PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : عدم پخش ناگهانی زیر نویس در smart tv samsung

timon2
22-04-2013, 22:14
سلام سلام...

من یک smart tv samsung دارم که تا چند وقت پیش زیر نویس با فرمت srt رو به صورت ناخوانا(مربع مربع) نشون میداد، بعد یک برنامه دانلود

کردم که فرمت زیرنویس srt رو به فرمتی قابل نمایش برای تلویزیون تبدیل میکرد و همه چیز خوب بود تا اینکه به صورتی کاملا ناگهانی دیگه

تلویزیون زیر نویس ها رو نشون نداد،به منو مراجعه کردم و از روشن بودن زیرنویس هم مطمئن شدم اما باز هم زیرنویس ها نشون داده

نمیشه، لطفا راهنمایی کنید!!!! مرسی...

matinpour
22-04-2013, 22:56
سلام سلام...

من یک smart tv samsung دارم که تا چند وقت پیش زیر نویس با فرمت srt رو به صورت ناخوانا(مربع مربع) نشون میداد، بعد یک برنامه دانلود

کردم که فرمت زیرنویس srt رو به فرمتی قابل نمایش برای تلویزیون تبدیل میکرد و همه چیز خوب بود تا اینکه به صورتی کاملا ناگهانی دیگه

تلویزیون زیر نویس ها رو نشون نداد،به منو مراجعه کردم و از روشن بودن زیرنویس هم مطمئن شدم اما باز هم زیرنویس ها نشون داده

نمیشه، لطفا راهنمایی کنید!!!! مرسی...

دوست عزیز

طریقه فعال کردن زیر نویس در TV LED سامسونگ
شرکت سامسونگ برای راحتی حال مصرف کنندگان خود در مدیا پلیرهای خود از فونتهای جهانی استفاده میکند. که یکی از این فونت ها فونت عربی می باشد.
اول مطمعن باشید که گزینه زیر نویس روشن است از این مسیر بروید
منو-----> سیستم---- زیر نویس را روشن کنید و این کار را روی تلویزیون بزارید نه روی AV
روش اول
اول فایل زیر نویس را با فایل فیلم هم نام می کنید و سپس روی فلش مموریتان ذخیره کرده وبعد به تلویزیون وصل میکنید .و آن را به نمایش در می آورید ودر هنگام نمایش از روی کنترول کلید ابزار (TOOLS ) را فشار داده و در منو ابزار روی تنظیمات زیر نویس رمزگزاری یا( ENCODE ) رابه زبان عربی تغییر می دهید و آن را OK کرده و خارج میشوید هم کنون متوانید از دیدن فیلم تان لذت ببرید.
روش دوم
برای استفاده از رو کامپیوتر فایل srt که داری رو open with بکنی بعد با notepad باز کنی بعد این مسیر رو به ترتیب دنبال کن
file>save as>encoding<unicode<save>yesحالا فایل زیرنویس رو با فیلم هم نام کن مشکلی که تو بهش اشاره کردی حل میشه و بعد آن را روی usb کپی کنید و به تلویزیون وصل کنید و در موقع نمایش کلید tools از روی کنترول رابزنید آن موقع خواهید دید که در قصمت منو tools شما uncode نمایش در میآید واز آن عربی را انتخاب وسپس از فیلمتان لذت ببرید .

timon2
26-04-2013, 18:02
matinpour

به خاطر راهنماییت ازت ممنونم