PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : نظر سنجی از میزان رضایت کاربران

amin1374
04-05-2013, 10:53
در این تاپیک فقط برای جمع کردن نظر کاربران اینترنت در ایران هست تا بشه با نظری که شما میدین در نظر سنجی بتونیم یک فکری به حال اینترنت ایران بکنیم!

amin1374
04-05-2013, 10:59
رزرو.......................................... ..............

majid322
04-05-2013, 11:01
شایسته بود افتضاح رو هم تو نظر سنجی میزاشتی .

italodance
04-05-2013, 11:33
اخه ایران که ته جدول دنیاست دیگه نظر سنجی میخواد؟ :n09:

amin1374
04-05-2013, 15:42
اخه ایران که ته جدول دنیاست دیگه نظر سنجی میخواد؟ :n09:
کجاش ته جدوله جدولو از اون ور اگه بگیریم میشیم اول:n02::n02::n02:

sadegh_1900
04-05-2013, 16:08
من نسب به باقی ایران ضعیف زدما . درکل که اصن نظرسنجی نمیخواد
این چند روزه هم که .. چی بگم ؟!

Serenity
04-05-2013, 23:13
مگه اینترنت ایران با اون مخابرات دزدش نظر سنجی می خواد !!!

molavi88
05-05-2013, 01:06
پایین بودن،سرعت کیفیت بد،اختلال زیاد و درنهایت فیلترینگ بیچاره کرده مارو!پیشنهاد می کنم گزینه خوب حذف بشه!

arashsard
05-05-2013, 09:52
خیلیییییییییییییییییییییی یییییییییییییییییییی ضعیفففففففففففففففففففففف ففففففففففففففففففففففففف ففففففففففففففف

وسلاممممممممممممممممم

ahriman323
05-05-2013, 09:54
له له ....

saminem
05-05-2013, 10:07
مگه اینترنت داریم اصن!!

Harvest_moon_majid
05-05-2013, 10:39
عالی سرعت ایراااااااااااااااااااااا ااااااااااااااان توپه توپه....

اوف با سرعت 2mds هم تیکی میکی میره....

واقعا منظورتون از نظر سنجی چی بود؟؟؟؟؟؟؟:n13:

supermax15
05-05-2013, 10:43
اصلا گزینه خوب و متوسط توی این نظرنسجی معنی نداره

italodance
05-05-2013, 12:58
امیدوارم دوستان تو این تاپیک دیگه بی حرمتی و صحبت سیاسی و فیلی نکنند

تا مانند ان دو قبلی بسته و حذف نشه

همچنان مشکل گویا هست خبری اپدیتی نیست؟ من که به ان دوستم که تو سازمان فناوری اطلاعات هست گفتم زود زود اپدیتم کنه

چیزی که جالبه و خنده دار اینکه که می گفت تو سازمان هم این مشکل هست :n19:

italodance
05-05-2013, 13:23
اپدیت:

تست فیلت ری نگ ملی با 9 سرور
جلوگیری از خروج packet به خارج از کشور چک packet با فایروال داخلی
مشکل نرم افزاری در فایروال داخلی

به احتمال زیاد دیگه همنطور میمونه

منبع: سازمان فناوری اطلاعات

:n14:

بدبخت شدیم رفت که جدی جدی انگار کار اینترنت تمام شد

خداحافظ اینترنت سلام اینترانت

nits
05-05-2013, 13:33
اپدیت:

میشه یکم بیشتر در مورد این اصطلاحات توضیح بدید دوست گرامی ؟ یکم مطلب رو باز کنید ؟ که دقیق دارند چیکار میکنند ؟

Kianoosh
05-05-2013, 13:38
اپدیت:

منم یه دوست دارم که یه دوست داره ... عزیز جان چرا اذیت میکنی رک بگو ببینیم این مشکلات عمدی و با برنامه قبلی اگه حماسه و اینا بشه بعدش درست میشه یا نه دیگه کلا اینترنت به اون مفهومی که بود رو فراموش کنیم؟:n15:

italodance
05-05-2013, 13:48
میشه یکم بیشتر در مورد این اصطلاحات توضیح بدید دوست گرامی ؟ یکم مطلب رو باز کنید ؟ که دقیق دارند چیکار میکنند ؟

