PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکلات نصب و اجرا - StarCraft II: Heart of the Swarm

stealer
01-04-2013, 10:08
سلام اقا لطفا پاسخ بدین این ارور مشکل از چی هست؟
با چیز پی ان هم رفتم ولی این ارور رو داد
an unexpected error occurrd while trying to install please try again or contact customer support

JIGSA
01-04-2013, 10:36
سلام اقا لطفا پاسخ بدین این ارور مشکل از چی هست؟
با چیز پی ان هم رفتم ولی این ارور رو داد
an unexpected error occurrd while trying to install please try again or contact customer support

دقیقا چه موقع این مشکل به وجود اومده ؟
یعنی بعد از نصب Expansion بوده یا . . . ؟

stealer
01-04-2013, 10:44
دقیقا چه موقع این مشکل به وجود اومده ؟
یعنی بعد از نصب Expansion بوده یا . . . ؟
من وقتی میخوام بازی رو نصب کنم
مسیرو که میدم بعد که میخواد نصب بشه همون اول این ارور رو میده
تورو خدا کمک کنید دارم میمیرم:n28:

JIGSA
01-04-2013, 10:50
شما میخواین تو سرور بلیزارد بازی کنین ؟
اکانت خریدین ؟
کدوم شهر زندگی میکنین ؟
اگر نزدیک باشیم بازی نصب شده خودم رو میزنم رو دی وی دی براتون میفرستم. البته من سرور بلیزارد بازی میکنم و Heart of the Swarm رو هم نصب شده دارم.

stealer
01-04-2013, 10:55
من اصفهان هستم
این مشکل از چی بود؟
یه نسخه 12 گیگ هم هست اونو میشه لینکشو بدین؟

eshagh
01-04-2013, 23:47
دانلودها نسخه BlackEcho بازی را که حدود 14 گیگ میباشد و اپدیت شده بازی تا نسخه 2.6 میباشد برای دانلود گذاشته که گویا احتیاج به اینترنت نداره و قابل نصب هست
دوستانی که اینترنت پر سرعت دارند چک کنند ارزش دانلود داره یا نه .:n03:

stealer
02-04-2013, 09:26
دانلودها نسخه BlackEcho بازی را که حدود 14 گیگ میباشد و اپدیت شده بازی تا نسخه 2.6 میباشد برای دانلود گذاشته که گویا احتیاج به اینترنت نداره و قابل نصب هست
دوستانی که اینترنت پر سرعت دارند چک کنند ارزش دانلود داره یا نه .:n03:
من قبلیرو دانلود کردم نشد
اینو دارم دانلود میکنم ایشالا تا فردا بعد از ظهر دانلود میشه:دی
خبرشو میدم

eshagh
09-04-2013, 02:34
با سلام

دوستان کرک Reloadedرا میتونید از لینک زیر با حجم 322 مگ دان نمایید .
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
ضمنا این کرک روی نسخه BlackEcho به خوبی عمل میکنه
با این کرک میتونید هم روند داستانی بازی رو اجرا کنید هم به صورت Skirmish بازی نمایید

موفق باشید :n02:

Saeed System
09-04-2013, 17:01
سلام دوستان خسته نباشید...ببخشید که سوالم رو تو این تاپیک میپرسم آخه تاپیک حل مشکلات این بازی رو پیدا نکردم..شرمنده:11: من الان بازی رو خریدم و نصب کردم و فقط میخواهم قسمت آفلاین رو بازی کنم تک نفره کمپین...اما هنگام که داخل بازی میشم ازم اکانت میخواد و من کل این تاپیک رو گشتم اما چیزی در مورد اکانت پیدا نکردم...که چه طور..ممنون میشم کمک کنید ..دستتون درد نکنه :n16:

JIGSA
09-04-2013, 17:10
شما 2 کار میتونین انجام بدین

1- برید در سایت بلیزارد یه اکانت بسازین و بعد بازی کنید. ساخت اکانت مجانیه. (نیاز به چیز پی ان یا ساکس دارین چون بلیزارد ایران رو تحریم کرده)
2- از کرک استفاده کنید که دوستان لینکش رو تو همین فروم گذاشتن.

