PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشگل با تظمیات f8 و نصب ویندوز

Reza_Kazemi
27-04-2013, 09:51
باسلام به چند مشگل برخوردم که میخوام بهم کمک کنید ! اول که ویندوزم ایکس پیم سالم بود اما میخواستم 1 از ویندوزم پاک کنم ولی نتوسنم ! موقعی که سی دی رو میذاشتم ریست میکردم بالا نمیامد برای نصب و مجبور شدم موقع بالا امدن f8 رو بزنم و کلا تنظیمات رو تغییر بدم ! حالا درست شده و وقتی سی دی رو میزارم و ریست میکنم میره توی نصب ! ولی زدم چاهای دیگه رو خراب کردم ولی میخوام برم توی ویندوز نمیره یک اخطار میده و میزنه f1 رو بزن وقتی می زنم بالا نمیاد ! لطفا کمک کنید چه جوری می تونم تنظمیات f8 رو ریست کنم و برگردونم به اول ! لطفا راهنمایی کنید ! درضمن وقتی میره توی نصب ویندورز هرکاری میکنم f8 برای ادامه نصب که میگه بزنید کار نمیکنه ! موفق باشید

payan_zaman
27-04-2013, 11:04
تنظیمات f8 دیگه چی هست.
شما برای رفتن توی تنظیمات bios باید کلید Delete رو هنگام روشن شدن سیستم بزنید
احتمالا bios شما ریست شده که پیام خطا میده بهتره پیام خطا رو می نوشتید ولی وقتی رفتید توی bios تنظیمات رو save کنید در ضمن مشکل ایجاد شده ربطی به نصب ویندوز نداره

Reza_Kazemi
27-04-2013, 11:24
باسلام

شرمنده منظورم خوب نرسوندم میخوام تنظیمات AMIBIOS رو برگزدونم به عقب چون گامل تظمیاتش رو به هم زدم ! وقتی میخوام برم توی ویندوز این ارور میده !

PRI MASTER DRIVE - ATAPINCOMPATIBLE
PREES F1 TO RESUME
AMERICAN MEGATRENDS INC

می خوام کلا تظیمات AMIBIOS رو برگردونم به عقب !

موفق باشید

Reza_Kazemi
27-04-2013, 11:30
باسلام

شرمنده منظورم خوب نرسوندم میخوام تنظیمات AMIBIOS رو برگزدونم به عقب چون گامل تظمیاتش رو به هم زدم ! وقتی میخوام برم توی ویندوز این ارور میده !

PRI MASTER DRIVE - ATAPINCOMPATIBLE
PREES F1 TO RESUME
AMERICAN MEGATRENDS INC

می خوام کلا تظیمات AMIBIOS رو برگردونم به عقب !

موفق باشید

Beta
27-04-2013, 11:51
خب باطری مادربورد رو حدود 5 دقیقه در بیار و دوباره Default کن.

Reza_Kazemi
27-04-2013, 14:20
باسلام

باتری مادربورد رو برداشتم درست شد ! یک مشگل دارم وقتی ریست میکنم تا بره برای نصب ویندوز نمیاد میره توی خوده ویندوز ! چیکار کنم !

موفق باشید

Guidance
27-04-2013, 14:40
بعد از ری استارت سیستم و قبل از ورود به محیط ویندوز کلید delete رو بزنید تا که بره توی تنظیمات bios. در اونجا از قسمت boot اینطور تنظیم کنید که first hard boot device رو روی dvd rom و second hard boot device رو روی هاردتون قرار بدهید در اینصورت اول از روی dvd و سپس از روی هارد بوت خواهد شد.

Beta
27-04-2013, 14:41
قبل از بالا اومدن ویندوز کلید Delete رو فشار بدید تا وارد Bios بشه.
طبق شکل:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

و یا به این صورت:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

Reza_Kazemi
27-04-2013, 17:05
سلام

یک مشگل دیگه وقتی میره توی نصب ویندوز و صبر میکنم بعد ادامه را میزنم باید f8 رو برای تایید و ادامه نصب بزنم ولی کار نمیکنه !

موفق باشید

mahdi630
27-04-2013, 20:18
سلام

یک مشگل دیگه وقتی میره توی نصب ویندوز و صبر میکنم بعد ادامه را میزنم باید f8 رو برای تایید و ادامه نصب بزنم ولی کار نمیکنه !

موفق باشید
توی صفحه کیبرد یه دکمه هست که قسمت f ها رو قفل میکنه ، معمولا روش F نوشته شده
اون رو بزن، بعد f8 کار میکنه

Beta
28-04-2013, 12:40
قسمت f ها رو قفل میکنه ،
به این Fها کلید های تابعی میگن!:n02:F1 - F12