PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : اشکال در درگ و دروپ

aryobarzan1354
23-04-2013, 21:29
باسلام.من نمیدونم چطور شده وقتی یکی از آیکن های دسکتاب رو باز میکنم در حالت عادی وقتی میخوام درگ کنم واینور و انور بکشمش تو صفحه مانیتور نصفه میشه یا در نیمه بالا و یا درنیمه پایین قرار میگیره.حال تمام تنظیمات رو و هر چی بفکرم رسیده دستکاری کردم ولی هیچ توفیقی نکرده و به حالت اولش برنگشت.لطفا اگه کسی میدونه راهنماییم کنه که چیکار کنم از این حالت خارج بشه.:n13:

Beta
23-04-2013, 22:13
چه Drag and Dropی شد از این ویندوز 7:n23:
روش های این تاپیک رو تست کنید :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

aryobarzan1354
24-04-2013, 15:27
چه Drag and Dropی شد از این ویندوز 7:n23:
روش های این تاپیک رو تست کنید :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
ببینیدمشکل من فقط تو دسکتابه واین به تازگی اینطوری شده.دوتا ایکونو با هم باز کرده بودم خواستم یکی رو کوچیک و جابجا کنم که اینطوری شد.هرآیکونی رو باز میکنم در حالت ماکزیمم کل صفحه باز میشه ولی در حالت معمولی تا میخوام کادرو جابجا کنم تو صفحه دسکتاب نصف میشه یا در نیمه بالایی قرار میگیره یا در نیمه پایینی. حال هرچی میگردم تنظیماتش پیدا نمیشه.

Beta
24-04-2013, 15:40
خب این چه ربطی به درگ کردن داره!
شما روی همون آیکون راست کلیک میکنی Properties رو میزنی سربرگ Shortcut قسمت Normal Windows، Run رو میزاری.
سربرگ Compability رو هم چک کنید.

aryobarzan1354
24-04-2013, 15:57
[QUOTE=i3eta;7601259]خب این چه ربطی به درگ کردن داره!
شما روی همون آیکون راست کلیک میکنی Properties رو میزنی سربرگ Shortcut قسمت Normal Windows، Run رو میزاری.
سربرگ Compability رو هم چک کنید.[/QUOTE
درسته حق باشما بود و این موضوع ربطی به ویندوز نداشت.این مشکل از تنظیمات مانیتور و یه نرم افزار بنام multi screenبود که بلاخره کشف شد و مشکلم حل شد.ازت ممنونم دوست عزیز:n16:

rezarrrr
09-05-2013, 11:07
سلام
من هم یه مشکلی از دیروز برام ایجاد شده
وقتی صفحه یا آیکنی رو با موس جابه جا میکنم به جای خود صفحه یا آیکن یه حاشیه مانندی با موس میاد و تنها رمانی خود صفحه تکون میخوره که موس رو ول کنم (دیروز فن کارت گرافیک رو عوض کردم فکر نکنم ربطی به اون داشته باشه)
ممنون میشم راهنمایی کنید:n16:

saeed_136915
09-05-2013, 11:35
سلام
من هم یه مشکلی از دیروز برام ایجاد شده
وقتی صفحه یا آیکنی رو با موس جابه جا میکنم به جای خود صفحه یا آیکن یه حاشیه مانندی با موس میاد و تنها رمانی خود صفحه تکون میخوره که موس رو ول کنم (دیروز فن کارت گرافیک رو عوض کردم فکر نکنم ربطی به اون داشته باشه)
ممنون میشم راهنمایی کنید:n16:

سلام
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

rezarrrr
09-05-2013, 12:30
saeed_136915 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) جان ممنون درست شد:n16: