PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست راهنمایی / ساخته شدن یوزر اضافی

svm30016
21-04-2013, 08:55
من تو یک شرکت کار میکنم که چند تا سیستم داره که به هم شبکه هستنند و اینترنت و ip valid،جدیدا یک مشکلی پیدا کردم و اینه که بعضی وقتها تو ویندوزم(ویندوز 7) user های جدید ایجاد میشه که بنده هیچ اطلاعی ازش ندارم،مدیر شرکتمون میگه احتمال میده که مارو -- کردنو برای دسترسی به اطلاعات ما این user هارو میسازن،از دوستان کسی اگه میتونه کمکم کنه تا توضیحات بستری بدم،مرسی.

Ali_RNT
07-07-2013, 09:47
تو هارد بگرد ببین هیچ فایلی با پسوند BAT. یاCMD. وجود نداره؟البته حواست باشه بعضیاشون مربوط به خود ویندوزه و حواست باسه دستکاریشون نکنی.اونای که اسم شکوکی دارن روشون راست کلیک کن و EDIT رو بزن و ببین اینجور دستوری توش نیست؟
NET USER EXAMPLE /ADD
EXAMPLE میتونه هر اسمی باشه از این دستور برای ساخت یوزر جدید اسفاده میشه.
بهتره اول بری تو این پوشه و بگردی البته اول فایل های مخفی رو نمایان کن.
برای نمایان کردن فایل های مخفی تو مای کامپیوتر بالای صفحه روی ORGANIZE کلیک کن و FOLDER OPTIONS رو انتخاب کن.بالای پنجره باز شده روی VIEW کلیک کن و دایره کنار SHOW HIDEN FILES,FOLDERS رو فعال کن.
بعد تو نوار آدرس بنویس:
C:\USERS\YOU\APPDATA\LOCAL\MICROSOFT\WINDOWS\START MENU\PROGRAMS\STARTUP
به جای YOU یوزر نیمتو بنویس حتی میتونه یکی از یوزر هایی باشه که ویروس ایجاد کرده.
بعد دنبال فایلی با پسوند BAT. یا CMD. بگرد و همه رو پاک کن.
بهتره این کارو برای همه ی یوزر ها انجام بدی.

Ali_RNT
08-07-2013, 10:18
برای حذف یوزر های اضافه تو منوی استارت بنویس CMD بعد روش راست کلیک کن و RUN AS ADMIN رو انتخاب کن.
حالا این دستور رو بنویس:
NET USER B /DEL
به جای B اسم یوزر رو بنویس...:n05:

Dr Hannibal
09-07-2013, 08:14
نام تاپیک ویرایش شد / لطفا برای انتخاب نام تاپیک دقت کنید. (به مشکل اشاره شود)

مهم پاک شدن اون یوزر اضافی نیست . مهم این هست که آیا الان آلوده به مخرب ها هستید یا نه.

مهم : ████████ مرجع رفع تمامی آلودگی های ویروسی (قبل از ایجاد تاپیک جدید مطالعه کنید) ████████ ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])