PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کی بورد هست و نیست!

reza41
01-05-2013, 22:04
سلام
من یه مشکلی پیدا کردم که نمیدونم چطور باید حلش کنم.
در کنترل پنل در قسمتی که میشه زبان ها و کی بورد سیستم رو مشخص کرد من فقط یک کی بورد انگلیسی و یک کی بورد فارسی دارم.
اما در برنامه هایی که تایپ می کنم در حقیقت چهار تا کی بورد دارم. انگلیسی، عربی، دو تا هم فارسی.
هر کاری میکنم نمیدونم اینا از کجا اومدن و اصلا در قسمت کی بورد های کنترل پنل نشونشون نمیده تا پاکشون کنم.
به نظرتون چه باید کرد؟

SIMON137
05-05-2013, 10:34
در صورت امکان عکس از بخش مورد نظر قرار بدید + نام برنامه ها

reza41
05-05-2013, 13:39
براتون عكس گذاشتم امیدوارم عکس ها کامل باشن اما با این حال توضیح هم کنارش میذارم.
برنامه ها هم فرقی نمیکنن هر چی باشه از notpad بگیرین تا word و photoshop و غير اينا

خوب تو اين عكس زیر می بینید که با اینکه در بخش زبان های من فقط یه انگلیسی و یه فارسی هست که هر کدوم هم یه کی بورد بیشتر ندارن با این حال سه تا زبان در language bar وجود داره

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

عکس دومی هم موید همین مطلب هست

تو عکس سوم می بینید که زبان انگلیسی من دو تا کی بورد داره

و در عکس چهارم هم می بینید که زبان فارسی من هم دو تا کی بورد داره.

reza41
06-05-2013, 13:37
خوب با گشتن تونستم بخشی از مشکل رو حل کنم.
فهمیدم این که زبان عربی به زبان های من اضافه شده به خاطر برنامه تست غلط مایکروسافت هست که برنامه ای روی آفیس نصب میشه برای غلط یابی.
با حذف اون زبون عربی از سیتمم حذف شد. و زبان انگلیسی هم یک کی بورد بیشتر نداره الان.
اما هم چنان زبان فارسی من دو تا کی بورد داره

Dew Drop
07-05-2013, 06:54
سلام
زبان فارسی رو کلاً حذف کنید و فایل زیر رو دانلود و اجرا کنید.

reza41
11-05-2013, 19:25
سلام من این کاری که شما هم گفتی کردم اما بازم بعد از اینکه فایل شما رو نصب میکنم باز هم دو تا کی بورد فارسی دارم در حالی که تو کنترل پنل در قسمت زبان ها و کی بورد یک کی بورد فارسی بیشتر ندارم.