PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : SIII یا NEXUS 4

bahadorgamer
28-04-2013, 11:53
سلام.دوستان عزیز من واقعا بین این دو مدل مثل چیز گیر کردم.هر کدوم از این غول ها همونطور که میدونیم برتری ها و کاستی های خودشونو دارن.مثلا نکسوس سخت افزار بهتری داره و پشتیبانی عالی از طرف گوگل داره ولی حافظه و باطری ضعیف(البته به گفته برخی ها) از مشکلاتش هست.از طرفی اس 3 باطری بهتر و حافظه بیشتری ولی استحکام کمتر و ضعیف تر بودن سخت افزار(احتمالا برای اندروید 5 در آینده) از مشکلاتش هست.دوستان متخصص لطفا بگن که کدوم انتخاب بهتری هست؟ و این مشکلات هر کدوم مثلا باطری این دو مدل چقدر واقعیت داره؟
اگر پیشنهاد بهتری دوستان دارن هم بگن سقف خرید هم بین 1600 تا نهایتا 1700 هست.ممنون از تمام بزرگواران

ol.mansoor
28-04-2013, 16:17
سلام.دوستان عزیز من واقعا بین این دو مدل مثل چیز گیر کردم.هر کدوم از این غول ها همونطور که میدونیم برتری ها و کاستی های خودشونو دارن.مثلا نکسوس سخت افزار بهتری داره و پشتیبانی عالی از طرف گوگل داره ولی حافظه و باطری ضعیف(البته به گفته برخی ها) از مشکلاتش هست.از طرفی اس 3 باطری بهتر و حافظه بیشتری ولی استحکام کمتر و ضعیف تر بودن سخت افزار(احتمالا برای اندروید 5 در آینده) از مشکلاتش هست.دوستان متخصص لطفا بگن که کدوم انتخاب بهتری هست؟ و این مشکلات هر کدوم مثلا باطری این دو مدل چقدر واقعیت داره؟
اگر پیشنهاد بهتری دوستان دارن هم بگن سقف خرید هم بین 1600 تا نهایتا 1700 هست.ممنون از تمام بزرگواران

اس 3 بخرید بدون شک ، مطمئنا حالا حالا ها ساپورت میکنه ، در مورد این هم که گفتید استحکام کمتری داره اس 3 در ظاهر اینطوری سبک و سست به نظر میاد ولی در واقعیت اینطوری که من چنتا فیلم تست استحکام ازش دیدم گوشی محکمی هست ، در ضمن سعی کنید گوشی رو حتما با گارانتی اصلی (مایکروتل) تهیه کنید تا از اصلی بودنش اطمینان داشته باشید

30vil
28-04-2013, 17:15
برتری نکسوس 4

1- HDMI

2- صفحه نمایش با رزولوشن بیشتر و تراکم پیکسی بیشتر

3- سخت افزار جدیدتر و قویتر

4 - رم 2 گیگ

5 - کیفیت ساخت بهتر و خوش دست تر

برتری S3

1 - صفحه نمایش بزرگتر 0.1 اینچ:n02:

2 - دوربین دوم بهتر

3 - اسلات مموری

bahadorgamer
28-04-2013, 17:57
اس 3 بخرید بدون شک ، مطمئنا حالا حالا ها ساپورت میکنه ، در مورد این هم که گفتید استحکام کمتری داره اس 3 در ظاهر اینطوری سبک و سست به نظر میاد ولی در واقعیت اینطوری که من چنتا فیلم تست استحکام ازش دیدم گوشی محکمی هست ، در ضمن سعی کنید گوشی رو حتما با گارانتی اصلی (مایکروتل) تهیه کنید تا از اصلی بودنش اطمینان داشته باشید

به نظرتون اندروید 5 هم براش میاد؟ بعد من یجا خونده بودم که رم اس 3 یک گیگ واقعی نیست و 700 و خورده ای هست درسته این قضیه؟

bahadorgamer
28-04-2013, 18:03
برتری نکسوس 4

1- HDMI

2- صفحه نمایش با رزولوشن بیشتر و تراکم پیکسی بیشتر

3- سخت افزار جدیدتر و قویتر

4 - رم 2 گیگ

5 - کیفیت ساخت بهتر و خوش دست تر

برتری S3

1 - صفحه نمایش بزرگتر 0.1 اینچ:n02:

