PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کمک کنید که چی بخرم ویندوزفون یا اندروید

rezas60v5
14-04-2013, 20:26
سلام من می خوام یک گوشی بخرم ونمی دونم که ویندوز فون بخرم یا اندروید کمکم کنید

rezas60v5
14-04-2013, 20:33
می گن اندروید اینده ی خوبی دارد وبعضی ها هم می گن ویندوز فون نرم افزار های بیشتری دارد موندم که کدوم رو انتخاب کنم شما اگر چیزی می دونید بگید اینم بلاگم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

rezas60v5
14-04-2013, 20:35
کسی تو این بخش متخص سیستم عامل اندروید یا ویندوز فون نیست که کمک کند

khelane
15-04-2013, 21:05
عزیز بنده پیشنهاد میدم اندروید بخرید یا اگه ویندوز خریدید گوشی ورژن 8 روش باشه بهتره
دوستم یه موزارت داره ویندوز 7.8 روش نصبه نرم افزارهاش رو باید از سایت ها دانلود کنی و با هزار جور بدبختی باید واردش کنی یا وارد کردن اهنگ ها هم باید از برنامه zune استفاده کنی و ... خلاصه یه کم اذیت میکنه ولی خیلی حال میده
اندروید هم نسبت به ویندوز راحتتر هست درکل
موفق باشی

rezas60v5
15-04-2013, 21:15
سلام ببخشید کیفیت بازی کدوم سیستم عامل بالاتر است اندروید یا ویندوز فون

rezas60v5
15-04-2013, 21:19
کی الان یعنی ساعت 10:20 هستش پیام بده

rezas60v5
15-04-2013, 21:23
کیفیت بازی کدوم یکی از سیتم عامل های اندوید ویندوز فون بهتر

clau
15-04-2013, 22:47
اندروید خیلی از ویندوز فون سرتره اصلن قابل مقایسه با هم نیستن

star254
27-05-2014, 13:08
سلام من می خوام یک گوشی بخرم ونمی دونم که ویندوز فون بخرم یا اندروید کمکم کنید

سلام برای جواب شاید دیر شده باشه اما برای دوستانی که این مطلب رو میخونند نظرم رو میگم . من به ندرت و فقط موقع لزوم گوشی عوض میکنم کلی در مورد اندروید و ویندوزفون پرس و جو کردم و تقریبآ همه اندروید رو پیشنهاد دادن اما چون من گوشی رو نه برای بازی که برای کارم لازم دارم در نهایت یه نوکیا لومیا 520 که وینوزفون 8 روش نسبه گرفتم . الان حاضر نیستم اون رو با هیچ گوشی اندرویدی عوض کنم حتی پسرم هم قبلآ طرفدار اندروید بود با کار کردن با این گوشی نظرش تغییر کرد. نرم افزارهایی مثل ریموت پی سی و ریموت دسکتاپ که از ابزار های کار تو شبکه هست به راحتی رو این گوشی نصب میشه البته باید خریداری بشه که از طریق یکی از دوستان انجام میدم ( ریموت دسکتاپ 2 دلار) .افیس محشری داره و نرم افزار های کابردی و غیر کاربردی زیادی تو مارکتش به صورت رایگان موجوده و از طریق اکانت مایکروسافت قابل دانلود و نصب هست این یعنی هماهنگی زیادی بین سخت افزار و نرم افزار وجود داره که احتمال هنگ کردن گوشی رو به حداقل میرسونه ( برای من تا اْان چنین چیزی پیش نیومده) چیزی که تو گوشی های اندرویدی بیشتر دیده میشه (البته در برند های ارزون تر) . من هیچ بازی رو این گوشی ندارم و نصب هم نمیکنم اما اکثرآ میگن اندروید برای بازی بهتره هنوز میدیا پلیرش رو تست نکردم اما اگه کسی دنبال کلاس گذاشتن هم باشه ویندوزفون 8 یه چیز دیگه هست دوستانی که این گوشی رو دیدن به این مطلب معترف بودن . من این سیستم عامل رو برای کسانی که در زمینه شبکه و مسائل اینچنینی کار میکنند مناسب تر میدونم.

star254
27-05-2014, 16:38
چند دقیقه پیش مدیاپلیرش رو هم تست کردم فیلم با فرمت MP4 و MKV رو به راحتی پخش کرد البته زیرنویس SRT رو نتونست پخش کنه .کیفیتش هم عالیه . پلیر VLC رو خواستم دانلود کنم که 2 یورو قیمتش بود منصرف شدم فیلم با فرمت فلش رو هم موقع کپی میتونه تبدیل کنه .

amirmohammad_49
27-05-2014, 16:57
چند دقیقه پیش مدیاپلیرش رو هم تست کردم فیلم با فرمت MP4 و MKV رو به راحتی پخش کرد البته زیرنویس SRT رو نتونست پخش کنه .کیفیتش هم عالیه . پلیر VLC رو خواستم دانلود کنم که 2 یورو قیمتش بود منصرف شدم فیلم با فرمت فلش رو هم موقع کپی میتونه تبدیل کنه .
سلام.
فقط میشه گفت ویندوزفون به شدت داره سهم خودش از بازار اسمارتفون ها را بالا میبره و انصافا هم با وینفون8.1 حرفی واسه گفتن نذاشته.
برای پخش زیرنویس میتونین از moliplayer استفاده کنید

star254
27-05-2014, 17:13
سلام.
فقط میشه گفت ویندوزفون به شدت داره سهم خودش از بازار اسمارتفون ها را بالا میبره و انصافا هم با وینفون8.1 حرفی واسه گفتن نذاشته.
برای پخش زیرنویس میتونین از moliplayer استفاده کنید

سلام و تشکر . یه مطلب دیگه هم که فراموش کردم بگم پشتیبانی بسیار قوی از زبان فارسی هست که ماکروسافت تو ویندوزفون قرار داده خیلی از منوها کاملآ فارسی شدن و توضیحات بخشهای زیادی از گوشی و نرم افزار های اصلی فارسی هستند. دوستمون درست میگن ماکروسافت خیز بلندی برای اسمارتفون ها برداشته و کسانی که با ویندوز زیاد کار میکنند رابطه راحت تری با اون پیدا میکنند.

star254
30-05-2014, 01:00
امروز ویندوزفون گوشیم رو به 8.1 ارتقاع دادم واقعآ چیز دیگه ای شده تو خونه یه گوشی هواوی هم بچه ها دارن شده حکایت بنز و پیکان . کیفیت و کاربری 8.1 بسیار روان تر از مدل 8 هست . دوستانی که ویندوزفون 8 دارند هنوز که مایکروسافت رایگان ویندوز 8.1 رو ارائه میکنه اون رو ارتقاع بدن . با سرچ تو اینترنت به راحتی روش کار رو پیدا میکنند فقط یه چیزی حدود 400 مگ دانلود و حدود 3 ساعت زمان برای نصب و آپدیت های بعدی نیاز دارند

clau
30-05-2014, 01:04
3ساعت نصبش طول میکشه یعنی:n04:با احتساب زمان دانلود میگید یا فقط نصبش اینقد زمان بره:n13:

star254
30-05-2014, 08:04
3ساعت نصبش طول میکشه یعنی:n04:با احتساب زمان دانلود میگید یا فقط نصبش اینقد زمان بره:n13:

سلام این زمان شامل خواندن آموزش آپدیت ، ساخت اکانت دلوپر (توسعه دهنده یا همون مبلغ خودمون) ویندوزفون ، دانلود ، نصب و آپدیتهای پس از اون میشه . قبل از نصب ورژن 8.1 سیستم پیشنیاز های اون رو نصب میکنه و باید همه رو تایید کرد . در هنگام آپدیت هرگز از گزینه بک استفاده نکنید و با گوشی کاری انجام ندهید . از پربودن باطری نیز اطمینان داشته باشید چیزی بیش از 4 گیگ از فضای 8 گیگی حافضه دستگاه بعد ار ارتقاع به 8.1 پر میشه.