ببینید 9 تا سرور اینا را انداختند که شما هر send receive با هر ip خارجی رو دارید به شدت کنترل میشه و میتونه ظرف مدت 30 ثانیه الی یک دقیقه اطلاعات رد و بدل شده شما نه تنها دریافت کنه که چی بوده بلکه پس از مدت فوق انرا هم میبنده یعنی اگر شما دانلودی دارید که سرعتش 1000 کیلو باشه پس از 1 دقیقه به 0 کیلو تبدیل میشه

و ارور زیر رو مشاهده می کنید:

connection reset by peer 10054

یا server timed out

که ممکنه در برنامه اینترنتی ,سروری, بازی ای و....مشاهد بشه بنامهای مختلف ولی شماره خطا یکسان هست

البته خوب مجددا با ان سرور پس از مدتی وصل میشه ولی هی این حالت تکرار میشه طوری که ترجیح میدی بقیه شو نبینی :n30:

ضمنا فایروالشون هم مشکل پیدا کرده که packet رو میگیره بلافاصله جلوشو میگیره

حالا من خودم موندم این مشکل فایروالشان حل میشه و این داستان تموم میشه یا اگر هم حل بشه باز مجددا ارتباط و send receive رو بلوک میکنه کلا؟ یا نه

italodance
05-05-2013, 13:51
منم یه دوست دارم که یه دوست داره ... عزیز جان چرا اذیت میکنی رک بگو ببینیم این مشکلات عمدی و با برنامه قبلی اگه حماسه و اینا بشه بعدش درست میشه یا نه دیگه کلا اینترنت به اون مفهومی که بود رو فراموش کنیم؟:n15:

منم هنوز این قسمت تمیز نفهمیدم بالا توضیح دادم اتفاقا من خودم از این قسمتش بیشتر میترسم که عمدی هست یا نه چون طرف هر دو حالت رو به من گفت که انگار هر دوش باهم رخ داده دیگه چه گلی بشه این بدبختی

The Dreadnaught
05-05-2013, 14:02

کلا اینترنت رو به اون مفهومی که میشناختی باید فراموش کنی ، اگر این چیزی هست که میخوای بشنوی عزیز

خودشون هم گفتن که ربطی به اون قضیه "حماسه" و اینا نداره ، یعنی خیال نکنید که فوقش یه ماه این مشکلات هست و بعدش به روال سابق برمیگرده ...

متاسفم برای خودمون.

DaRiOuShJh
05-05-2013, 14:08
ماشالله سرعتم داشته باشن پینگشون افتضاحه و صفحه باز کردنشونم که بماند
فکر کنم نظر ندم سنگین ترم:n02:

The Dreadnaught
05-05-2013, 14:23
این مطلب ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) رو بخونید ، به خصوص کامنت هاش خیلی جالبه ! بعضی ها واقعا لیاقتشون در حد همین وضع هست.

mohammadi_4u
05-05-2013, 14:29
خوبه! خداروشکر اینقد فعالن.
ویرایش شد.

amin1374
05-05-2013, 15:16
وای یعنی تمومه؟؟؟؟

The Dreadnaught
05-05-2013, 15:20
وای یعنی تمومه؟؟؟؟

فعلا که تموم شده! :دی زنگ زدیم ببینیم میتونن دوباره جنس بیارن یا نه! :دی

---------------

دوستان شما هم در باز کردن صفحات مشکل دارید ؟ صفحات یکی در میون درست لود نمیشه و باید رفرش کرد! چند روزه که وضعیت همینطوریه.

smohsen
05-05-2013, 15:21
وای یعنی تمومه؟؟؟؟

چی تمومه ؟

amin1374
05-05-2013, 15:23
فعلا که تموم شده! :دی زنگ زدیم ببینیم میتونن دوباره جنس بیارن یا نه! :دی
من که تو فکر مهاجرتم شما هم باشید میخام برم یا افغانستان یا تاجیکستان کشورای هم زبون و با اینترنت عالی و بدون تحریم! و پاک پاک از نظر انرزی بسته ای و..... تو اون کشورا میتونید برید آمازون خرید کنید و....

