PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : پیغام عجیب ویندوز درباره خرابی هارد ( لطفا کمک کنید )

dooste.man83
15-04-2013, 15:47
سلام بر همه دوستان

هارد من از دیروز این ارور رو میده

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

و با برنامه hd tune pro هم که چک میکنم مشکل خاصی رو نمیبینم و مثل قبلش هست

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

فرمتش هم کردم مشکل حل نشد و چک ارور هم کردم اروری نداشت

لطفا راهنمایی کنید مشکل از کجاست و باید چیکار کنم ؟ چون همش این پیغام رو سیستم میده

ممنون از کمکتون

hasanoooooooo
15-04-2013, 16:45
شاید با low level format مشکلت حل بشه... شایدم واقعا هاردت دیگه پکیده!

EXTREME
15-04-2013, 17:20
سلام بر همه دوستان

هارد من از دیروز این ارور رو میده

و با برنامه hd tune pro هم که چک میکنم مشکل خاصی رو نمیبینم و مثل قبلش هست

فرمتش هم کردم مشکل حل نشد و چک ارور هم کردم اروری نداشت

لطفا راهنمایی کنید مشکل از کجاست و باید چیکار کنم ؟ چون همش این پیغام رو سیستم میده

ممنون از کمکتون

با نرم افزار hdd regenerator رو مود scan and repair هارد رو اسکن کنید و نتیجرو بگین

برای ارور دوم اتصالات هارد و پاور سیستم رو چک کنید

بایوس مین رو آپدیت کنید
فریم ویر هارد رو هم آپدیت کنید (قبل از اینکار از اطلاعات هارد بکاپ بگیرید )

dooste.man83
15-04-2013, 21:00
با نرم افزار hdd regenerator رو مود scan and repair هارد رو اسکن کنید و نتیجرو بگین

برای ارور دوم اتصالات هارد و پاور سیستم رو چک کنید

بایوس مین رو آپدیت کنید
فریم ویر هارد رو هم آپدیت کنید (قبل از اینکار از اطلاعات هارد بکاپ بگیرید )

ممنون از پاسختون

Error Scan رو انجام دادم هیچ مشکلی نداشت و hdd regenerator هم بعد اسکن درخواست تعمیر نداد و فقط پیغام داد که سریعتر بکآپ تهیه کنید از اطلاعات مهمتون

این مشکل این هارد هست که نمیدونم چجوری رفع میشه !!!

EXTREME
15-04-2013, 21:27
ممنون از پاسختون

Error Scan رو انجام دادم هیچ مشکلی نداشت و hdd regenerator هم بعد اسکن درخواست تعمیر نداد و فقط پیغام داد که سریعتر بکآپ تهیه کنید از اطلاعات مهمتون

این مشکل این هارد هست که نمیدونم چجوری رفع میشه !!!

توerro scan قطعا چیزی نشون نمیده چون بدکلاستر نداره هارد

در اسکن با اون نرم افزار سکتور delay شناسایی نشد ؟

dooste.man83
16-04-2013, 00:11
توerro scan قطعا چیزی نشون نمیده چون بدکلاستر نداره هارد

در اسکن با اون نرم افزار سکتور delay شناسایی نشد ؟
نه دوست عزیز چیزی شناسایی نکرد :n13:

EXTREME
16-04-2013, 09:12
نه دوست عزیز چیزی شناسایی نکرد :n13:

باید با جدیدترین ورژن hdd regeerator چک کنید تو ورژن قدیمیش ممکنه نشون نده

dooste.man83
16-04-2013, 12:59
باید با جدیدترین ورژن hdd regeerator چک کنید تو ورژن قدیمیش ممکنه نشون نده
ممنون مدیر جان از جوابتون
از آخرین ورژن کرک شده استفاده کردم

من تحت ویندوز با این برنامه چک کردم و فقط پیغامی در رابطه با اینکه 2628 را Rellocated دارید داد و گفت بک آپ سریعا بگیرین از هارد
هیچ گزینه ای در رابطه با تعمیر هارد به من نداد

EXTREME
16-04-2013, 15:11
ممنون مدیر جان از جوابتون
از آخرین ورژن کرک شده استفاده کردم

من تحت ویندوز با این برنامه چک کردم و فقط پیغامی در رابطه با اینکه 2628 را Rellocated دارید داد و گفت بک آپ سریعا بگیرین از هارد
هیچ گزینه ای در رابطه با تعمیر هارد به من نداد

این یعنی اینکه این سکتورهای مشکل داره قابل خوندن و نوشتن نیست و هارد اونهارو relocate میکنه

و در حال زیاد شدن هم هست بهتره ببرید بیرون هارد رو اگه گارانتی داره بفرستین گارانتی

فریم ویر رو آپدیت کردین ؟ برای اینکار قبل از همه از اطلاعات بکاپ بگیرید

dooste.man83
16-04-2013, 19:27
این یعنی اینکه این سکتورهای مشکل داره قابل خوندن و نوشتن نیست و هارد اونهارو relocate میکنه

و در حال زیاد شدن هم هست بهتره ببرید بیرون هارد رو اگه گارانتی داره بفرستین گارانتی

فریم ویر رو آپدیت کردین ؟ برای اینکار قبل از همه از اطلاعات بکاپ بگیرید

ممنون از پاسختون با برنامه hd tune pro چک کردم که نتیجه این شد

خوب گارانتی که نداره
در مورد فریم ویر هم عرض کنم این هارد رو از روز اول هر کاری کردم فریم ویرش آپدیت نشد
با برنامه رسمی خود سیگیت
مدل هارد رو نمیشناخت دقیقا

با تشکر

EXTREME
16-04-2013, 19:42
چند تا از بلاک های هارد هم معیوب شده فریم ویر برای هارد های سیگیت از این لینک بگیرید
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اگر با hdd regenerator هیچ بدسکتوری نگرفت و ریکاوری نشد و درست نشد و با آپدیت هم درست نشد بهتره بره برای تعمیر

dooste.man83
17-04-2013, 02:04
چند تا از بلاک های هارد هم معیوب شده فریم ویر برای هارد های سیگیت از این لینک بگیرید
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اگر با hdd regenerator هیچ بدسکتوری نگرفت و ریکاوری نشد و درست نشد و با آپدیت هم درست نشد بهتره بره برای تعمیر

جناب رئیس این هر دفعه فایل میریزم روش و مجدد چک میکنم میبینم relloocated هاش بیشتر شده مثلا تا دیروز 2626 تا بود الان شده 2668 تا !!!

فقط یک سوال low level format تاثیری داره ؟

و اینکه برای آخرین بار با برنامه ای که فرمودید تحت بوت اسکن میکنم فقط امیدوارم هارد زیر اسکن dead نشه !!!

با تشکر از شما بزگوار

EXTREME
17-04-2013, 08:43
جناب رئیس این هر دفعه فایل میریزم روش و مجدد چک میکنم میبینم relloocated هاش بیشتر شده مثلا تا دیروز 2626 تا بود الان شده 2668 تا !!!

فقط یک سوال low level format تاثیری داره ؟

و اینکه برای آخرین بار با برنامه ای که فرمودید تحت بوت اسکن میکنم فقط امیدوارم هارد زیر اسکن dead نشه !!!

با تشکر از شما بزگوار

بله مقدارش در حال افزاییشه و این خوب نیست
هارد زیر اسکن چیزیش نمیشه
بعید میدونم با فرمت سطح پایین درست بشه