.ini حالت بوت رو گذاشتم رو سیف مود.

البته قبلا این مشکلو داشتم حل شد با راهنمایی دوستان. ولی الان یادم رفته چطو؟ تا اینجاش یادمه که گفتن برم تو یه قسمتی ( یادم نمیاد ) که چن تا سطر داشت سطر آخرش متنی بود که حالت بوت رو تعیین می کرد.

از انتهای اون سطر عبارت safeboot رو برداشتم و درست شد.

الان نمی دونم اونجا کدوم قسمت ویندوز بوده!!! الان با مینی ویندوز اومدم بالا و لی هر چی می گردم اون صفحه رو پیدا نمی کنم که تنظیماتو تغییر بدم.

مرسسسسی .

gis0o0
05-05-2013, 10:23
خودش پیداش کردش :n09:

ابرای اینکه احیانا مشکل شخص دیگه ای هم می تونه باشه اومدم بگم راه حلشو: وارد داریو ویندوزتون بشید و فایل boot.ini ( جز فایلهای سیستمیه و پیش فرض مخفیه) رو وا کنید . از انتهای سطر

آخر "فقط" عبارت مربوط به safe mood رو پاک کنید و فایل رو ذخیره کنید.

Guidance
05-05-2013, 11:19
خودش پیداش کردش :n09:

ابرای اینکه احیانا مشکل شخص دیگه ای هم می تونه باشه اومدم بگم راه حلشو: وارد داریو ویندوزتون بشید و فایل boot.ini ( جز فایلهای سیستمیه و پیش فرض مخفیه) رو وا کنید . از انتهای سطر

آخر "فقط" عبارت مربوط به safe mood رو پاک کنید و فایل رو ذخیره کنید.

بله اما اگر بخواهیم آدرس دقیقش رو بگیم اینجاست:
در ویندوز در قسمت run تایپ کنید msconfig سپس وقتی باز شد تب bot رو انتخاب کنید و در نهایت تیک کنار گزینه ی safemode رو بردارید و پس از ok کردن سیستم رو restart کنید.

gis0o0
06-05-2013, 10:18
اگه میشد که خیلی خوب بود. منتها من ویندوزمو نداشتم. با مینی ویندوز اومدم بالا و اونجا امکان دسترسی به msconfig نبود. یعنی ارور داشتم. واس همین دنبال یه مسیر دیگه بودم.