amin1374
05-05-2013, 15:23
چی تمومه ؟
کار اینترنت ...

smohsen
05-05-2013, 15:25
کار اینترنت ...
نه بابا
آمریکا هیچ غلطی نمی تونه بکنه:n23:

DaRiOuShJh
05-05-2013, 15:41
فکر کنم اوضاعه باز شدنه صفحات تا 2-3 ماه دیگه بهتر نشه بدتر هم بشه

smohsen
05-05-2013, 15:52
proxi fire کار می کنه ظاهرا

sadegh_1900
05-05-2013, 15:52
چند سال پش بود سی دی فیلم ها دست به دست میشد .

amin1374
05-05-2013, 16:48
proxi fire کار می کنه ظاهرا
به کارر کردن ممکنه کار کنه ثایفونم کار میکنه منتها بعد 30 ثانیه قطع میشه!

الان برای حل این مشکل من یک راهی ب ذهنم رسید مگه اینا 9 تا سرور راه نداختن مگه ما کلی کاربر اینترنت نداریم خب مطمئنا سروراشون اونقدر قوی نیست که ... ما باید لود سروراشونو بالا ببریم اینقدر که نتونه کاری بکنه و از کار بیفته !!
در این صورت تا مدتی آرامش داریم یا این که هکرا باید دست به کار شن و..................

nits
05-05-2013, 18:07
به کارر کردن ممکنه کار کنه ثایفونم کار میکنه منتها بعد 30 ثانیه قطع میشه!

الان برای حل این مشکل من یک راهی ب ذهنم رسید مگه اینا 9 تا سرور راه نداختن مگه ما کلی کاربر اینترنت نداریم خب مطمئنا سروراشون اونقدر قوی نیست که ... ما باید لود سروراشونو بالا ببریم اینقدر که نتونه کاری بکنه و از کار بیفته !!
در این صورت تا مدتی آرامش داریم یا این که هکرا باید دست به کار شن و..................

چی میگی عزیز دل ... هکرا واسه خودشون کار میکنن :n08:

heliah28
05-05-2013, 23:12
وقتی که وزیر ارتباطات دکترای خودشو از دانشگاه کره شمالی {بزرگترین دشمن اینترنت}گرفته باشه بهتر از این نمیشه
من به این وضعیت اعتراض صنفی دارم ، به سیاست کاری ندارم ، اینترنت ابزار کاریم هست . با این شرایط هم باید پول بیشتری بدیم و هم خدمات کمتری دریافت کنیم.
کجای دنیا اینترنت 512KB رو بین هشت یا ده نفر تقسیم می کنند؟!!!!!!!!!!!
تازه کیفیت همونم آوردن پائین :n23: :n23: :n23:

heliah28
05-05-2013, 23:15
نه بابا
آمریکا هیچ غلطی نمی تونه بکنه:n23:

فعلا ما هیچ غلطی نمیتونیم بکنیم :n30:

hossein019940
08-05-2013, 12:35
کجاش ته جدوله جدولو از اون ور اگه بگیریم میشیم اول:n02::n02::n02:
آره ما اولیم......:n08:البته تو کندی سرعت و بیکیفیت

amin1374
08-05-2013, 12:45
اون که بعله .دی
الان همه چی درست شده برگشته به روال قبل خدارو شکر داشتم میمردم!:n06:

hossein019940
08-05-2013, 12:51
این یه مانور بود
بعد از انتخابات اگه قضیه آروم باشه همین سیستم رو اجرا میکنن.
راستی اون تاپیک بسته شد؟
من که اصلا نمیتونم برم داخل..

amin1374
08-05-2013, 13:16
این یه مانور بود
بعد از انتخابات اگه قضیه آروم باشه همین سیستم رو اجرا میکنن.
راستی اون تاپیک بسته شد؟
من که اصلا نمیتونم برم داخل..
خب مطمئنا کسی شرکت نمیکنه با توجه به اتفاقات سال88 به هر حال ......
اره داشتن تست میکردن وگرنه فک کنم نه فایروال بود نه چیز دیگه
یک چیز دیگه اینکه آره اون بسته شده چون اخطار گرفته سایت و...