new evil
19-04-2013, 20:13
سلام من نسخه ی black echo رو دانلود کردم ولی توی نصبش مشکل دارم
یه اروری میده که می گه باید با ساپورت مشتری تماس بگیرید
مشکل چیه؟

eshagh
20-04-2013, 15:08
[QUOTE=new evil;7593436]سلام من نسخه ی black echo رو دانلود کردم ولی توی نصبش مشکل دارم
یه اروری میده که می گه باید با ساپورت مشتری تماس بگیرید
مشکل چیه؟[/QUOT

با سلام

دوست عزیز درایورهای ویندوز تو بروز کن درست میشه .
نسخه black echo کامله و بدون مشکله که پیشنهاد میشه با کرک Reloaded بازی رو اجرا کنید که از تمام قسمتتهای بتونید استفاده کنید .

موفق باشید :n01:

gta6767
24-04-2013, 10:33
سلام ببخشید من این بازی را خریدیم کرکش هم ریلودید هست و نصب میشه داخل بازی هم میره و مرحله ی اول بازی را هم رد میکنم بعد که گزینهی continue را میزنم این ارور ارمیده:
All Data Filesmust be fully downloaded to bad this version of starcraftII.
و بعد هم که از بازی خارج میشم و دوباره میخوام وارد بازی بشم این ارور را میده:
تو را خدا کمک کنید من این بازی را خیلی دوست دارم.

eshagh
25-04-2013, 03:01
سلام ببخشید من این بازی را خریدیم کرکش هم ریلودید هست و نصب میشه داخل بازی هم میره و مرحله ی اول بازی را هم رد میکنم بعد که گزینهی continue را میزنم این ارور ارمیده:

با سلام

حجم فایل کرک ریلودد حدود 322 مگ هست دوست عزیز اگه همین کرک رو داری که درسته و ایرادی نباید باشه
در غیر این صورت اشکال مربوط به ویندوزت هست .
لینک کرک رو برات پایین میزارم انشاا... مشکلت حل بشه
ضمنا روی ویندوز ایکس پی و سون به راحتی اجرا میشه و هم مراحل داستانی رو میتونی بری و هم به صورت کاستوم گیم میتونی با کامپیوتر به صورت افلاین بازی کنی
اینم لینک کرک

موفق باشی :n01:

farzan311
26-04-2013, 00:15
سلام اگه قسمت قبل بازی رو قبلا نصب کردید مطمین بشید فایل های سیو اش رو پاک کنید
یعنی این فولدر باید پاک بشه
C:\Users\Your name\Documents\StarCraft II

amin2000
27-04-2013, 19:10
دوستان کسی میدونه چطور میشه map editor hots رو باز کرد؟
به نظر میاد به کرک نیاز داره :|
اررور عکس بالا رو میده

yashar_silverboy
28-04-2013, 12:02
دوستان یکی قدم به قدم اجرای بازی رو با نقشه ها به ما میگه؟هر کاری میکنیم نمیشه... وقتی launch میکنم SC2ALLin1 یه ارور میده که dont send و report error داره
اگه راهنماییم کنید ممنونتون میشم

secret.
13-06-2013, 11:23
سلام من وقتی میخوام بازی رو به صورت افلاین بازی کنم این پیغام رو میده؟

نسخه بازی : StarCraft II:Heart of the Swarm - BlackEcho

ورژن بازی : 2.0.6

حجم بازی : 13.5 گیگابایت

فایل SCR رو هم تو فایروال قرار دادم.

از هر دو کرک FLT و Reloaded هم تست کردم برای بازی افلاین ولی موقع کلیک روی بازی افلاین اون پیغامی که تو تصویر هستش رو نمایش میده.

راحل چیه؟

در صورت امکان راهنمایی کنید.