2 - دوربین دوم بهتر

3 - اسلات مموری
فکر کنم باطری اس 3 هم بیشتر دووم میاره.من موندم با این که هسته های krait ادعا میشه که کم مصرفند چرا گفته میشه این گوشی اینقدر زود باطری خالی میکنه البته نسبت به اس 3. منم زیاد با گوشی ور میرم نمیرسم بیشتر از یه بار تو روز شارژ کنم.یعنی لا اقل یک روز کامل رو با کارکرد نسبا زیاد میخوام که جوابگو باشه ولی همه از باطری نکسوس بد میگن.موندم چیکار کنم

Mohammad Yek110
28-04-2013, 18:30
سلام

نکسوس 4 آندروید استاک هست و آپدیت ها زودتر از هر گوشی برای نکسوس4 میاد ، به هرحال اینا نتیجه گیری من بعد از کلی تحقیق بوده که در نهایت به اس3 رسیدم هرچند نکسوس گوشی خیلی فوق العاده ای هست ( بر اساس معیار های خودم ، ممکنه شما معیار های دیگه ای داشته باشین ) :
1.اگه ظاهر قشنگتر میخواید : نکسوس
2.اگه کیفیت ساخت بالاتر میخواید : نکسوس
3.اگه نرم افزار ها و قابلیت های داخلی بهتر میخواید : اس3
4.اگه دوربین براتون مهم هست و میخواید گوشی نقش یه دوربین رو هم براتون به خوبی ایفا کنه : اس3
5.اگه باتری بهتر میخواید : اس3 ( باتری نکسوس 4 قابل تعویض توسط کاربر نیست )
6.اندازه صفحه ، نکسوس 0.1 اینچ کوچیکتره و خیلی به چشم نمیاد ولی یه قسمتی از صفحش هم کلید های لمسیه ، برای دیدن فیلم اس 3 پیشنهاد میشه ، در کل اگه بخوایم از نظر صفحه نمایش یکی از اینا رو بهتر بدونیم بستگی به سلیقه خودمون داره !
7.سخت افزار قویتر : نکسوس ( سی پی یو که خیلی اختلاف ندارن ولی رم 2 گیگی نکسوس یه برگ برندس ، هرچند 4 هسته فکر کنم بازم زیاد باشه ! )
8.میخواید گوشی ارزون تر باشه : اس3
9.اگه با فضای 8 گیگی یا 16 گیگی نکسوس نمیتونید کنار بیاید و نیاز به مموری کارت دارید ( مثل من ) : اس3

HDMI هم که جفتشون دارن ( اس3 با کابل MHL هست )

30vil
28-04-2013, 18:45
فکر کنم باطری اس 3 هم بیشتر دووم میاره.من موندم با این که هسته های krait ادعا میشه که کم مصرفند چرا گفته میشه این گوشی اینقدر زود باطری خالی میکنه البته نسبت به اس 3. منم زیاد با گوشی ور میرم نمیرسم بیشتر از یه بار تو روز شارژ کنم.یعنی لا اقل یک روز کامل رو با کارکرد نسبا زیاد میخوام که جوابگو باشه ولی همه از باطری نکسوس بد میگن.موندم چیکار کنم

من چون برای خرید این گوشی خیلی تحقیق کردم اینو با قاطعیت میگم اگر به طور مداوم از wifi استفاده نکنید و بازی 3D هم اجرا نکنید هیچ وقت لازم نمیشه که در یک روز 2 بار شارژش کنید

در ضمن شارژ WIFI ایی گوشی هم معرفی شده که دیگه همه مشکلات را حل میکنه

پیشنهاد میکنم موقع خرید گوشی حتما این دو گوشی را 1 دقیقه در هر دو دستتون نگه دارید بعد خرید خودتونو انجام بدید:n02:

bahadorgamer
28-04-2013, 19:24
من چون برای خرید این گوشی خیلی تحقیق کردم اینو با قاطعیت میگم اگر به طور مداوم از wifi استفاده نکنید و بازی 3D هم اجرا نکنید هیچ وقت لازم نمیشه که در یک روز 2 بار شارژش کنید

در ضمن شارژ WIFI ایی گوشی هم معرفی شده که دیگه همه مشکلات را حل میکنه

پیشنهاد میکنم موقع خرید گوشی حتما این دو گوشی را 1 دقیقه در هر دو دستتون نگه دارید بعد خرید خودتونو انجام بدید:n02:
البته بازی که با گوشی میخوام بکنم مثلا حدود-3 2 ساعت در روز.وب گردی که خارج از منزل زیاد نمیکنم.آهنگم همیشه با ایرفون گوش میدم.حالا بنظرتون باطری کافیه؟
بعد این گوشی که اینقدر مصرف داره طبعا تعداد دفعات شارجش هم زیاد میشه خرابی با طری نداره؟ باطریشم که قابل تعویض توسط کاربر نیس اگه خراب بشه خرج تعویضش چقدر میشه؟