شما به لینک زیر بیا
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

hossein019940
08-05-2013, 13:21
اگر هم بچه اعتراض نمیکردن و به رهبر و بازرسی کل کشور نامه نمیدادن حالا حالاها درست نمیشد شاید هم همیشگی میشد.خلاصه دست همه بچه هایی که کمک کردن که نت مون به حالت قبل برگردن دردنکنه:n12:

arashsard
08-05-2013, 13:45
درست نشده که ؟؟؟؟ :n04: من که هنوز مشکل دارم....

amirbrad
08-05-2013, 13:53
هرکی میگه به به درست شده فقط خودشو می بینه. نت من هم الان با بعضی سرورهای خارجی تا 500 تا دانلود میده اما هرگز نمی گم درست شده چون مشکل قطعی داره بعضی سایت ها هنوز باز نمیشه. پینگ و تایم اوت داره و.....

arashsard
08-05-2013, 13:59
من که کلا با پ ر و ک س ی مشکل دارم... بدون پ ر و ک س ی هم به درد عمشون میخوره... نت ایران بدون پ ر و ک سی بابتش 1000 تمن هم پول نمیدم...

arashsard
08-05-2013, 14:08
نت ایران بدون پ روکسی.... حالا خوبه فقط نوشتیم دانلود موزیک :n08:گوگل ایمیج بدون پ روکسی واقعا دیدنیه... والله 1000 تمن بابتش بدیم کلاه رفته سرمون...

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

mali.sh
08-05-2013, 14:14
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
مبلغ پرداختی به شرکت مخابرات برای هرماه 0 ریال من که پول دان بابت اینترنت رو حرام اعلام کردم یک ساله پول به مخابرات نمیدم یک کلاهی سرشون گذاشتم که 10 سال دیگه میفهمن :n09:

mohammad ahmadi
08-05-2013, 14:25
اوه آره مال منم خیلی خوب شده:n25:

arashsard
08-05-2013, 15:19
من که همچنان با پ روکسی مشکل دارم... فکر کنم تا 2 ماه آینده هم مشکل دارم... تنها سایتی هم که بدون پ روکسی میرم همین پی سی ورلد و ورزش 3 هست... کلشون به اندازه انگشتای یه دست نمیشه... 1 گیگ هم بیشتر تمدید نمیکنم.. هیچ ارزشی دیگه نداره...

Harvest_moon_majid
10-05-2013, 18:19
فک نکنم کسی از پ روکسی راضی باشه :n08:

اصلا پ روکسی چه معنایی داره؟

malek911
10-05-2013, 18:36
چه با عمشون ورکسی چه بی اون افتضاحه در حد مملکت اسلامیمون:n21:

hossein019940
10-05-2013, 19:16
اینترنتشون که قبلا بدرد نمیخورد ما باهااش میساختیم حالا که زدن نابودنش کردن دیگه نمیتونم چیزی هم بگیرم تو چند سال روش کار کردن نمیان مثل قبل بکنن فقط به خاطر چنتا کاربر(از نظر اونا).
وایمکس یا وایرلس رو هم همینطوری کردن یا اونا قضیش فرق داره؟

amin1374
12-05-2013, 10:06
اتصال 130 هزار نقطه به شبکه‎ی ملی اطلاعات

در حال حاضر بیش از 130 هزار نقطه از دستگاه های دولتی و اجرایی به شبکه ملی اطلاعات متصل شده اند و با توجه به زیرساخت های تهیه شده، آمادگی برقراری ارتباط بخش های باقی مانده نیز وجود دارد.
به گزارش سافت‌گذر ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])به نقل از فناوری اطلاعات ایران، مهندس علی حکیم جوادی، در همایش تخصصی توسعه ایران ضمن بیان این مطلب اظهارداشت: بر اساس قانون برنامه پنجم توسعه می بایست تمام دستگاه های اجرایی تا پایان سال دوم به این شبکه متصل شوند.

وی افزود: همزمان با اتصال دستگاه ها به شبکه ملی اطلاعات،‌ مراکز داده استانی نیز در حال پیاده سازی است تا به واسطه آن امکان جریان اطلاعات استاین در داخل استان ها فراهم شود.