تشکر.

cool11
19-06-2013, 12:00
سلام

جدیدا وقتی به اینترنت وصلم نمیتونم آفلاین بازی کنم

یا اصلا وصل نمیذاره بشم که بعد بگه نمیشه وصل شد حالا آفلاین بازی کنید یا کرش می کنه موقع وصل شدن

وقتی قطع می کنم میشه بازی کرد در صورتی که قیلا اینطوری نبود

راهی داره بدون قطع کردن مثل قبل بازی کنم؟

JIGSA
19-06-2013, 12:26
دوستان بلیزارد جدیدا سیستمی رو پیاده کرده که همه میتونن رو سرورهای اصلی بازی به صورت رایگان بازی کنن

شما باید یه اکانت بسازین و نسخه Starter Edition رو نصب کنین
بعد یکی از دوستانتون که تو بلیزارد بازی میکنه شما رو Add میکنه به لیست دوستانش
بعد شما رو دعوت به بازی میکنه
بازی میتونه 2 به 2 و 3 به 3 و 4 به 4 باشه
شما نمی تونین Terran رو بردارین اما دو تا ریس دیگه رو میتونین

pars200
14-08-2013, 14:43
سلام

چجوري ميشه بصورت آفلاين بازي رو آپديت كرد؟ تمام پچ هاي لازم رو دارم.

ورژن فعلي: 2.0.6
پچ هاي موجود: 2.0.6 به 0.7 به 0.8 به0.9 به 0.10 به 0.10 hotfix

hrs192
25-09-2013, 01:29
سلام من وقتی میخوام بازی رو به صورت افلاین بازی کنم این پیغام رو میده؟

نسخه بازی : StarCraft II:Heart of the Swarm - BlackEcho

ورژن بازی : 2.0.6

حجم بازی : 13.5 گیگابایت

فایل SCR رو هم تو فایروال قرار دادم.

از هر دو کرک FLT و Reloaded هم تست کردم برای بازی افلاین ولی موقع کلیک روی بازی افلاین اون پیغامی که تو تصویر هستش رو نمایش میده.

راحل چیه؟

در صورت امکان راهنمایی کنید.

تشکر.

دوستان منم این مشکل را دارم .. خسته شدم و نا امید.. کمک کنید

JIGSA
25-09-2013, 08:54
ﺷﻤﺎ ﻛﻞ ﺑﺎﺯﻱ ﺭﻭ ﺑﺎ ﻛﺮﻙ اﺯ ﻳﻪ ﺟﺎ ﺩاﻧﻠﻮﺩ ﻛﺮﺩﻳﻦ ﻳﺎ ﻓﻘﻄ ﻛﺮﻛﺶ ﺭﻭ ﺩاﻧﻠﻮﺩ ﻛﺮﺩﻳﻦ و ﺭﻳﺧﺘﻴﻦ ﺭﻭﻱ starter edition ﻛﻪ ﺳﺎﻳﺖ ﺑﻠﻴﺰاﺭﺩ ﺩاﻧﻠﻮﺩ ﻛﺮﺩﻳﺪ?
ﻛﺮﻙ ﺭﻭﻱ ﻭﺭﮊﻥ اﺳﺘﺎﺭﺗﺮ ﻛﺎﺭ ﻧﻤﻴﻜﻨﻪ
اﻟﺒﺘﻪ ﻣﻦ ﺁﻧﻼﻳﻦ ﺑﺎﺯﻱ ﻣﻴﻜﻨﻢ و ﺑﺎ ﻧﺴﺨﻪ ﻛﺮﻙ ﺷﺪﻩ ﺁﺷﻨﺎﻳﻲ ﻧﺪاﺭﻡ. اﻣﺎ ﻣﻴﺪﻭﻧﻢ ﻛﻪ ﻧﺴﺨﻪ اﺳﺘﺎﺭﺗﺮ ﺑﺮاﻱ ﺑﻠﻴﺰاﺭﺩ ﻫﺴﺖ و ﻧﻤﻴﺸﻪ ﻛﺮﻛﺶ ﻛﺮﺩ

hrs192
25-09-2013, 10:23
بله آقا من کل بازی به همراه کرک را دانلود کردم که حدود 13 گیگ بود با ورژن 2.0.6.25180
StarCraft II:Heart of the Swarm - BlackEcho
ولی بازم این ارور را دارم

JIGSA
25-09-2013, 13:03
من این راهنمایی رو جایی پیدا کردم و گذاشتم اینجا شاید مشکل شما حل بشه.

