PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : خرید گوشی

FA6161
29-04-2013, 10:40
من یک گوشی سنسیشن xe دارم خدایی تو این 1 سال اصلا اذیت نشدم تمام برنامه ها و بازیهایی که خواستمو برام اجرا کرده شاید 1-2 بارم بیشتر هنگ نکرده کلا خیلی گوشی خوبی بود
حالا برای گوشی جدید اینا مدنظرم هست
باطری خوب - صفحه نمایش خوب -ساپورت عالی -هنگ نکردن -
از سامسونگ خوشم نمیاد قیمتم تا 1300 می تونم بدم اگه خیلی شاخ باشه 100 بیشتر می ذارم روش
اگر usb بهش وصل بشه عالیه

Mohammad Yek110
29-04-2013, 14:20
اگه از سامسونگ خوشتون نمیاد LG 4x Hd گزینه خوبیه

ol.mansoor
29-04-2013, 15:19
lg 4x hd
samsung galaxy nexus

FA6161
29-04-2013, 15:40
نظرتون راجب tx چیه
از ال جی خوشم نمیاد

ol.mansoor
29-04-2013, 16:36
نظرتون راجب tx چیه
از ال جی خوشم نمیاد

مزخرف ترین برند الان سونی هست بین گوشی ها

Mohammad Yek110
29-04-2013, 17:06
دلیل اینکه از سامسونگ و الجی بدتون میاد رو نمیدونم ولی توی این رنج قیمت بهترین گوشیا مال سامسونگ و ال جی هستن !
Samsung Galaxy S II
Samsung Galaxy Nexus که بعید میدونم آکش گیرتون بیاد
LG Optimus 4X HD

خرید سونی پیشنهاد نمیشه!

amin_947
29-04-2013, 17:43
خرید سونی پیشنهاد نمیشه!
چرا ؟ من تو فکر خرید Xperia V بودم

Sheil
29-04-2013, 19:53
به نظر من xperia tx و xperia v گزینه های خوبی هستند .
دوربین خوب
صفحه نمایش با کیفیت
کیفیت ساخت قابل قبول
سرعت گوشی بالاست ، حالا حالا ها باهاش به مشکل بر نمیخوری .

پ.ن : من واسه واسه یکی از آشناها xperia v گرفتم ، خیلی ازش راضیه ، اگه سوالی داشتی در خدمتم .

maziarzar
29-04-2013, 22:51
نکسوس و4ایکس و وان اس
باتری هاشون در حد گوشی خودته کمی بالا پایین تر

ol.mansoor
29-04-2013, 23:47
به نظر من xperia tx و xperia v گزینه های خوبی هستند .
دوربین خوب
صفحه نمایش با کیفیت
کیفیت ساخت قابل قبول
سرعت گوشی بالاست ، حالا حالا ها باهاش به مشکل بر نمیخوری .

پ.ن : من واسه واسه یکی از آشناها xperia v گرفتم ، خیلی ازش راضیه ، اگه سوالی داشتی در خدمتم .

کاملا بر عکس من واسه همین گوشی های سونی رو به هیچکس پیشنهاد نمیکنم ، صفحه نمایش ضعیف ، لنز دوربین ضعیف که حتی دوربین 12 هاش به پای 5 سامسونگ و الجی و .. نمیرسن ، باطری ضعیف و ...

FA6161
30-04-2013, 07:20
ممنون از نظراتتون
اولا دوربین اصلا برام مهم نیست سامسونگ داشتم پشتیبانیش خوبه اما بیشتر تبلیغه تا کارکرد خود گوشی من گالاکسی اس داشتم بعد از اونم سراغ سامسونگ نرفتم چون واقعا زده شدم از اچ تی سی واقعا راضیم به جز باطریش متاسفانه وان ایکس مشکلات جدی داره از این لحاظ tx می پرسم چون پول پای گارانتی نمی دم برام اجرای بازی و برنامه مهمه و البته باطری
ترجیح میدم حالاکه دارم پول میدم یک چیز خوب بگیرم حداقل تا 2-3 سال ساپورت بشه و اذیت نکنه

Sheil
30-04-2013, 15:25
کاملا بر عکس من واسه همین گوشی های سونی رو به هیچکس پیشنهاد نمیکنم ، صفحه نمایش ضعیف ، لنز دوربین ضعیف که حتی دوربین 12 هاش به پای 5 سامسونگ و الجی و .. نمیرسن ، باطری ضعیف و ...

نظر شما قابل احترامه ، صفحه نمایش های سونی کیفیت بالایی داره ، اما زاویه دید صفحه نمایش سونی کم تر از گوشی های دیگس .
دوربین فابل فبولی داره ، اما تو نور کم نویز تصویر زیاده ، اما با این حال دوربینش از 4x بهتره .

ممنون از نظراتتون
اولا دوربین اصلا برام مهم نیست سامسونگ داشتم پشتیبانیش خوبه اما بیشتر تبلیغه تا کارکرد خود گوشی من گالاکسی اس داشتم بعد از اونم سراغ سامسونگ نرفتم چون واقعا زده شدم از اچ تی سی واقعا راضیم به جز باطریش متاسفانه وان ایکس مشکلات جدی داره از این لحاظ tx می پرسم چون پول پای گارانتی نمی دم برام اجرای بازی و برنامه مهمه و البته باطری
ترجیح میدم حالاکه دارم پول میدم یک چیز خوب بگیرم حداقل تا 2-3 سال ساپورت بشه و اذیت نکنه

از لحاظ باتری نمیتونی رو گوش های اندروییدی زیاد حساب کنی ... بازم تصمیم آخرو خودت باید بگیری . :n01:

maziarzar
04-05-2013, 23:26
برای باتری گوشی های اس3 4اکس و وان ایکس هم میتنی یه کاورپک یا یه باتری با ظرفیت بالاتر سفارش بدی که حدود70-120تومن بسته به مدل ومارک بخری و شارز گوشی رو تا 2-3برابر افزایش بدی
اگه دنبال یه گوشی هستی که باهاش راحت باشی بهتره بری سراغ همون سامسونگ