30vil
28-04-2013, 19:50
البته بازی که با گوشی میخوام بکنم مثلا حدود-3 2 ساعت در روز.وب گردی که خارج از منزل زیاد نمیکنم.آهنگم همیشه با ایرفون گوش میدم.حالا بنظرتون باطری کافیه؟
بعد این گوشی که اینقدر مصرف داره طبعا تعداد دفعات شارجش هم زیاد میشه خرابی با طری نداره؟ باطریشم که قابل تعویض توسط کاربر نیس اگه خراب بشه خرج تعویضش چقدر میشه؟

دوست عزیز باطری این گوشی اصلا ضعیف نیست مثلا 4.5 ساعت میشه با WIFI باهاش کار کرد در صورتی که گلکسی نکسوس 3 ساعت بیشتر شارژ نمیداد و تاک تایمش از آیفون 5 هم بهتره

و با استفاده معمولی 1.5 تا 2 روز شارژ داره

اینم نظر یکی از دوستان فروم همسایه که هم s3 داشته هم نکسوس داره

من وان ایکس و گلکسی اس سه رو داشتم الانم نکسوس 4 رو دارم به نظرم از جفتش باطریش بهتره چون با استفاده سنگین وان ایکس نهایتش 3 ساعت برا م دووم میاورد گلکسی اس سه نیم روز ولی نکسوس 4 یک شبانه روز کامل دووم میاره به این معنا که شب شارژش کامل شد میمونه تا فردا که اون هم کلا استفاده می شه تا شب بعدش هم که ته میکشه:(من از این بابت باید بگم که برا دسترسی به اینترنت از وای فای استفاده می کنم و دقیقا همیشه روشنش میزارم وبگردی باشه چتی باشه ... به اون شدتی که وان ایکس باطری کم یمکنه همیشه با شارژ وصل بود خیلی وقتا سر کرا میرفتم خاموش میشد از بی باطری بودن طوری که این اواخر سر کار هم میبردم شارژر رو
اس سه هم نه که از نکسوس خیلی کمتر باشه نه ولی ببین الان همه جا پر شده که می گن باطری اس سه انچنا ن هست و نکسوس 4 خیلی ضعیف منی که گوشی رو ندرام به این نتیجه میرسم که نکسوس خیلی اشغاله در صورتی که الان خودم تجربه بعکسش رو دارم از بابت باطری .

ol.mansoor
28-04-2013, 20:18
به نظرتون اندروید 5 هم براش میاد؟ بعد من یجا خونده بودم که رم اس 3 یک گیگ واقعی نیست و 700 و خورده ای هست درسته این قضیه؟

رم یک گیگ هست اما مطمئن نیستم اندروید 5 براش بیاد ولی به احتمال زیاد میاد

bahadorgamer
29-04-2013, 15:23
راستی دوستان نظزتون در رابطه با مدل i9305 که دارای رم 2 گیگ و فور جی هست چیه؟ میدونم فور جی به کار نمیاد ولی رم دو گیگش مزیت بزرگیه.بدون گارانتیش هم تک و توک میشه پیدا کرد.نظرتون چیه؟ این مدل رو پیدا کردم بگیرم؟

ol.mansoor
29-04-2013, 16:39
راستی دوستان نظزتون در رابطه با مدل i9305 که دارای رم 2 گیگ و فور جی هست چیه؟ میدونم فور جی به کار نمیاد ولی رم دو گیگش مزیت بزرگیه.بدون گارانتیش هم تک و توک میشه پیدا کرد.نظرتون چیه؟ این مدل رو پیدا کردم بگیرم؟

اگه چینی نبود بگیر

Mohammad Yek110
29-04-2013, 18:51

رام و آپدیت زیادی براش نمیاد ، ساپورت درست و حسابی نداره

bahadorgamer
29-04-2013, 23:59
رام و آپدیت زیادی براش نمیاد ، ساپورت درست و حسابی نداره

