PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : راهنمایی برای خرید گوشی زیر 1.5

Gabit0
26-04-2013, 15:30
سلام

من یه مدته که Nokia 5800 XpressMusic دارم و ازش کاملن راضی بودم، ولی دیگه خسته شدم و میخوام عوضش کنم!!

اگه گوشی زیر 1.5 میلیون تومن، ترجیحن آندروید و سامسونگ نباشه (و اگه نوکیا باشه هم که چه بهتر!)، ظاهرش هم خوب باشه بتونید بهم معرفی کنید خیلی ممنون میشم!

من خودم بین این دوتا گوشی موندم:

Nokia 808 PureView - Nokia Lumia 620

که همون طور که میدونید 620 قیمتش تقریبن نصف 808 هست، به نظرتون ارزش داره که پول بیشتری برای 808 خرج کنم؟!!

اصن پیشنهاد شما چیه؟! چی بخرم!؟

بیشترین استفاده من از گوشی اس ام اس، موزیک و عکس برداری هست!

ol.mansoor
26-04-2013, 16:49
سلام

من یه مدته که Nokia 5800 XpressMusic دارم و ازش کاملن راضی بودم، ولی دیگه خسته شدم و میخوام عوضش کنم!!

اگه گوشی زیر 1.5 میلیون تومن، ترجیحن آندروید و سامسونگ نباشه (و اگه نوکیا باشه هم که چه بهتر!)، ظاهرش هم خوب باشه بتونید بهم معرفی کنید خیلی ممنون میشم!

من خودم بین این دوتا گوشی موندم:

Nokia 808 PureView - Nokia Lumia 620

که همون طور که میدونید 620 قیمتش تقریبن نصف 808 هست، به نظرتون ارزش داره که پول بیشتری برای 808 خرج کنم؟!!

اصن پیشنهاد شما چیه؟! چی بخرم!؟

بیشترین استفاده من از گوشی اس ام اس، موزیک و عکس برداری هست!

چرا اندروید نباشه ؟ چرا سامسونگ نباشه ؟
بهترین سیستم عامل موجود در ایران همین اندروید هست که بهترین اندرویدها را هم را همین سامسونگ داره !!!
به هر حال اگه این مشخصات مد نظرتون هست
برای عکاسی و ... همین 808 بهترین انتخاب هست انتخاب دوم هم لومیا 820 ، اما به نظرم در کل اگه با این قیمت یه اس 3 سامسونگ بردارید علاوه بر این که نیازتون رو کاملا بر طرف میکنه از بابت عکاسی با کیفیت و ... یه گوشی اندرویدی و کاربردی نیز خریداری کردید

clau
26-04-2013, 18:54
nokia 808 pureview فقط نیازتون برای عکاسی برطرف میکنه غیر دوربین خوبش هیچ برتری خاصی نسبت به گوشی های تاپ بازار نداره که سیستم عاملش هم که سیمبینه:n21:

گلکسی اس 3 هم دوربین خیلی قوی داره هم کیفیت صداش خیلی خوبه برای موزیک گوش دادن:n01:

Gabit0
27-04-2013, 01:03
چرا اندروید نباشه ؟ چرا سامسونگ نباشه ؟
بهترین سیستم عامل موجود در ایران همین اندروید هست که بهترین اندرویدها را هم را همین سامسونگ داره !!!
به هر حال اگه این مشخصات مد نظرتون هست
برای عکاسی و ... همین 808 بهترین انتخاب هست انتخاب دوم هم لومیا 820 ، اما به نظرم در کل اگه با این قیمت یه اس 3 سامسونگ بردارید علاوه بر این که نیازتون رو کاملا بر طرف میکنه از بابت عکاسی با کیفیت و ... یه گوشی اندرویدی و کاربردی نیز خریداری کردید

آندروید نباشه چون که سیستم عامل ضعیفیه، بار اضافی روی سخت افزار میذاره و باعث میشه گوشی زود شارژ خالی کنه، من نمیخوام وسط یه روز کاری و پردردسر نگران شارژ گوشیم باشم!
سامسونگ نباشه، چون گوشی های قدرتمند سامسونگ معمولن اندازه ی بزرگی دارن و توی جیب جا نمیشن (راحت از جیب بیرون نمیان :n02:)

lumia 820 هم پیشنهاد خوبیه!! ممنون!!