وی خاطرنشان کرد: از سوی دیگر، با تلاش های صورت گرفته از سوی استان ها که با حمایت وزارت ارتباطات و سازمان فناوری اطلاعات ایران عملیاتی شده،‌نقشه راه ICT 31 استان بر اساس سند چشم انداز آماده شده که بر مبنای آن امکان پیاده سازی خدمات دولت الکترونیک در هر استان وجود خواهد داشت.

معاون وزیر ارتباطات با بیان این مطلب که در حال حاضر زیرساخت های فنی آماده شده و خدمات دولت الکترونیکی شناسایی شده است، تصریح کرد: معتقدیم، بر اساس مدلی طراحی شده در توسعه خدمات الکترونیکی، می توان با استفاده از نوان بخش خصوصی،‌خدمات قابل ارائه به مردم پیاده سازی و عملیاتی شود.

وی ادامه داد: بر اساس برنامه پنج ساله تدوین شده در این حوزه معتقدیم با پیادهسازی برنامه های تدوین شده بتوانیم ایران الکترونیکی را در پایان این برنامه پنج ساله عملیاتی کنیم.

علی حکیم جوادی گفت: ایجاد ایران یکپارچه قدم بعدی در این حوزه است که در برنامه پنج ساله دوم از طریق اشتراک گذاری اطلاعات میان دستگاه ها پیاده سازی می شود.

وی تاکید کرد: فناوری اطلاعات ابزاری به منظور ایجاد ارزش افزوده در کشور است تا به واسطه آن امکان ارائه سرویس های متنوع به تمامی هموطنانمان حتی در نقاط دورافتاده فراهم شود و امیدواریم با اجرایی شدن برنامه های درحال پیاده سازی،‌به اهداف مدنظر در این بخش دست پیدا کنیم.

amin1374
12-05-2013, 10:11
یک خبر دیگه در این رابطه
ارائه اینترنت گزینشی به ISPها!
اختلال در اینترنت بیش از 2 ماه است که امان کاربران ایرانی را بریده اما شرکتهای اینترنتی پاسخی شفاف برای این نابسامانی به وجود آمده ندارند و تنها معتقدند که شرکت ارتباطات زیرساخت در تامین پهنای باند اینترنت تبعیض قائل می‌شود و محدودیتها را یکسان اعمال نمی کند.

به گزارش مهر، براساس آخرین آمارهای ارائه شده از سوی مرکز توسعه مدیریت اینترنت، شمار کاربران اینترنت در ایران به بیش از 45 میلیون نفر رسیده و حدود 60 درصد مردم ایران از اینترنت استفاده می‌کنند با این حال این تعداد کاربران طی 2 ماه اخیر از حداقل های سرویس اینترنت نیز بی بهره اند و دسترسی شان به سایتهای پرکاربرد و پر بازدید قطع است.

امکان بازکردن سرویس هایی مانند گوگل، یاهو، جی میل، وایبر، اسکایپ، اوو، هات میل، یاهو مسنجر و جی تاک برای برخی کاربران میسر نیست که البته این مشکل گاهی در دسترسی به برخی سایتهای خبری داخلی نیز دیده می‌شود.

براساس گفته شرکتهای اینترنتی بیشترین تماسی که با مرکز تماس این شرکتها گرفته می‌شود مربوط به نارضایتی مشترکان از سرویس اینترنتشان است اما این شرکتها هیچ پاسخی برای مشکل موجود ندارند.

تبعیض در ارائه پهنای باند به شرکتهای اینترنتی

به گزارش مهر، اگرچه مشترکان نابسامانی به وجود آمده در اینترنت را بر گردن سرویس دهنده های اینترنت می اندازند اما سرویس دهنده های اینترنت که تعدادشان بیش از 13 شرکت اصلی در کشور است، خود از این وضعیت گله مندند و معتقدند که محدودیتها و سیاستها یکسان اعمال نمی شود و ساعت به ساعت برای توزیع کنندگان پهنای باند تغییر می‌کند؛ براین اساس است که در یک منطقه دسترسی به برخی سایتها ممکن است و در منطقه دیگر کاربران در ابتدایی ترین برقراری ارتباط نیز مشکل دارند.