ابتدا دقت داشته باشید که آنتی ویروس شما غیرفعال باشد. همچنین دقت داشته باشید که شما “باید” به اینترنت متصل باشید.
حال پارت ها را اکسترکت نمایید و به نصب بازی بپردازید. در هنگام نصب وقتی از شما برای فعال سازی بازی پرسیده شد، گزینه ی “I’veAlready Activated” را انتخاب نمایید.
حال مراحل زیر را برای کرک نمودن بازی باید انجام دهید:ابتدا فایل اجرایی flt-sc2hots.exe را که در پوشه Fairlight موجود می باشد را حتما به صورت Run As Administrator اجرا نمایید.
دقت کنید که نباید گزینه Step 1 را انتخاب نمایید. گزینه STEP 2 تا STEP 4 را به ترتیب انتخاب نمایید و اجازه دهید که عملیات مورد نیاز صورت بگیرد.
حال دقت داشته باشید که فایل اجرایی را بسته و از انتخاب گزینه STEP 5 خودداری نمایید. بازی را از طریق فایل موجود بر روی دسکتاپ خود (حتما از این آدرس) اجرا نمایید.
هنگامی که در بازی از شما نام کاربری/ایمیل درخواست شد، عبارت “flt@trash-mail.com” را (بدون کاما) وارد نمایید. بر روی گزینه Connect کلیک نمایید و گزینه Play Offline را انتخاب نمایید.
دقت داشته باشید که فایل اجرایی بازی، موجود در محل StarCraft II\Versions\Base24944\SC2.exe حتما توسط فایروال شما بلاک شده باشد.
اگر از این موضوع اطمینان کافی ندارید، حتما قبل از اجرای بازی اینترنت خود را غیرفعال نمایید تا کرک شما غیرفعال نشود.

hrs192
26-09-2013, 11:57
آقا منم از همین سایت که این توضیح را داده برای دانلود استفاده کردم
توی نصب این گزینه ه میگه را نداره اصلا

در هنگام نصب وقتی از شما برای فعال سازی بازی پرسیده شد، گزینه ی “I’veAlready Activated” را انتخاب نمایید.
وقتی هم میخوای از کرک
flt-sc2hots.exe استفاده کنی توی قسمت دوم میگه نتونست فایل sc2.exe را بلاک کنه آیا مطمعن هستید برنامه را نصب کرده اید ؟ .. که من میرم خودم دستی بلاکش میکنم..
و در آخر نیز بروی گزینه Play Offline که کلیک میکنم این اخطار را میاره.

JIGSA
26-09-2013, 15:49
میتونم بپرسم شما از چه ویندوزی استفاده میکنین ؟

hrs192
26-09-2013, 18:42
میتونم بپرسم شما از چه ویندوزی استفاده میکنین ؟
win 7 32bit

pasha_ma
29-09-2013, 03:25
سلام من یه مشکل دارم ، نسخه من حدود ۱۳٫۵ گیگ هست . کرک همراه خودش شامل استپ بود. الان روی StarCraft II آپدیت یه کمی میکنه بعد ارور می ده . از تو فولدر support هم با فایل SC2Switcher میره داخل اما اکانت یا ای دی میخواد . ای دی هم ساختم بازم نمی ره داخل و ارورoffline play unavailable می ده لطفا یه کمکی به من بکنید مرسی

pasha_ma
29-09-2013, 03:56
سلام من یه مشکل دارم ، نسخه من حدود ۱۳٫۵ گیگ هست . کرک همراه خودش شامل استپ بود. الان روی StarCraft II آپدیت یه کمی میکنه بعد ارور می ده . از تو فولدر support هم با فایل SC2Switcher میره داخل اما اکانت یا ای دی میخواد . ای دی هم ساختم بازم نمی ره داخل و ارورoffline play unavailable می ده لطفا یه کمکی به من بکنید مرسی

