PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست كمك: استفاده از آپديت نرم افزارها در نصب مجدد

siiina2
06-08-2006, 18:18
با سلام.

ميخوام ويندوزم رو عوض كنم. برنامه هاي آپديت شده زيادي رو سيستمم دارم. براي بعضي نرم افزارها مثل فايرفاكس هم theme هاي زيادي دانلود كردم. به عبارت ديگه فايل نصب بعضي برنامه هام مربوط به چند ورژن قبل هست ولي در هر حال حاضر اين برنامه ها از طريق اينترنت آپگريد شدن. حالا ميخوام از اين آپگريدها در نصب مجدد استفاده كنم تا مجبور نشم دوباره آپگريدها رو دانلود كنم. چيكار بايد بكنم.؟

ممنون از لطف شما. منتظرم.

meisam317
06-08-2006, 23:56
از پوشه ای که برنامه در ان نصب کردی کپی یا از پوشه commom files در program file کپی کن
چون معمولا اپدیت نرم افزارها معمولا اونجاها کپی میشه.

یه راه حل دیگه بعد از اپدیت نرم افزار برو به پوشه فایلهای تمپروری از طریق منوی run در استارت تایپ کن
%temp% فایلهای اپدیت اونجا منتظر شما هستن

AK1
07-08-2006, 00:04
با سلام دوست عزيز نرم افزار به نرمافزار فرق مي كنه

P30_P30 جان در رابطه%temp% مطمئيني [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] چون منكه نديدم فايل آپ ديت انجاباشه و فقط فايلهاي موقت هستش اخه من دادم هربار ريست پوشه هاي تمپ پاك شه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Honradez
07-08-2006, 11:19
در فولدر Application Data هم امكان داره باشه. مثلا آپديت هاي اينترنت سكيوريتي كاسپرسكي اونجا ميره.

آدرس: درايو ويندوز (مثلا C) --> فولدر Documents and Settings --> فولدر يوزر نيم خود (مثلا براي من Babak است) --> فولدر Application Data (اين فولدر Hide شده هست.)

موفق باشيد.

zendegi
07-08-2006, 13:56
همانطور كه دوستان گفتند در مورد هر نرم افزاري فرق ميكنه و شما بايد ببيني كه آپديتها اون نرم افزار هايي رو كه داري در كجا هستند و يه كپي ازشون بگيري تا بعدا بتوني دوياره از اونا استفاده كني........
مثلا آپديتهاي خود ويندوز در اين مسير C:\WINDOWS\SoftwareDistribution\Download در پوشه دانلود ذخيره ميشه كه شما بايد از اين پوشه يه كپي بگيري.........