pooriya_hp
30-05-2014, 17:07
100% ویندوز فون (8.1) (البته اگر نیاز به تحلیل باشه ، بگو تا اقدام کنم)

mohasmhan
03-12-2014, 11:18
امروز ویندوزفون گوشیم رو به 8.1 ارتقاع دادم واقعآ چیز دیگه ای شده تو خونه یه گوشی هواوی هم بچه ها دارن شده حکایت بنز و پیکان . کیفیت و کاربری 8.1 بسیار روان تر از مدل 8 هست . دوستانی که ویندوزفون 8 دارند هنوز که مایکروسافت رایگان ویندوز 8.1 رو ارائه میکنه اون رو ارتقاع بدن . با سرچ تو اینترنت به راحتی روش کار رو پیدا میکنند فقط یه چیزی حدود 400 مگ دانلود و حدود 3 ساعت زمان برای نصب و آپدیت های بعدی نیاز دارند

با تشکر از شما دوست عزیز
من از کار کردن با ویندوز کامپیوتر شخصی کاملاً راضی هستم و تا 99 درصد کارامو راه انداخته که البته این به خاطر در دسترس بودن رایگاه خود ویندوز و نرم‌افزارایی هست که روی اون نصب می‌کنیم.
خب سؤال اصلی من اینه که آیا ویندوز فون هم قابلیت نصب نرم‌افزارها رو به طور کامل داره یعنی توی کشور ما میشه مثل کامپیوتر های شخصی نرم‌افزار های این سیستم‌عامل رو کرکشون کرد.

mohasmhan
03-12-2014, 11:22
یه سؤال دیگه:
درایو‌ها توی ویندوز فون مثل ویندوز معمولیه. این رو گفتم به خاطر اینکه می‌خوام ببینم برنامه‌هایی که میشه روی درایو رمزگذاری کرد یا برنامه bitlocker خود ویندوز روی این سیستم عامل جواب می‌ده؟
آیا درایو مجازی هم میشه نصب کرد؟
آیا چند حساب کاربری میشه ایجاد کرد؟
ممنون

mohammadjj92
03-12-2014, 12:06
فقط‌ جهت اطلاع دوستان میگم که برنامه ی ریموت دسکتاپ که خود ماکروسافت ارائه داده , رایگان برای آندروید موجوده , و اینکه برای این موارد سری کاملی از برنامه ها رو‌ آندروید موجوده . آزادی آندروید تو هیچ سیستم عاملی نیست , ویندوزفون برای اونایی که فقط می خوان به عنوان ی کاربر عادی که نیاز دارن ی سیستم عامل ثابت داشته باشن مناسبه , برای کسی که تنوع طلبه و میخواد ی کم حرفه ای تر از گوشی استفاده کنه , آندروید گزینه مناسب تری هست .

mohammadjj92
03-12-2014, 12:59
نصب برنامه به دو روش انجام‌ میشه , اول از طریق اپ استور که باید اکانت بسازید و دوم اینکه از سایت های دیگه دانلود کنید و تو مسیر دانلود داخل گوشی کپی کنید , اپ استورو باز کنید از طریق آفلاین فایلو نصب کنید . پس کرک کردن برنامه تقریبا کار سختیه , البته تو خود انجمن تعدادی برنامه همراه با کرک وجود داره نه اینکه نمیشه .
راجبه درایورها , سیستم عامل ویندوزفون به صورت یک‌بسته ارائه میشه , یعنی شما نمیتونی قسمت درایور هارو ازش جدا کنی و اینکه هر نسخه ای نمیشه رو گوشیت نصب کنی .
البته اگه به انجمن های معروف مثل xda مراجعه کنید میتونید رام‌هایی که برا گوشی های ویندوزی ارائه شده پیدا کنید و البته برا درایورها یا ساخت کاستوم رام ویندوزی کمک بگیرید .
در کل ماکروسافت مسیر خوبیو پیش گرفته و این باعث تلاش بیشترگوگل میشه .
در ضمن ماکروسافت برنامه ی جالبی تحت عنوان switch to WP8 برا آندروید ساخته , این برنامه لیست برنامه هایی که روی آندروید دارید رو بررسی میکنه و به شما میگه که چند درصد از برنامه هاتون برای ویندوزفون موجوده تا شمارو ترغیب به خرید ویندوزفون کنه .