PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : گیرنده دیجیتال و یک مشکل

tranceyou
01-05-2013, 20:08
سلام
من یک گیرنده دیجیتال مارشال گرفتم روی تلویزیون 3 فیش یعنی قرمز - سفید - زرد وصل کردم کامل دستگاه بالا اومد ولی وقتی رو تلویزیون شهاب که فقط دوتا جای فیش
زرد و سفید داره وصل کردم چیزی نشون نمیداد چه باید بکنم میشه راهنمایی کنید؟؟

Hashem 289
01-05-2013, 20:57
رنگ زرد به شما تصویر میده رنگ سفید و قرمز صدا .

tranceyou
01-05-2013, 21:09
رنگ زرد به شما تصویر میده رنگ سفید و قرمز صدا .

بله درسته ، بذارید اینجوری توضیح بدم حتی اگه ما صدا رو هم وصل نکنیم باید منوی دستگاه نشون داده بشه درسته؟؟ اما چنین اتفاقی نمیوفته و تنها صفحه ابی نشون داده میشه
مشکل من این هست که اصلا منوی دستگاه و اطلاعات نشون داده نمیشه در صورتی که همون دستگاه رو به TV دیگه ای وصل میکنم با سه فیش منو نشون میده وقتی انتن رو وصل
میکنم کانال ها رو هم جستجو و پیدا میکنه و بدون هیچ نقصی کار میکنه و شبکه ها رو نشون مییده!!!!!!!!!

Hashem 289
02-05-2013, 10:06
برای داشتن صدای استریو باید هم left و هم right متصل شود چون tv شما منو هست جای یک فیش صدا دارد البته من حدس میزنم چون معمولا قسمت av هر دو پورت رو ساپورت میکنه ، شما یه دستگاه دیگه رو به tv وصل کن ببین مشکل نداره .

tranceyou
02-05-2013, 10:34
این هم عکسی از پشت دستگاه :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

dany_3p4u
10-05-2013, 17:10
گیرنده دیجیتال مارشال usb برای سیستم گرفتم اما هیچ کانالی رو نمی یاره! منزل دوستی تستش کردم سالمه و کار می کنه
حالا فقط یعنی باید آنتن هوایی بهش وصل کنم تا بگیره؟ راهی نیست از دیش ماهواره بشه بهش تصویر داد؟!

Ghaioom
10-05-2013, 20:17
این هم عکسی از پشت دستگاه :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

5021 ـه ؟ اگه آره ما هم از این مدل داریم.

گیرنده دیجیتال مارشال usb برای سیستم گرفتم اما هیچ کانالی رو نمی یاره! منزل دوستی تستش کردم سالمه و کار می کنه
حالا فقط یعنی باید آنتن هوایی بهش وصل کنم تا بگیره؟ راهی نیست از دیش ماهواره بشه بهش تصویر داد؟!
آره. آنتن خودشو در جهات مختلف بزار جستجو کن اگه کانالی نیومد باید آنتن هوایی وصل کنی.
دیش ماهواره هم نمیشه. آنتن ساده هم بزنی مشکلی نیست فقط جلوش مانعی نباشه و بالای خونه باشه.

dany_3p4u
12-05-2013, 22:05
5021 ـه ؟ اگه آره ما هم از این مدل داریم.

آره. آنتن خودشو در جهات مختلف بزار جستجو کن اگه کانالی نیومد باید آنتن هوایی وصل کنی.
دیش ماهواره هم نمیشه. آنتن ساده هم بزنی مشکلی نیست فقط جلوش مانعی نباشه و بالای خونه باشه.
آنتن معمولی که نمی شه شرایطش نیست! فقط این گیرنده های دیجیتال چی؟ اگه از اونا بگیرم باید به سیم دیش ماهواره بزنم تا بگیره آره؟
احتمالا مدلی هست که علاوه بر این که با ماهواره بتونه ایران رو بگیره داخل خودش هم وسایلش باشه و توی جای دیگه بدون آنتن ماهواره بشه ازش استفاده کرد؟
اگه مدل خاصی می شناسید ممنون می شم معرفی کنید