PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Asus N56VM یا Asus N56Vz یا سونی؟

fika_fa
23-04-2013, 19:41
دوستان سلام
راستش من خیلی سرچ کردم و هرکی یه مدل و برندی بهم پیشنهاد داد و گفت خدای لپ تاپ همینه! ولی الان من واقعا گیج شدم
می خوام چیزی بخرم که واقعا یه عمر برام کار کنه یعنی الان حاضرم پول بیشتری بدم ولی بعدا دنبال درست کردنش نباشم تا 3 تومن هم می تونم هزینه کنم
بیشتر نرم افزارهای مهندسی اجرا می کنم و یه کمی هم گرافیکی کار می کنم و دنبال تماشای فیلم و بازی نیستم البته چون با کد کار می کنم صفحه نمایش مات و با کیفیت رو بیشتر ترجیح می دم
i5 و i7 مد نظرم هست البته بستگی به قیمتش داره
بیشتر برندای سونی و ایسوس رو می پسندم و بیشتر سونی به خاطر کیفیتش

خودم که سرچ زدم مدلای زیر را مناسب دیدم اما VM هارد بالایی داره که نیاز ندارم به نظر شما کدوما بهتره و قیمت هر کدوم رو هم اگه ممکنه بفرمائید در ضمن می خواستم بپرسم که سراغ سونی برم یا نه؟

Asus N56VM

Model Core i5
RAM 6 GB
VGA GeForce 630M 2 GB
HDD 1 TB

Asus N56VZ

Model Core i5
RAM 4 GB
VGA GeForce 650M 2 GB
HDD 750 GB

fika_fa
24-04-2013, 09:39
چرا هیچ کس جواب منو نمیده به راهنمائیهاتون احتیاج داردم:n28:

Thor God
24-04-2013, 11:03
چون اگه یه سرچ میکری کلی تاپیک در این باره پیدا می کردی
این لپ تاپ ها هم 3 و 900 مدل vz و 3 و 600 مدل vm برات خرج بر میداره
شما حداکثر بودجتون چه قدره ؟
اگه بودجه داری همین ها خوبه اما اگه نه میتونی Z500 از لنوو بخری

در ظمن این مدل ایسوس و لنوویی که گفته شده vz و z500 لپ تاپ فوق العاده با کیفیت و خوب هستن فقط نکته ای که هست اینه که این مدل ایسوس هم fhd و iهم hd داه که بسته به نیاز شما من fhd تجویز می کنم :n02:

mostafa_rogers
25-04-2013, 15:03
باسلام .
اگر پول سونی رو دارید و میتونید پای مارکش 700 800 تومن بیشتر هزینه کنید سونی تهیه فرمایید .
اما خوب چیپ گرافیک سری VZ 650 هست و جدیدتره . vz رو تهیه کنید . البته گارانتی اصلی : شرکت الماس یا سارگار , آوژنگ هم فکرکنم این کالا رو گارانتی میکنه .:n16: