ورود

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشاوره برای خرید کارت گرافیک

Life24
28-04-2013, 00:39
سلام
یک بنده خدایی یک کیس اورد(از آشناها) به ما گفت میخوام گرافیک بندازم روش
خلاصه ما فکرکردیم میخواد ارتقا بده.دیدیم اصلا گرافیک نداره و بعد از نصب ویندوز از سایت مادربورد براش درایور گرافیک گرفتم و نصب کردم.
ظاهرا onboard گرافیک داره.
حالا با بودجه ماکسیمم 100-150 تومن گرافیک به درد بخوری هست؟ یا هیچ فرقی با اینی که الان به صورت آنبورد روش نصب هست نداره?
من خودم فکر نمیکنم با این سیستم و بودجه اصلا چیزی گیر بیاد!
از مشخصات سیتسم عکس گرفتم ممنون
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Ali*Reza
28-04-2013, 00:49
سلام
اگر گرافیک آنبرد براتون مشکل ایجاد نکرده و گرافیک رو هم برای بازی نمیخواین ، به نظر من ارزش هزینه کردن نداره و همون آنبرد کفایت میکنه. هرچند که گرافیکهای در این رنج قیمت برای بازی هم مناسب نیستند!
به هرحال با این بودجه میتونین Sapphire 6450 1GB DDR3 رو با قیمت تقریبی 150 تهیه کنین.

Life24
28-04-2013, 00:54
سلام
اگر گرافیک آنبرد براتون مشکل ایجاد نکرده و گرافیک رو هم برای بازی نمیخواین ، به نظر من ارزش هزینه کردن نداره و همون آنبرد کفایت میکنه. هرچند که گرافیکهای در این رنج قیمت برای بازی هم مناسب نیستند!
به هرحال با این بودجه میتونین Sapphire 6450 1GB DDR5 رو با قیمت تقریبی 150 تهیه کنین.

سلام
ممنون از پاسخ
والا سیستم مال من نیست. فقط روش ویندوز نصب کردم. تازه آخرش فهمیدم این آنبود گرافیک هست و رفتم درایورش رو دانلود و نصب کردم چون سی دی هم نداشتیم!
والا حرف از اذیت کردن گرافیک نزد اما طرف بچه داره. گفت میخوام گرافیگش ببرم بالا.
آخه با این وضعیت سی پی یو و رمش گرتفیک میتونه براش فایده داشته باشه>؟
بعد خرید گرتفیک فقط مربوطو به اسلات هست و باید چک کرد؟ لازم نیست رم و سی پی یو رو چک کرد موقع خرید؟ سازگاریش فقط با اسلات مادربورد چک میشه؟

Ali*Reza
28-04-2013, 00:58
بله ، اگر مادربورد دارای شکاف PCIe باشه دیگه مشکلی نیست. همونطور هم که خودتون گفتین چون سیستم قدیمی و ضعیفیه ارزش هزینه کردن رو نداره.

Ali*Reza
28-04-2013, 01:07
اصلاح میکنم ، گرافیک پیشنهادی از نوع مموری اینترفیس DDR3 هست.