PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل پراسس مشکوک و مصرف شدن ترافیک از این پراسس

David.Jn
14-04-2013, 18:39
سلام
من رو سیستمم نرم افزار Du Meter دارم و میبینم که به خودی خود دانلود دارم و به NeLlimitter‌ مراجعه میکنم و میبینم که یک پراسس در حال مصرف ترافیک اینترنت هست
نرم افزارها رو تو NetLimitter چک میکنم و میبینم که هیچکدوم آپدیت نمیشن و فقط این پراسس خود به خود داره ترافیک مصرف میکنه
عکس زیر:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

این قضیه هم باعث شده سرعت اینترنت من کم بشه و هم اینکه حجم اینترنت من خیلی زودتر تموم بشه
با آنتی ویروس هم چک کردم و هیچ ویروسی وجود نداشته
یه بار هم با آنتی مال‌ویر اسکن کردم و مشکلی نبود
ولی اگه نیاز باشه دوباره چک میکنم

David.Jn
19-04-2013, 14:39
دوستان حجم اینترنت من هنوز داره الکی مصرف میشه و مشکل حل نشده

iammahdi
22-04-2013, 22:50
واسه منم همین طوری شده، من هم همین کارها رو انجام دادم ولی اینترنت داره همین جوری خورده می شه؟
قضیه چیه؟
قبلا" این طوری نبود تازگی ها این مدلی شده!!!!

David.Jn
25-04-2013, 12:40
خیلی جالبه چند روز هم آنتی ف×لت×ر سایفون رو استفاده کردم و بعد از استفاده اون از یه منبع دیگه حجم داشت استفاده میشد
کلن این آنتی ف×لت×ر ها نمیدونم چه چیزی رو واسه خودشون آپلود میکنن
باز میشه گفت سایفون یه مزیتی داره و اونم اینه که بعد از قطع کردنش دیگه دانلود انجام نمیشه
امیدوارم فقط مشکلی ایجاد نشه

golden_boy_t
03-05-2013, 11:58
منم همین مشکلو دارم جریان چیه؟

سلام
من رو سیستمم نرم افزار Du Meter دارم و میبینم که به خودی خود دانلود دارم و به NeLlimitter‌ مراجعه میکنم و میبینم که یک پراسس در حال مصرف ترافیک اینترنت هست
نرم افزارها رو تو NetLimitter چک میکنم و میبینم که هیچکدوم آپدیت نمیشن و فقط این پراسس خود به خود داره ترافیک مصرف میکنه
عکس زیر:

این قضیه هم باعث شده سرعت اینترنت من کم بشه و هم اینکه حجم اینترنت من خیلی زودتر تموم بشه
با آنتی ویروس هم چک کردم و هیچ ویروسی وجود نداشته
یه بار هم با آنتی مال‌ویر اسکن کردم و مشکلی نبود
ولی اگه نیاز باشه دوباره چک میکنم

David.Jn
03-05-2013, 12:09
من با نصب ویندوز 8 دیگه این مشکل رو ندارم
نمیدونم شاید حفره‌ای رو نسخه ویندوز 7 من بود که اینجوری میشد

sadeghr7
09-05-2013, 01:32
سلام من رو سیستمم نرم افزار Du Meter دارم و میبینم که به خودی خود دانلود دارم و به NeLlimitter‌ مراجعه میکنم و میبینم که یک پراسس در حال مصرف ترافیک اینترنت هست نرم افزارها رو تو NetLimitter چک میکنم و میبینم که هیچکدوم آپدیت نمیشن و فقط این پراسس خود به خود داره ترافیک مصرف میکنه عکس زیر: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] این قضیه هم باعث شده سرعت اینترنت من کم بشه و هم اینکه حجم اینترنت من خیلی زودتر تموم بشه با آنتی ویروس هم چک کردم و هیچ ویروسی وجود نداشته یه بار هم با آنتی مال‌ویر اسکن کردم و مشکلی نبود ولی اگه نیاز باشه دوباره چک میکنم

سلام به تمامی دوستان بهترین راه برای حل مشکل استفاده از یک فایر وال قوی و به روز هستش من ESET SMART SECURITY نسخه 5 یا 6 رو پیشنهاد می کنم. در بخش SETUP قسمت Network روی Switch to interactive filtering mode کلیک کنید ، از این به بعد هر نرم افزاری از داخل سیستم می خاد با اینترنت تماس بگیره فایروال شما رو مطلع می کنه و البته بالعکس،

تو این لینک استفاده از فایروال به صورت تصویری توضیح داده شده که به درد شما هم می خوره

موفق باشید