والا دیگه موندم چی کار کنم هر کدوم یه مشکلی دارن...آخه همش فکر میکنم 1 گیگ برای اس 3 کمه مخصوصا اندروید 5.
نکسوس هم یه چند تا مشکل یا در واقع محدودیت داره که آدمو منصرف میکنه و گرنه سخت اقزارش که چیزی کم نداره.موندم چی کار کنم.یعنی ما بلاخره یه گوشی میگیریم؟:n15:

ol.mansoor
30-04-2013, 11:31
والا دیگه موندم چی کار کنم هر کدوم یه مشکلی دارن...آخه همش فکر میکنم 1 گیگ برای اس 3 کمه مخصوصا اندروید 5.
نکسوس هم یه چند تا مشکل یا در واقع محدودیت داره که آدمو منصرف میکنه و گرنه سخت اقزارش که چیزی کم نداره.موندم چی کار کنم.یعنی ما بلاخره یه گوشی میگیریم؟:n15:

پس صبر کن S4 بگیر

bahadorgamer
30-04-2013, 17:15
پس صبر کن S4 بگیر
بودجم از اس 4 خیلی کمتره.فکر نکنم اس 4 بهترین حالتش زیر 2600 بیاد.
موندم برای i9305 چرا رام زیاد نمیاد.از لحاظ سخت افزار که واقعا بی نقصه.در کل انتخاب نهاییم بین nexus 4 و i9305 هست.فکر نکنم برم سمت اس 3 معمولی.

30vil
30-04-2013, 17:33
دوست عزیز s4 اومده به قیمت
قیمت : 3540000 تومان | 1 سال گارانتی شرکت همراه سرویس خاورمیانه |

شما صبر کن تا اپتیموس G بیاد

bahadorgamer
30-04-2013, 17:59
دوست عزیز s4 اومده به قیمت
قیمت : 3540000 تومان | 1 سال گارانتی شرکت همراه سرویس خاورمیانه |

شما صبر کن تا اپتیموس G بیاد

من بودجم نهایت 1700-1800 هست.اپتیموس جی خیلی وقتی اومده ولی هنوز وارد ایران نشده.دیگه فکر نکنم به این قیمتا بیاد.

30vil
30-04-2013, 18:43
من بودجم نهایت 1700-1800 هست.اپتیموس جی خیلی وقتی اومده ولی هنوز وارد ایران نشده.دیگه فکر نکنم به این قیمتا بیاد.

آخر اردیبهشت وارد ایران میشه قیمتشم احتمالا 1900 باشه به نظرم میارزه یکم صبر کرد تا بیاد

گوموش
04-05-2013, 00:07
بودجم از اس 4 خیلی کمتره.فکر نکنم اس 4 بهترین حالتش زیر 2600 بیاد.
موندم برای i9305 چرا رام زیاد نمیاد.از لحاظ سخت افزار که واقعا بی نقصه.در کل انتخاب نهاییم بین nexus 4 و i9305 هست.فکر نکنم برم سمت اس 3 معمولی.

والا ما که زیاد گشتیم i9305 گیرمون نیومد همون 9300 رو گرفتیم و ازش خیلی راضیم.:n01:
دوست عزیز اگه مدل i9305 گیرت اومد قربونت یه پ خ هم به ما بده بریم سر وقتش:n02:

maziarzar
04-05-2013, 23:54
اس4 فعلا قیمتش حدود2500 هست
همون اس3 رو بگیر خودتو راحت کن پشیمون نمیشی
حالاها قیمتش به1900 نمیاد

bahadorgamer
05-05-2013, 17:48
اس4 فعلا قیمتش حدود2500 هست
همون اس3 رو بگیر خودتو راحت کن پشیمون نمیشی
حالاها قیمتش به1900 نمیاد

اس 3 اگر مدل دو گیگ رمش رو بتونم پیدا کنم عالی میشه.اس 4 هم که مثلما حالا حالا ها زیز 2 تومن نمیاد.اپتیموس جی رو سایت مدیاپردازش زده موجود.کسی خبر داره اومده بازار یا نه؟

bahadorgamer
05-05-2013, 17:50
والا ما که زیاد گشتیم i9305 گیرمون نیومد همون 9300 رو گرفتیم و ازش خیلی راضیم.:n01:
دوست عزیز اگه مدل i9305 گیرت اومد قربونت یه پ خ هم به ما بده بریم سر وقتش:n02:
خیلی کمیابه و اگه گیر بیاد بدون گارانتی هست.ولی چند وقت پیش یکی رو دیدم داشت.از بازار داخلی هم گرفته بود