PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : خرید گوشی 1.200 تومن

AC_POP
21-04-2013, 09:59
سلام دوستان . من خودم چند تا گوشی دیدم و خوشم اومده اول از همه بگین که بین این ها بنظر شما کدومشون ارزش خریدشون بیشتره ؟ بعدش هم اگر گوشی دیگه ای مد نظرتون بود اون رو هم معرفی کنین .

Xperia Acro S
Xperia T
Xperia TX
Xperia V
HTC One S

حالا بین اینها بنظر شما کدومشون بهتره ؟

انتظاراتم هم ایناست :

1- لگ نداشته باشه ، چه تو سیستم عامل چه تو برنامه ها و بازی ها ، زیاد ایراد نداشته باشه
2- گوشی دوام و استحکام بیشتری داشته باشه ، چون گوشی دست من خیلی زود خراب میشه ! :n22: ( از این جهت فکر کنم دیگه جواب Acro S باشه هان ؟ )

3- از لحاظ اجرای بازی ها و . . . بتونه چند سالی مارو تأمین کنه :n03:

دو تا سوال خیلی خیلی مهم هم دارم :

1- فرق بین Adreno 220 و Adreno 225 خیلی زیاد هست ؟

2- فضای نصب این گوشی هایی که نوشتم ( ROM ) چقدر هست ؟ چون اگه بخرم نمیخوام روت اش کنم و . . .

در کل نظرتون رو دوستان بگین . خودم که دلم خیلی پیش Acro S گیره . از One S هم خوشم اومده . کمکم کنین :n27:

من فقط اگه بدونم فرق Adreno 220 و 225 اونقدرا هم زیاد نیست و 220 هم عالی بازی ها رو تا حدودا 2 سال اجرا میکنه 100% نظرم Acro S هست و اون رو خواهم خرید .

ol.mansoor
21-04-2013, 11:35
سلام دوستان . من خودم چند تا گوشی دیدم و خوشم اومده اول از همه بگین که بین این ها بنظر شما کدومشون ارزش خریدشون بیشتره ؟ بعدش هم اگر گوشی دیگه ای مد نظرتون بود اون رو هم معرفی کنین .

Xperia Acro S
Xperia T
Xperia TX
Xperia V
HTC One S

حالا بین اینها بنظر شما کدومشون بهتره ؟

انتظاراتم هم ایناست :

1- لگ نداشته باشه ، چه تو سیستم عامل چه تو برنامه ها و بازی ها ، زیاد ایراد نداشته باشه
2- گوشی دوام و استحکام بیشتری داشته باشه ، چون گوشی دست من خیلی زود خراب میشه ! :n22: ( از این جهت فکر کنم دیگه جواب Acro S باشه هان ؟ )

3- از لحاظ اجرای بازی ها و . . . بتونه چند سالی مارو تأمین کنه :n03:

دو تا سوال خیلی خیلی مهم هم دارم :

1- فرق بین Adreno 220 و Adreno 225 خیلی زیاد هست ؟

2- فضای نصب این گوشی هایی که نوشتم ( ROM ) چقدر هست ؟ چون اگه بخرم نمیخوام روت اش کنم و . . .

در کل نظرتون رو دوستان بگین . خودم که دلم خیلی پیش Acro S گیره . از One S هم خوشم اومده . کمکم کنین :n27:

من فقط اگه بدونم فرق Adreno 220 و 225 اونقدرا هم زیاد نیست و 220 هم عالی بازی ها رو تا حدودا 2 سال اجرا میکنه 100% نظرم Acro S هست و اون رو خواهم خرید .

به نظرم دور سونی رو خط بکشید بخاطر مشکلاتی که داره ( صفحه نمایش و دوربین و باطری ضعیف و ... )
با این قیمت one s و i9082 از سامسونگ بهترین انتخاب هاست

Sheil
21-04-2013, 13:24
اگه بتونی xperia v یا tx بگیری خیلی خوبه .
جفتشون سخت افزار بسیار خوبی دارن ، از لحاظ آپدیت هم مشکلی ندارن .
همچنین دوربین خوب و باتری قابل قبولی دارن .

Hamed_jon
21-04-2013, 16:40
من میگم i9082 گوشی خوبیه تو این رنج :n26:

clau
21-04-2013, 22:12
xperia tx یا xperia v

فقط بدی xperia vاین هستش که حافظه داخلیش 8 گیگه باید رم بهش اضافه کنی جفت این گوشیها از acrosخیلی قویترن

xperia vهم مثل acrosضد آبه

maziarzar
22-04-2013, 14:03
وان اس
یا الجی4ایکس قدرتش تا2سال اینده کفاف میده

Mohammad Yek110
22-04-2013, 14:28
سامسونگ یه چیز دیگس ، میتونید بودجه رو 300 زباد کنید و یه s III بگیرید ، i9082 درسته صفحش پنج اینچه و دو سیمکارتس ولی TFTــه!!!
اپتیموس 4x هم خوبه