PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : می خوام یک فروم توپ مجانی داشته باشم؟

Ali-Bahal
06-08-2006, 14:22
با سلام

می خوام بهم یک سایت معرفی کنید که یک فروم توپ بهم بده البته مجانی البته به جز phpbb

اگر فرومش مثل اینجا باشه نوکرتون هم می شوم

irancity
06-08-2006, 14:29
فروم اينجا كه پوليه اگه مي خواي بايد $$ بپردازي.اگه كسي سراغ داره بگه من هم مي خوام ديگه از phpbb خسته شدم.

Ali-Bahal
06-08-2006, 14:40
آخه چی جوری می توانم استیل phpbb را عوض کنم؟

Ray9
06-08-2006, 14:42
من مي تونم كمكت كنم به امضاي من توجه كن باقيش را رو خودت مي فهمي!

bahdar
10-08-2006, 09:07
دوست عزيز اگر مي خواهي يك فروم خوب داشته باشي كه مانند اينجا است به سايت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]**************
برو وثبت نام كن.
سايتش هم رايگانه و هم فارسي.

havva
11-08-2006, 21:12
اقا ی بهدار سایتتون معلوم نیست چی نوشتی همش ستاره نوشته

mahyar_k3
12-08-2006, 13:02
ببخشيد اين سايته [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]************** حالا com. هست یا ir. یا org.(شوخی)
میشه آدرس رو درست کنی؟ ممنون.

bahdar
13-08-2006, 13:32
من آدرس را درست مي نويسم پي سي ورلد ستاره مي گذارد.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]************** ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]**************)
منظورم سايت ايران كره دات كام است.

M.B.Asadi
13-08-2006, 18:11
سلام دوست عزيز عضويتت رو تبريك ميگم
برو به لينكي كه تو خط زير نوشتم .لينك برنامه ي e107 هستش كه اين كار رو برات انجام ميده و مجاني هم هست و تازه فارسي هم شده.اول بايد تو اون سايت عضو بشي بعد ميتوني برنامه رو دانلود كني همه ي اموزشهاش هم اونجا هست.
لینک دانلود : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

bahdar
14-08-2006, 19:03
دوست عزيز به سايت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]************** برو ودر پايين صفحه بر روي كلمه اينجا كليك كن در صفحه جديد فرم را پر كن و بر روي فروم مرا درست كن كليك كن.
سايت فارسي است.
اين سايت فرومي مانند اينجا بهت مي دهد.

bahdar
14-08-2006, 19:03
دوست عزيز به سايت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]************** برو ودر پايين صفحه بر روي كلمه اينجا كليك كن در صفحه جديد فرم را پر كن و بر روي فروم مرا درست كن كليك كن.
سايت فارسي است.
من خودم سيستم e107 را دارم

bahdar
14-08-2006, 19:06
سايت فارسي است.
من خودم سيستم e107 را دارم ولي با آن كار نكردم ولي مي دانم كه بايد آن را بر روي هاست آپلود كني كه دردسر دارد ولي در اين سايت با پر كردن فرم صاحب يك انجمن مانند اينجا ميشوي و راحت تر است.