مدیر یکی از شرکتهای ارائه دهنده خدمات اینترنت دراین باره به مهر می گوید: از تقریبا 2 ماه گذشته اختلال در پروتکل های اینترنتی و سرویس های اینترنت به وجود آمده و اگرچه شرکتهای اینترنت در جایگاه مصلحت اندیشی مسائل کشور نیستند اما آنچه از دیدگاه این شرکتها باید رفع شود تبعیضی است که در ارائه پهنای باند به شرکتهای اینترنتی از سوی شرکت ارتباطات زیرساخت صورت می گیرد.

این فعال حوزه اینترنت کشور با بیان اینکه حداقل کاری که مسئولان می توانند انجام دهند این است که اطلاع رسانی کنند، می افزاید: محدودیتها یکسان اعمال نمی شود و براین اساس شرکتها خودشان باید کشف کنند که اینترنتشان در چه بخش هایی دچار عدم سرویس دهی است.

کوچکترین اطلاعاتی به ما داده نمی شود

در همین حال یکی دیگر از ارائه دهندگان اینترنت به مهر می گوید: پهنای باند از مسیرهای مختلف تامین می‌شود و شرکت ارتباطات زیرساخت در ارائه پهنای باند از مسیرهای مختلف به شرکتهای ارائه دهندگان خدمات اینترنت تبعیض قائل شده است.

وی با تاکید براینکه مردم این اختلالات را از چشم ما می بینند، اضافه می‌کند: شرکت ارتباطات زیرساخت کوچکترین اطلاعاتی در این باره به ما نمی دهند و نه تنها پاسخگوی نامه های کتبی و شفاهی ما نیست بلکه در برخی موارد این اختلالات را تکذیب می‌کند و به همین دلیل ارائه دهندگان اینترنت به کم فروشی متهم می‌شوند.

به گفته وی شواهد نشان می دهد که در ارائه پهنای باند تبعیض وجود دارد و حداقل درخواست این است که محدودیتی که اعمال می‌شود برای همه یکسان باشد.

مشکل فنی در سرورهای فیلترینگ

در این باره یکی دیگر از ارائه دهندگان اینترنت به مهر می گوید: به عنوان توزیع کننده سرویس، هیچ نقشی در پهنای باندی که ارائه می‌شود، نداریم.

وی به دلایل فنی مشکل به وجود آمده اشاره می‌کند و می گوید: اینترنت کشور از چندین لینک پهنای باند و چندین سرور فیلترینگ تامین می‌شود و به دلیل مشکلات فنی به جود آمده در پهنای باند اینترنتی که به شرکتها ارائه می‌شود در مناطق مختلف شاهد رفتارهای مختلف شبکه هستیم.

این فعال اینترنتی این مشکل را غیرعمدی و به دلیل بروز برخی مسائل فنی در سامانه فیلترینگ کشور و اعمال محدودیتهای جدید عنوان می‌کند و می گوید: با این وجود آنچه که دارای ابهام است تفاوت وجود این اختلالات در سرویس دهنده های مختلف است به همین دلیل این شائبه وجود دارد که شرکت زیرساخت در ارائه اینترنت تبعیض قائل شده است.

اینترنت اعصاب مردم را به هم ریخته است

یکی از فعالان اینترنت در کشور با تاکید براینکه در 3 ماهه گذشته هیچ کس در شرکت ارتباطات زیرساخت به عنوان متولی پهنای باند پاسخگو نیست، به مهر می گوید: تاکنون پاسخ روشنی به توزیع کنندگان اینترنت و خریداران پهنای باند نداده اند و براین اساس هیچ یک از بندهای قرارداد کیفیت سطح سرویس – SLA – اجرا نمی شود.

وی با بیان اینکه اینترنت اعصاب مردم را به هم ریخته و مردم شرکتهای اینترنتی را مقصر این مشکل می دانند، می افزاید: اینترنت از لینک های مختلفی وارد کشور می‌شود اما به صورت یکسان توزیع نمی‌شود و محدودیتها تنها در یک سری از لینکها اعمال می‌شود.

برخی ارائه دهندگان اینترنت از یک رانت استفاده می‌کنند

یکی دیگر از مدیران شرکتهای PAP این مشکل را ضعف مدیریت شبکه و محدودیت تجهیزات جدید سامانه فیلترینگ عنوان می‌کند و به مهر می گوید: حتی مشاهده می‌شود که سرویس یک شرکت با چند لینک مختلف به کاربران با تفاوتهای بسیاری ارائه می‌شود.