ol.mansoor
27-04-2013, 13:26
آندروید نباشه چون که سیستم عامل ضعیفیه، بار اضافی روی سخت افزار میذاره و باعث میشه گوشی زود شارژ خالی کنه، من نمیخوام وسط یه روز کاری و پردردسر نگران شارژ گوشیم باشم!
سامسونگ نباشه، چون گوشی های قدرتمند سامسونگ معمولن اندازه ی بزرگی دارن و توی جیب جا نمیشن (راحت از جیب بیرون نمیان :n02:)

lumia 820 هم پیشنهاد خوبیه!! ممنون!!

اندروید سیستم عامل ضعیفیه ؟؟ حتی ضعیف تر از سیمبین ؟؟ :n04:

نه بابا عزیز بعد از سیستم عامل ios قوی ترین سیستم عامل اندروید هست و بعد از اندروید هم ویندوز ، سیمبین اون آخریاست ، و از اونجایی که ios توی ایران کاربرد زیادی نداره الان اندروید جای اون رو گرفته و میشه گفت بهترین سیستم عامل توی ایران همین اندروید هست
بابت شارژ هم من گوشیمو با استفاده ی خیلی زیادی که ازش میکنم تقریبا 2 روز یبار شارژش میکنم ، مرتب هم یا دارم فیلم میبینم و بازی و آهنگ و برنامه و ...
خب میتونیم یه گوشی با شارژ دهی بالا بهت معرفی کنیم که اندازه ی خوبی هم داشته باشه مسئله ای نیست ، مثل s 3 سامسونگ که اندازه اش از لومیا 820 کمی بزرگتره ولی به مراتب 100 برابر بهتره

ol.mansoor
27-04-2013, 13:28
[QUOTE=ol.mansoor;7606400]اندروید سیستم عامل ضعیفیه ؟؟ حتی ضعیف تر از سیمبین ؟؟ :n04:

نه بابا عزیز بعد از سیستم عامل ios قوی ترین سیستم عامل اندروید هست و بعد از اندروید هم ویندوز ، سیمبین اون آخریاست ، و از اونجایی که ios توی ایران کاربرد زیادی نداره الان اندروید جای اون رو گرفته و میشه گفت بهترین سیستم عامل توی ایران همین اندروید هست
بابت شارژ هم من گوشیمو با استفاده ی خیلی زیادی که ازش میکنم تقریبا 2 روز یبار شارژش میکنم ، مرتب هم یا دارم فیلم میبینم و بازی و آهنگ و برنامه و ...
خب میتونیم یه گوشی با شارژ دهی بالا بهت معرفی کنیم که اندازه ی خوبی هم داشته باشه مسئله ای نیست ، مثل s 3 سامسونگ که اندازه اش از لومیا 820 کمی بزرگتره ولی به مراتب 100 برابر بهتره ، البته اس 3 کمی گران تر هست که میشه با قیمت کمتری one xl خرید که اونم گوشی معرکه ای هست

maziarzar
27-04-2013, 23:55
سیستم عامل ویندوز زیاد تو ایران جا نیوفتاده
اندروید فعلا چه در ایران وچه در جهان بهترینه
حیف این پول نیس که بریلومیا620بگیری
باز اگه بری یه لومیا 920 بگیری یه چی
برو یه اچ تی سی وان اس بگیر

mehdi-ch
08-05-2013, 14:31
:n08:چقد مثل خودمه ..منم 5800 دارم ...توی غار زندگی میکنم آندروید این طرفا نیست:n08:سیستم عاملش ضهیفه دیگه

راستی بکس ی جا دیده بودم 24درصد تولیدات نرم افزاری سال 2013 واسه ویندوزموبایل هاس:n13: شمام اینو دیدید
تا 1.5 کمی بیشتر کمتر فکر کنم s3 و نکسوز بهترین گزینن..
اکه آندروید هم نمیخوای برو سمته htc 8x تمام نیزاهاتو برآورده میکنه:n06:

maziarzar
12-05-2013, 22:18
وین فون های نوکیا تو ایران قیمتشون فضاییه
میتونی یه ایفون4 یا4اس دست دو بگیری