PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل در کانفینگ مودم

trian
24-04-2013, 21:09
سلام دوستان
اینترنت من مدتی هست که وصل نمیشه حتی 198.162.1.1 رو هم که میزنم وارد تنظیم مودم نمیشه :n03: اما توی قسمت network دستی که وارد میکنم یوزر و پسورد رو ، وارد اینترنت میشه مشکل از چیه ممنون میشم راهنماییم کنید

m.m.m5651
26-04-2013, 23:18
دقیقا چه اطلاعاتی رو برای تنظیمات رو مودم ست می کنید و وصل نمیشه؟

trian
27-04-2013, 08:11
دقیقا چه اطلاعاتی رو برای تنظیمات رو مودم ست می کنید و وصل نمیشه؟

مودمم وصل بود و تنظیماتش هم درست بود اما یکباره قطع شد و من نتونستم به اینترنت وصل بشم حتی از طریق 192.168.1.1 هم نتونستم وارد تنظیمات مودم بشم من هم از روی کنترل پنل قسمت نت ورک شیرینگ سنتر یک کانکشن جدید ساختم و یوزر و پسورد بهش دادم و وصل شدم (مودم رو هم ریست کردم)
اما مودمم از طریق تنظیمات خودش با همون آدرس 192.168.1.1 اصلا وصل نمیشه با مودم دیگه هم تست کردم همین جور بود و حتی وارد کانفینگ هم نمیشه

khelane
27-04-2013, 20:48
عزیز ببین کارت شبکه تون ای پی نداره؟
اخیرا نرم افزاری نصب نکردید اینطوری بشه یا اصلا کارت شبکه تون رو یا بار حذف و نصب کنید ببینید بازم اینطوری هست اگه با کابل یو اس بی مودم رو وصل میکنید کارت شبکه سیستم رو غیر فعال کنید ببینید درست میشه

trian
27-04-2013, 22:35
عزیز ببین کارت شبکه تون ای پی نداره؟
اخیرا نرم افزاری نصب نکردید اینطوری بشه یا اصلا کارت شبکه تون رو یا بار حذف و نصب کنید ببینید بازم اینطوری هست اگه با کابل یو اس بی مودم رو وصل میکنید کارت شبکه سیستم رو غیر فعال کنید ببینید درست میشه

بسیار ممنونم
همون طور که گفتین کارت شبکه رو پاک و از نو نصب کردم درست شد

علتش چی بود؟
باز هم ممنون:n12:

khelane
28-04-2013, 20:31
بسیار ممنونم
همون طور که گفتین کارت شبکه رو پاک و از نو نصب کردم درست شد

علتش چی بود؟
باز هم ممنون:n12:
مرسی
به احتمال زیاد کارت شبکه تون ای پی داشت ولی برای این گفتم از نو نصبش کنید کلی تر بود و شاید مشکلات دیگر رو داشته باشه با این حذف و نصب درست میشه
موفق باشید