PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : راه اندازی اینترنت tvسامسونگ c650

yahoseyn
03-05-2013, 00:06
سلام به همه اسانید محترم سایت
دوستان عزیز میخوام اینترنت tv فعال کنم کابل مودم رو متصل کردم پیغام شما به درستی متصل شدید ظاهر میشه اما در قسمت اینترنت هیچ تغییری حاصل نمیشه
دوستان اگر کسی اینترنت این مدل رو راه اندازی کرد ممنون میشم اگر راهنمایی بفرمایید

با سپاس از همه اساتید

matinpour
03-05-2013, 10:47
سلام به همه اسانید محترم سایت
دوستان عزیز میخوام اینترنت tv فعال کنم کابل مودم رو متصل کردم پیغام شما به درستی متصل شدید ظاهر میشه اما در قسمت اینترنت هیچ تغییری حاصل نمیشه
دوستان اگر کسی اینترنت این مدل رو راه اندازی کرد ممنون میشم اگر راهنمایی بفرمایید

با سپاس از همه اساتید

دوست عزیز
اگر روی کنترول شما اینترنت tv دارید از مسیر زیر استفاده کنید.

هنگام اجراي Internet@TV براي اولين بار، تنظيمات اوليه به طور اتوماتيك انجام مي شوند. ممكن است به روزآوري چند دقيقه طول بكشد.
1. دكمه MENU را فشار دهيد. دكمه ▲ يا ▼ را براي انتخاب كاربرد فشار داده، سپس دكمه ENTERE را فشار دهيد.
2. دكمه ▲ يا ▼ را براي انتخاب Internet@TV فشار داده، سپس دكمه ENTERE را فشار دهيد.
دكمه @ Internet را روي كنترل از راه دور فشار دهيد تا منوي Internet@TV نمايان شود.
User Agreement‘ .3 ’ نمايان مي شود. براي پذيرفتن موافقت نامه، Agree را انتخاب كنيد.
Statistics & Analysis‘ .4 ’ نمايان مي شود. براي پذيرفتن موافقت نامه، Agree را انتخاب كنيد.
برپا سازي Internet@TV
مي توانيد منوها در مورد ) Single Sign On (SSO ، مديريت سيستم و مشخصات را كنترل و استفاده كنيد.
دکمه ▲ يا ▼ را براي انتخاب Setup فشار داده، سپس دكمه ENTERE
Single Sign On❑❑
مي توانيد از اين منو براي ايجاد و حذف حساب استفاده كنيد.
با استفاده از Single Sign On ، مي توانيد حساب خود را كه شامل اطلاعات حساب سايت محتويات مي شود كنترل كنيد.
به لاگين اضافي نياز نداريد.
حساب فقط براي internet@TV است.
Create Account■■
مي توانيد حساب را ايجاد كرده و با سايت خدماتي مورد نظر پيوند برقرار كنيد.
مي توانيد تا حداكثر 10 حساب را ايجاد كنيد.
تعداد حروف حساب بايستي به 10 محدود شود.
اگر سرويسي وجود ندارد كه نياز به لاگين داشته باشد، نمي توانيد حساب را ايجاد كنيد.
Account Management■■
Service Site● ● : مي توانيد اطلاعات لاگين سايت خدماتي را ثبت كنيد )از قبيل .)YouTube
Change Password● ● : كلمه عبور حساب را تغيير دهيد.
Delete● ● : حساب را حذف كنيد.
ا گر كلمه عبور حساب را فراموش كرديد، دكمه هاي كنترل از راه دور را به ترتيب زير فشار دهيد كه Internet@TV را دوباره تنظيم مي كند:

POWER )خاموش( ← POWER ← 8 ← 4 ← 9 ← MUTE )روشن(.
اگر از اين عملكرد استفاده كنيد، همه حساب ها حذف خواهند شد.