PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : فوری : ریست شدن سیستم بعد وصل شدن به اینترنت

SaMsUnG
24-04-2013, 00:00
سلام
دوستان لطفا منو راهنمایی کنید
تا دیشب سیستم مشکلی نداشت ولی امروز که سیستم را روشن کردم و بالا اومد بعد از اینکه چراغ adsl روشن میشه و به اینترنت وصل میشه بالافاصله سیستمم ریست میشه و جالبیش اینجاست که این مشکل را با اینترنت dial up ندارم و با اون وصل میشم
سیستمم را هم با آنتی ویروس kaspersky اسکن کردم ولی چیزی پیدا نکرده
خواهشا راهنمایی کنید

SaMsUnG
24-04-2013, 09:18
دوستان کسی نیست منو راهنمایی کنه؟

SaMsUnG
24-04-2013, 13:50
دوستان من کارهای مختلفی انجام دادم ولی هنوز مشکل پابرجاست:
جالب اینه که وقتی در حالت safe mode سیستم بالا میاد اصلا این مشکل را ندارم و سیستمم ریست نمیشه!!
کارهایی که انجام دادم:
1- آپدیت آنتی ویروس و فول اسکن کردن سیستم بدون وجود ویروس
2- اسکن با hitman pro و باز هم عدم پیدا کردن ویروس
3- دانلود آخرین نسخه درایور گرافیک و آپدیت آن
4- ریست کردن مودم adsl
5- دانلود انواع نرم افزارهای آنتی ویروس و تروجان و تست با آنها

آخرین گزینه مدنظرم تعویض ویندوزه متاسفانه :n21:

اگه کسی راه حلی داره بگه

SaMsUnG
27-04-2013, 19:57
خب میبینم که کسی هنوز جواب منو نداده
دوستان من ویندوزم را هم عوض کردم و همون روز اول خوب بود الان که بعد دو روز سیستم را روشن کردم متاسفانه مشکل دوباره به وجود اومده با اینکه هنگام نصب ویندوز درایو سی را به طور کامل فرمت کردم

mohammadi_4u
27-04-2013, 20:23
خب میبینم که کسی هنوز جواب منو نداده
دوستان من ویندوزم را هم عوض کردم و همون روز اول خوب بود الان که بعد دو روز سیستم را روشن کردم متاسفانه مشکل دوباره به وجود اومده با اینکه هنگام نصب ویندوز درایو سی را به طور کامل فرمت کردم

تو اون تاپیک هم گفتم دوست خوبم .یا درایور شبکه.یا یه پروسس مزاحم که با یکم توجه به پروسسها و سرویسهای ران شده متوجه میشید عیب کار کجاست.

Tapatalk

tvnews
22-05-2013, 01:00
کارهایی که انجام دادم:
.
.
.
5- دانلود انواع نرم افزارهای آنتی ویروس و تروجان و تست با آنها
آخرین گزینه مدنظرم تعویض ویندوزه متاسفانه :n21:

اگه کسی راه حلی داره بگه
برای برای مقابله و حذف انواع جاسوس افزارها - تروجان ها و از بین برنده اسپم ها (spyware, trojans, adware, worms و spam) نرم افزارهای زیر توصیه میشود:

1- NETGATE Spy Emergency ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

2- Trojan Remover ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

قبلاً اینترنت یکی از دوستان بعد از 5 دقیقه از اتصال دیسکانکت میشد، حتی task manager هم غیرفعال بود که با نصب مجدد ویندوز تأثیری نداشت
ولی بعد از نصب Trojan Remover و شناسایی چندتا فایل مخرب و excluded کردن آنها مشکلات یادشده برطرف شد.

Master Root
22-05-2013, 09:31
Trojan Remover ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) نرم افزار فوق العاده ای هست حتما استفاده کنید.