PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : استرس فراوان

iranch
02-05-2013, 13:07
سلام
23 ساله هستم و چندین ماه هست استرس فراوان دارم و جدایی ناپذیر شده این سری :n15:
خواستم بدونم این متخصص اعصاب و روان این قرص های ضداسترسی که میدن واقعا اثر بخش هست و ما یکم ارام میگیریم
تا حالمان خوب بشه ؟کسی جواب گرفته ازشون؟
بی خودی استرس دارم همش مزمن شده

Drug Man
03-05-2013, 20:28
سلام
23 ساله هستم و چندین ماه هست استرس فراوان دارم و جدایی ناپذیر شده این سری :n15:
خواستم بدونم این متخصص اعصاب و روان این قرص های ضداسترسی که میدن واقعا اثر بخش هست و ما یکم ارام میگیریم
تا حالمان خوب بشه ؟کسی جواب گرفته ازشون؟
بی خودی استرس دارم همش مزمن شده

دوست عزیز شما تا حالا تاپیک های متعددی درباره بیماری های روانی زدید ولی متاسفانه پیگیریشون نمیکنین و زیاد نگران سلامتیتون نیستین
بله داروها اگه زیر نظر پزشک تجویز و مصرف بشن حتما مفید خواهند بود پیشنهاد من به شما اینکه که اول یه روانشناس برین اگه جواب نگرفتین بعد روانپزشک برین
در ضمن تحت هیچ شرایطی سرخود داروهای اعصاب و روان مصرف نکنین چون عواقب جبران ناپذیری داره
موفق باشد

iranch
06-05-2013, 22:06
سلام
چند باری رفتم دکتر . چند وقت خوب میشی بعدش دوباره عود میکنه
یا باید تا اخر عمر قرص خورد یا وضع همین هست... روز به روز بدتر از دیروز :n03:

Drug Man
06-05-2013, 22:12
سلام
چند باری رفتم دکتر . چند وقت خوب میشی بعدش دوباره عود میکنه
یا باید تا اخر عمر قرص خورد یا وضع همین هست... روز به روز بدتر از دیروز :n03:

دکتر چه داروهایی براتون تجویز کرده؟

iranch
06-05-2013, 22:25
چه فرقی داره داداش
پوکساید.تلوفلوئوپرازین
یکسری فلوکسامین و از این چیزها
خلاصه یک سری خوب میشی بعد بدتر عود میکنه . خل چل تر میشی.استرس و شرایط غم و بدبختی برای من و امثال من سم هست
متاسفانه چیزی که زایده تو این مملکت استرس هست.

Drug Man
06-05-2013, 22:52
چه فرقی داره داداش
پوکساید.تلوفلوئوپرازین
یکسری فلوکسامین و از این چیزها
خلاصه یک سری خوب میشی بعد بدتر عود میکنه . خل چل تر میشی.استرس و شرایط غم و بدبختی برای من و امثال من سم هست
متاسفانه چیزی که زایده تو این مملکت استرس هست.

خوب خیلی فرق میکنه داروهاتون چی باشه
دکتر شما احتمالا تشخیص افسردگی و اختلال هراس داده که این داروهاتون رو براتون تجویز کرده
ولی فک کنم شما درمانتون رو نصفه کاره رها کردین درسته؟

karvas
10-05-2013, 14:11
سلام فردا ما کنفرانس داریم تو دانشگاه خیلی استرس دارم دارویی چیزی سراغ دارید بگیریم بخوریم یه ذره ریلکس بشیم سوتی ندیم:n02:یه چیزی باشه که نسخه پسخه نخاد راحت بدن

hamed29
10-05-2013, 20:05
سلامچند باری رفتم دکتر . چند وقت خوب میشی بعدش دوباره عود میکنهیا باید تا اخر عمر قرص خورد یا وضع همین هست... روز به روز بدتر از دیروز :n03:داروهایی که پزشک تجویز میکنه رو نباید سر خود قطع کرد؛ هر سری که دارو مینویسه بازخوردش رو در نظر میگیره و متناسب با نتیجه، تجویز دارو رو اصلاح میکنه.اگه قصد دارید دارو درمانی بشید مصرف رو قطع نکنید و پیگیر درمان بشید.