hrs192
02-10-2013, 01:53
کسی نیست جواب مارا بده ؟؟؟؟؟؟؟؟

MILIN3M
07-08-2014, 17:52
سلام من بازی رو خریدم سه تادیویدی بود اکسترک که کردم پوشه زیر رو بهم داد بعد روی ستاپ که زدم (عکس شماره 1 )سریال ازم میخواد یه دکمه باالاش هست که میرنم میره توی سایت عکس شماره 2....بعد که دانلودو میزنم هیچ اتفاقی نمیوفته عکس شماره3 .....چی کارکنم..کسی سریال نداره یا اینو میشه راهنماییم کنید برای نصب؟؟؟ ادرس اون سایته هم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

شماره 2

شماره 3

ali-u
07-08-2014, 18:58
دوست عزیز نگاه کنید ببینید تو پوشه starcraft کرکی . اموزش نصبی است /

MILIN3M
07-08-2014, 19:43
فقط این فایلاست[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ali-u
07-08-2014, 20:30
این جوری که معلومه نسخه اصلی بازی خریدی
واسه نصب اش به کد فعال سازی از خود سایته نیازه

این بازی کلا واسه نصب و اجرا به اینترنت نیازه

بهتره نسخه BlackEcho پیدا کنی نصب ش کنی

MILIN3M
07-08-2014, 20:36
هیچ کاریش نمیشه کرد؟؟؟؟ ازون سایته چجور دانلود کنم سریالو.... شما اون لینکو میشه چک کنی برام؟

MILIN3M
07-08-2014, 21:05
خب ببینید من از روی اون یکی کامپیوترم قبلا بازیشو نصب داشتم با یه سی دی دیگه البته ... برداشتم کپیش کردم رو این کیس جدید..کرک flt رو دانلود کردم...قسمت دومش میگه توفایر والتون بلاک کنید و این کارو میکنم وای وقتی بازی اجرا میکنم نمیره تو بازی ولی از بلاک که خارج میشه یه لحظه وصل میشه به سرورش و میره تو بازی ولی صفحه که میگه اکنتو وارد کنید میاد..دو سه بار flt رو دانلود کردم ولی هی تو بازی ازم اکانتو میخواد...نمیشه کرک دیگه راه دیگه؟

ali-u
07-08-2014, 21:48
کرک Flt واسه داخل ایران زیاد مناسب نست
نیاز به اکانت می خواد باید با چیز شکن اکانت بشی
بعد ش هم اتوماتیک اخرین اپدیت شو اپدیت می کنه (متوسط 4 گیگ)

اگه نسخه بازیت BlackEcho است از کرک reloaded استفاده کن

fix reloaded ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

MILIN3M
07-08-2014, 22:24
خب این یکیو چی کار کنم...راهی براش نیست/

ali-u
07-08-2014, 22:52
خب این یکیو چی کار کنم...راهی براش نیست/شما از کرکreloaded بالای استفاده کنید اگه نشد تو سایت دانلود ها راهنمایی نصب بازی است نگاه کن شاید نسخه بازی همون بود به کارت اومد

MILIN3M
08-08-2014, 11:25
با اون کرک تونستم اجراش کنمو ارتون سپاسگذارم... میشه بازی رو انلاین با افراد دیگه یا با دوستم بازی کنم؟ مثل این strong hold crsuder که با game ranger بازی میکنیم.. راهی هست برا اینم؟

ali-u
08-08-2014, 12:18
با اون کرک تونستم اجراش کنمو ارتون سپاسگذارم... میشه بازی رو انلاین با افراد دیگه یا با دوستم بازی کنم؟ مثل این strong hold crsuder که با game ranger بازی میکنیم.. راهی هست برا اینم؟

How+To+Join+I.C.TS.Final ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

cerita
25-04-2015, 20:19
یکی از بهترین بازی هایی که تا الان تجربه داشتم

چند سوال

کسی بازی مشابه سراغ داره معرفی کنه؟

برای بازی آنلاین باید چکار کرد؟ :n02: