PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل واریس

rafaelmehraban
25-04-2013, 22:55
سلام به دوستای گلم.

خیلی مختصر می پرسم مادربزرگم پاشون واریس داره.
بهترین کرم یا اسپری یا هر چیزی که به فکرتون می رسه دقیقا چی هست (لطفا مارک رو حتما بگید)؟
تجربه ای داشتید ؟
الان خیلی نگرانشون شدم.

ممنون

rafaelmehraban
25-04-2013, 22:58
این کرم رژودرم یا آلفا یا این پکی که ایرانی ها برای درمان زخم پای دیابتی ساختن اینا چطورن کسی برای درمان واریس پا ازشون استفاده کرده؟

rafaelmehraban
26-04-2013, 17:57
بچه ها از دیشب تا حالا 60 تا بازدید داشته این تاپیک . کسی نظری یا تجربه ای در مورد واریس نداره؟

raana
27-04-2013, 18:18
سلام دوست عزیز......

این لینک ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) رو مطالعه کنید.....انواع روش های درمان واریس رو توضیح داده...

در مورد کرم و یا اسپری هم باید سوالتون رو از S0R3N4 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) عزیز بپرسین.......

rafaelmehraban
29-04-2013, 21:32
بچه ها هیچ کس اینجا با واریس از نزدیک درگیر نبوده؟

GAME-GTR
29-04-2013, 22:44
خب ببینید واریس پا و کلا واریس رو نمیشه با یه اسپری ساده یا چینین چیزهایی درمان کرد.
وزن باید کمتر بشه. چون وزن زیاد به مویرگ های واریسی فشار وارد میکنند. مصرف ویتامین E هم میتونه کمک کنه. اما نمیشه بطور کلی درمانش کرد و از بین بردش. مگر با جراحی و یا تزریق داروی "آسکلرا" که ساخت آمریکاست.
ولی در طب سنتی چیزایی یافت میشه.
من جایی خوندم که دو قاشق غذاخوری عسل رو باید با آب ولرم مخلوط کنید و با این رگهای واریسی رو ماساژ بدید. این یکی از راه های طب سنتیه.

rafaelmehraban
30-04-2013, 01:30
خب ببینید واریس پا و کلا واریس رو نمیشه با یه اسپری ساده یا چینین چیزهایی درمان کرد.
وزن باید کمتر بشه. چون وزن زیاد به مویرگ های واریسی فشار وارد میکنند. مصرف ویتامین E هم میتونه کمک کنه. اما نمیشه بطور کلی درمانش کرد و از بین بردش. مگر با جراحی و یا تزریق داروی "آسکلرا" که ساخت آمریکاست.
ولی در طب سنتی چیزایی یافت میشه.
من جایی خوندم که دو قاشق غذاخوری عسل رو باید با آب ولرم مخلوط کنید و با این رگهای واریسی رو ماساژ بدید. این یکی از راه های طب سنتیه.
وزنشون کم هست. بله حرفتون در مورد جراحی رو قبول دارم ولی من یادمه حدودا 4 سال پیش یه خانمی هم همچین مشکلی داشت و دکتر بهش گفته بود باید جراحی کنی ولی اون یه اسپری و کرم گرفته بود و واریسش درمان شده بود ولی اون موقع چون من درگیر این مشکل نبودم یادداشت نکردم که چه محصولی بوده ولی به گمانم اون پماد یا کرم ایرانی بود و اسپری یا ایتالیایی یا سوییسی.

منم به خاطر همین بیشتر دنبال درمان های کرم و اسپری هستم و تو بازار هم فراوان هست منتها می خوام ببینم کدومشون واقعا کارایی داره؟

rafaelmehraban
02-05-2013, 22:48
بچه ها یه ذره راهنمایی کنید به خدا 1 هفته ای هست من پیگیر این قضیه درمان واریس هستم.گیج شدم که کدوم پماد رو بخرم که موثر باشه؟؟؟