وی می افزاید: به نظر می رسد برخی ارائه دهندگان اینترنت از یک رانت استفاده می‌کنند و به همین دلیل است که سرویسی که به کاربرانشان ارائه می دهند مشکل کمتری دارد. براین اساس حداقل درخواست این است که محدودیت اگر وجود دارد باید شفاف باشد و متولیان کشور نباید اینترنت را گزینشی ارائه دهند.

zed2
12-05-2013, 23:19
دوستان عزیز این نظر سنجی است یا نقد و بحث ؟
اگر نقد و بحث است تاپیک جامع برای این کار داریم
Adsl / سرويس دهنده هاي اينترنت پر سرعت ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

و همچنین طبق قوانین باید سازنده تاپیک با مدیر بخش هماهنگ می کرده ( که چیزی من ندیدم )
لطفا این موارد را با تیم مدیریت هماهنگ کنید دفعه بعد که در اینده اگر تاپیک نظر سنجی هماهنگ نشده جدید زده شد و مستقیم رفت ترش تعجب نکنید.

malek911
12-05-2013, 23:32
لااقل یه گزینه خیلی خوب هم میذاشتین .اینجوری در حقشون دارین کم لطفی میکنید:n10:البته نظر بنده به نظر 51 نفر نزدیک تر اسدت

hossein019940
13-05-2013, 05:59
این اینترانت هم نمیاد حداقل سرعت داخلی مون بالابره:n08:

Undisclosed
13-05-2013, 17:57
من موندم واقعا اون اشخاصی که هر گزینه ای به غیر از گزینه آخر (خیلی ضعیف) رو انتخاب کردن ، در جریان سرعت و کیفیت خدمات در کشورای دیگه هستن ؟

gavzan
18-05-2013, 07:52
اصلا اینترنتی باقی مونده که دارین بهش نمره میدین ؟!
واسه اینجور جاها اومدن هم میشه از اینترانت :n21: استفاده کرد.
در ﺣﺴﺮت ﯾﮏ ﻧﻌﺮه ی ﻣﺴﺘﺎﻧﻪ ﺑﻤﺮدﯾﻢ وﯾﺮان ﺷﻮد اﯾﻦ ﺷﮫﺮ ﮐﻪ ﻣﯿﺨﺎﻧﻪ ﻧﺪارد

rznrz06
18-05-2013, 18:20
مات ومبهوتم از آنهايى كه گزينه خوب و متوسط و ضعيف رو انتخاب كردند.
يعنى ما با اينها شديم 78 ميليون .
خاك بر سر منه نادان.

khelane
18-05-2013, 21:14
واقعا اینترنت هندلی داریم کلی از کارام عقب افتاده امروز هم رفتم سرور سامسونگ دان کنم هرکاری کردم نشد چندتا سایت هم رفتم بازم نشد ..................
اخه این وضعه اگه یه لینک خوب و قوی هم گیر بیارم بازم با هزار جور بدبختی باید دانلودش کنیم
اینم از کشورمون که یه مدت قرار بود هاب منظقه بشه!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Переклад не
18-05-2013, 21:18
گوش شیطون کر گوش شیطون کر مثله اینکه اون قضیه ی" قطعی با تغییر آی پی "منتفی شده .چون من یه ساعت پیش دقیقا 46 دقیقه تو یو-تو-پ به طور مداوم گشت زدم .حالا چی شده نمیدونم:n13:
آخه باید دائما ریووی مربوط به دوربین عکاسیارو ببینم
این آی اس پیه ما هم که سرویساش خیلی گرونه.60 تمن فقط واسه یه ماه اونم سرویس 300 و خورده ایه نامحدود.سرعتشم که بیخیال نگم خوبه
اصلا این اینترنت پدر آدمو دمیاره میده دستش

5ive
23-05-2013, 21:25
باز خوبه شما الان با پارسال ببین اون موقع خیلی بدتر بود البتهispما که اینجوری بود

zed2
27-05-2013, 00:05
نظر سنجی بسته می شود.
با تشکر.