PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : چطور یک طراح گرافیک وب حرفه ای و با سلیقه ای شوم

SOFTALI
01-05-2013, 19:35
سلام من اصلا به طراحی گرافیک وب آشنایی ندارم و نمیدونم چطور میشه یک طراح گرافیک وب خرفه ای میتونم بشم
لطفا در این زمینه منو راهنمایی کنید
و .....
بگید به چه ابزاری نیاز دارم
با تشکر

M o h a m m @ d
03-05-2013, 13:48
بهترین کار یاد گیری فتوشاپ و فلش که میتونی طراح موفقی باشی

Aligfx
12-08-2013, 07:52
سلام من اصلا به طراحی گرافیک وب آشنایی ندارم و نمیدونم چطور میشه یک طراح گرافیک وب خرفه ای میتونم بشم
لطفا در این زمینه منو راهنمایی کنید
و .....
بگید به چه ابزاری نیاز دارم
با تشکر

دوست من نیاز به یک طراح خوب شدن اینه که فکرت همیشه باز باشه یعنی ایده داشته باشی و بتونی از کاهای دیگه ایده بگیری ولی نه که تقلید کنی و مهمتر این که بتونی خوب ببینی
کار طراحی وب هم یه کار تخصصی هست که با تمرین های زیاد میتونی یاد بگیری
شما تو گوگل آموزش طراحی وبسایت رو سرچ کن خیلی میاد که میتونه کمکت کنه
موفق باشی

MicrosoftH
28-08-2013, 06:50
اول از همه باید UX (تجربه کاربری و بخونی) بعدش با اصول طراحی UI و یه نصیحت هایی هست پائین گوش کن بد نیست

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

awx0ne
18-09-2013, 21:54
ببخشید پابرهنه پریدم تو بحثتون

بنده کار با فتو شاپ و نرم افزار های گرافیک وکتوری رو بلدم
بصورت حسی هم قالبهای خوبی توی فتو شاپ درست کردم

ولی

تا به امروز حتی یکیشون رو هم نتونستم به کد تبدیل کنم
واقعا کد نویسی رو باید چه طور شروع کرد؟
از کجا؟
برای مثال همین اچ تی ام ال که پایه هست رو تا به حال یه نفر اومده تموم تگ ها رو دونه به دونه بصورت خیلی کوتاه معرفی کنه و کاربردشون رو بگه؟
یا سی اس اس؟

من که تا الان ندیدم

اگه سراغ دارید لطفا دریغ نکنید

tabriz-info
18-09-2013, 22:12
ببخشید پابرهنه پریدم تو بحثتون

بنده کار با فتو شاپ و نرم افزار های گرافیک وکتوری رو بلدم
بصورت حسی هم قالبهای خوبی توی فتو شاپ درست کردم

ولی

تا به امروز حتی یکیشون رو هم نتونستم به کد تبدیل کنم
واقعا کد نویسی رو باید چه طور شروع کرد؟
از کجا؟
برای مثال همین اچ تی ام ال که پایه هست رو تا به حال یه نفر اومده تموم تگ ها رو دونه به دونه بصورت خیلی کوتاه معرفی کنه و کاربردشون رو بگه؟
یا سی اس اس؟

من که تا الان ندیدم

اگه سراغ دارید لطفا دریغ نکنید

شما دو راه دارید

یا قالب رو توی فتوشاپ درست میکنید بعد تبدیل به یک صفحه وب میکنید

دومیش هم اینه که یک صفحه وب طراحی میکنید بعد قالبی که تو فتوشاپ طراحی کردید روی صفحه وب پیاده سازی میکنید

مورد اول معمولا برای کسایی مناسب هست که زیاد با کد نویسی و طراحی وب کاری ندارن و بیشتر کارشون گرافیکیه
و مورد دوم خیلی معمول و مرسوم هست برای کسایی هست که با کدهای html , css آشنا هستند و میتونن برای اشکال گرافیکی جایی رو تو صفحه وبشون اختصاص بدن

شما میتونید از یک نرم افزار طراحی وب مثل دریم ویور شروع کنید و با محیط design اون کار کنید قالبی رو که توی فتوشاپ طراحی کردید رو قسمت بندی کنید و تو صفحه وب جا بدید و از روی همون نرم افزار میتونید کد های مربوط به هر قسمت رو ببینید و آشنا بشید

برای هر تگ هم توضیحات زیادی نوشته شده توی انجمن هم هست توی وب هم که پره بهتره جستجو کنید

V E S T A
19-09-2013, 01:31
کاملترین توضیح رو tabriz-info ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) دادن بهترین کار همین هست که یه طرح گرافیکی دقیق از وب سایت رو به وسیله یه نرم افزار گرافیکی مثل Fireworks یا Photoshop

تهیه کنید و از روی طرح گرافیکی با Dreamweaver سایت تون رو طراحی کنید. محیط کار dreamweaver خیلی ساده و در عین حال کامل هست مخصوصا ورژن جدیدش

هم برای کار کردن و آشنایی با تگ های Html و هم برای کد های css