PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : طریقه تبدیل چندین وب پیج(webpages) به یک وب سایت(web site) و رایت کردن آن روی سی دی؟

artist5
18-04-2013, 14:41
سلام به همه دوستان عزیز.شب و روز همگی بخیر.
دوستان من با برنامه Microsoft expression web 4 چندین وب پیج طراحی کرده ام که هرکدام دارای عکس و جاوا اسکریپت میباشد.
معلمم گفته است که بایستی دو تا کار را انجام دهید: 1.وب سایت خود را بر روی اینترنت آپلود کنید... .2.بایستی وب سایت خود را بر روی سی دی رایت کنید و تحویل دهید..حالا من چند تا سوال داشتم که ممنون میشم جواب بدهید
1.یک سایت برای آپلود کردن به من معرفی کنید که هم جاوا اسکریپت و هم از فلش(flash) پشتیبانی کند و اجازه بدهد وب سایتم را روی آن آپلود کنم اگر خارجی باشه بهتر است و البته که رایگان هم باشد.

2.چطوری چندین وب پیچ خود را به یک وب سایت تبدیل کنم و روی سیدی رایت کنم که این وب سایت کامل اجرا بشود؟
ممنون میشم اگر کمکم کنید آخه بایستی تا 5 روز دیگر تحویل دهم.
با تشکر

dracula_killer
18-04-2013, 17:06
1-سایت زیاده برای این کار.تو گوگل سرچ کنی میاد اما من میگم :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
2-اینکه خیلی سادست!لینک بدین تو وبپیج هاتون به پیج های دیگه.اینطوری بهم وصل میشن.البته این ابتدایی ترین جوابی بود که میشد داد!چون دقیقا نمیدونم وب پیج هاتون موضوعشون چیه و آیا به هم مرتبط هستن یا نه

artist5
22-04-2013, 19:37
ممنون از جوابتون ..کس دیگری میتونه کمکم کنه
ممنون میشم:n30:
من مشکلم این جاست که من 10 تا وب پیج دارم حالا بایستی بعد از این که همگی را به هم لینک کردم توی این سایت آپلود هر 10 تا وب پیج را آپلود کنم ...باید دقیقا چکار کنم ..ممنون میشم اگر کمکم کنید در ضمن هر 10 تا وب پیج با هم مرتبط هستند.
لطفا کمک کنید چون اصلا بلد نیستم
ممنون