PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل با Realtek AC'97 Sound System Software

KING iMAN
22-04-2013, 11:59
درود بر شما.
در ابتدا عرض کنم که من سیستمم رو سالهاست دارم و مادربورد و کارت صداش هم کاملاً بدون مشکل هستن.
دیروز اومدم یه هارد جدید روی سیستمم بستم و در نتیجه ویندوز واسش نصب کردم.طبق معمول همیشه رفتم درایور کارت صدام رو که توی هاردم دارم نصب کنم.تا اواسط نصب میره اما یهو خارج میشه.
اومدم توی Device Manager چک کردم دیدم یه قسمت مشکل داره.از طریق Update Driver و معرفی پوشه ی مورد نظر اقدام کردم اما اواسط کپی فایلهای مورد نظر باز هم خطا میده.
ببینین:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

نرم افزار Driver Checker رو هم نصب و سیستم رو اسکن کردم اما درایور کارت صدا رو نصب شده تشخیص میده.
در حالیکه سیستم صدا نداره و فایلهای صوتی رو پخش نمیکنه و فایلهای تصویری رو هم بدون صدا پخش میکنه.
راه حل پیشنهادیتون چیه؟
اون قسمتی که مشکل داره هم Vendor Idش 8086 و Device Idش 24D5 هستش که مشخصات فنی Realtek AC'97 Sound System Software هست.
موندم چه کنم.تا حالا اصلاً این مشکل رو نداشتم.
سخت افزار سیستمم هم اونقدر قوی نیست که بخوام ویندوز 7 یا 8 نصب کنم.

KING iMAN
22-04-2013, 14:44
یه نکته ی دیگه که الان متوجهش شدم:
هر بار که سیستم رو روشن میکنم پیغام شناسایی سخت افزار جدید میده(که همین صداس) اما پیدا نمیشه.

EXTREME
22-04-2013, 15:49
یه نکته ی دیگه که الان متوجهش شدم:
هر بار که سیستم رو روشن میکنم پیغام شناسایی سخت افزار جدید میده(که همین صداس) اما پیدا نمیشه.

در دیوایس منیجر از روی سی دی مین بورد صدا رو سرچ میکنید ؟

بعد از اینکه ویندوز نصب کردین کدام گزینه ها علامت سوال است؟

به سایت مین برین و درایور جدیدترشو دانلود کنید ببینید درست میشه یا نه

storm.itsat
19-09-2013, 18:48
با سلام
چند سالی است که از اسکنر HP Laserjet 4370 استفاده میکنم اما اخیراً که از ویندوز سون 64 بیت استفاده میکنم مشکل در نصب درایور این اسکنر دارم متاسفانه تو سایت HP هر چه گشتم به یه نرم افزار دیگه از یه مدل دیگه حاله ام میکنه که علیرغم حجم حدودا ً 250 مگا بایتی که دانلود کردم باز هم با مشکل ارور نصب مواجه میشم . هر چند خود ویندوز قطعه رو شناسائی کرده و از مسیر start -- Devices and Printers میتونم با کلیک بر روی گزینه اسکنر کارم رو انجام بدم اما نمیتون از کلیه قابلیت های این سخت افزار استفاده کنم مثلا وقی میخوام از یه عکس با کیفیت بالا اسکن انجام بدم فقط با کیفیت 300dpi قادر به اسکن هستم و وقتی میخوام با کیفیت 600 اسکن کنم با اروری مواجه میشم که عکسش رو براتون میزارم لطفا در صورت امکان راهنمائی کنید و اگر امکان داشت لینک دانلود درایور اش رو برام بزارید با سپاس