PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : آلومینیوم کلراید

باغبون
17-04-2013, 08:22
سلام
دوستان آیا استفاده از آلومینیوم کلراید(20%) برای کاهش عرق کردن زیر بغل میتونه برای سلامتی مضر باشه؟من فقط از این محلول در فصل تابستان استفاده میکنم چون پزشکم توصیه کرده،ممنونم

V E S T A
17-04-2013, 13:03
سلام

ممکن هست باعث خشکی پوست بشه که میتونید از غلظت پایین تر استفاده کنید . تو دئودورانت ها و محللول های ضدعرق هم از آلومینیوم کلراید استفاده شده .

استفاده از این محلول باعث میشه غدد عرق به تدریج ماهیت خودشون رو از دست بدن و شاخی بشن از این طریق باعث کم شدن میزان تعریق میشه..

باغبون
17-04-2013, 14:52
سلام

ممکن هست باعث خشکی پوست بشه که میتونید از غلظت پایین تر استفاده کنید . تو دئودورانت ها و محللول های ضدعرق هم از آلومینیوم کلراید استفاده شده .

استفاده از این محلول باعث میشه غدد عرق به تدریج ماهیت خودشون رو از دست بدن و شاخی بشن از این طریق باعث کم شدن میزان تعریق میشه..
ممنون وستا جان، آیا بی ضرره؟ یا ممکنه مشکلی ایجاد کنه؟، چون شنیدم آلومینیم میتونه باعث ایجاد آلزایمر بشه

V E S T A
17-04-2013, 15:08
من درباره آلزایمر که آلومینیوم ایجاد کنه شنیدم ولی این بیشتر زمانی که استفاده زیاد از ترکیبات حاوی آلومینیوم بشه وجود داره و زمانی که آلومینیوم در آب آشامیدنی (مخصوصا اسیدی) وجود داشته باشه

اهمیت پیدا میکنه.. ولی درباره دئودورانت یا محلولی که آلومینیوم در اون به صورت ترکیب هست (ترکیبات خواص متفاوت دارن) و میزان استفاده هم زیاد نیست فکر نکنم مشکلی ایجاد کنه..

آلومینیومی که برای بدن مضر هست به طریقی وارد دستگاه گوارش میشه و ممکن جزو مواد غذایی و آشامیدنی باشه و مقدارش باید به اندازه ای بالا باشه که بشه احتمال اینو داد که میتونه عامل آلزایمر باشه..