PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : چه نکاتی رو در هنگام خرید گوشی Htc برای تشخیص آکبند بودن بررسی کنیم

babak_gww
01-05-2013, 00:49
سلام
بنده تجربه خرید گوشی Htc رو نداشتم
و با توجه به اینکه شهر ما به وسعت تهران نیست اکثر مغازه های فروش گوشی ... 2 - 3 تا بیشتر از هر نوع گوشی نمیارن و یکیش حتما پشت ویترینی و دم دست مشتری بوده

بعد میان تو کارتن و پک محصول سر هم میکننش طوری که افراد بی تجربه مثل بنده متوجه نمیشن و فکر میکنن که اول بار هستش گ.شی از جعبه در میاد...

اگه کسی تجربه ای داره ممنون میشم با بنده و سایر دوستان در میان بزاره برای تشخیص صد در صد آکبند بودن گوشی ( که کلا آنباکس نکرده باشن)
به شخصه دوست دارم هر محصولی رو که میخرم خودم اول نفر باشم که از جعبه درش میارم ... مطمئنا دیگران هم همینطورن
:n16:

Hamed_jon
01-05-2013, 07:31
سلام
بنده تجربه خرید گوشی Htc رو نداشتم
و با توجه به اینکه شهر ما به وسعت تهران نیست اکثر مغازه های فروش گوشی ... 2 - 3 تا بیشتر از هر نوع گوشی نمیارن و یکیش حتما پشت ویترینی و دم دست مشتری بوده

بعد میان تو کارتن و پک محصول سر هم میکننش طوری که افراد بی تجربه مثل بنده متوجه نمیشن و فکر میکنن که اول بار هستش گ.شی از جعبه در میاد...

اگه کسی تجربه ای داره ممنون میشم با بنده و سایر دوستان در میان بزاره برای تشخیص صد در صد آکبند بودن گوشی ( که کلا آنباکس نکرده باشن)
به شخصه دوست دارم هر محصولی رو که میخرم خودم اول نفر باشم که از جعبه درش میارم ... مطمئنا دیگران هم همینطورن

سلام
والا منم مثل شما حساست زیادی داشتم رو اینکه خودم آنباکس کنم چون الان نمیشه به کسی اعتماد کرد...
برا همینم رفتم مغازه طرف شمارمو دادم گفتم به محض اینکه این گوشی که من میخوام رسید براتون زنگم بزن بیام بگیرم..
جالب بود فرداش دیدم زنگ نزد حوصلم سر رفت و رفتم حضوری مغازش که دیدم همونجا که داشتم باهاش حرف میزدم رسید و خودم تحویل گرفتم و تست کردم..

راستشو بخواین اینقدر اینا حرفه ای هستن که با اینکه کلی نکته هست که بفهمی قبلا باز شده ولی بازم نمیشه گفت حتما جواب میده.
به نظر من بهترین راه اینه که شما گارانتی دار معتبر از نمایندگی معتبر بخری و بصورت پلمپ شده خودت باز کنی، تازه فکر نمیکنم اون برچسب های گارانتی که بصورت پلمپ دور جعبه خورده رو داشته باشن و اونا رو مد نظر قرار بده...:n26:

babak_gww
01-05-2013, 10:05
شما شانس آوردی خوب :n02:

والا بیشتر مسئله سر خرید بدون گارانتی هستش ... چون 100 و خورده ای هم تفاوت داره میخوام بدون گارانتی اش رو بگیرم

وگرنه گارانتی دار معمولا آکبنده

Hamed_jon
01-05-2013, 15:27
شما شانس آوردی خوب :n02:

والا بیشتر مسئله سر خرید بدون گارانتی هستش ... چون 100 و خورده ای هم تفاوت داره میخوام بدون گارانتی اش رو بگیرم

وگرنه گارانتی دار معمولا آکبنده

خوب اگه میخوای بدون گارانتی بخری که البته من پیشنهاد نمیکنم، بهتره از یه جای درستو حسابی بخری و حسابی دقت کنی..
هر راهی هم که باشه و کسی بگه اینجوری باشه یعنی آکبنده الکیه و خیالت راحت که بازم میشه اون راهو پیچوند...

maziarzar
04-05-2013, 23:45
تفاوت قیمت گارانتی تو گوشی های اچ تی سی معمولا زیاده برای همین خیلی ها بدون گارانتی میگیرن
البته معمولا همه محصولات اصلن چون برچسب شبنم دارن
میتونی شماره برچسب شبنمو به شمار پیامک ذکرشده بفرستی ببینی درسته یا نه
سریال گوشی رو چک کنی فکر کنم کافی باشه برا تشخیصش