PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل تلویزیون ال ای دی 3Dسامسونگ

emaravandi
14-04-2013, 10:13
سلام و درود
یه چند وقتیه که تلویزیون سامسونگ خریدم وقتی به اسمارت هابش میرفتم خوب بودو از امکاناتش استفاده میکردم
ولی
الان چند روزه که برنامه هایی که دانلود کرده بودم رفته مثلا اسکایپ وقتی هم که میخام دوباره دان کنم یا به بروزرش برم ارور مشکل اتصال اینترنت میده ولی وقتی چک میکنم میکه اتصال داره
تورو خدا کمک کنید
در مورد چیز پی ان و شیر اینام که گفته بودید یه توضیح دیگه هم بدید لطفا
خیلی حیلی ممنون:n12:

matinpour
14-04-2013, 16:17
سلام و درود
یه چند وقتیه که تلویزیون سامسونگ خریدم وقتی به اسمارت هابش میرفتم خوب بودو از امکاناتش استفاده میکردم
ولی
الان چند روزه که برنامه هایی که دانلود کرده بودم رفته مثلا اسکایپ وقتی هم که میخام دوباره دان کنم یا به بروزرش برم ارور مشکل اتصال اینترنت میده ولی وقتی چک میکنم میکه اتصال داره
تورو خدا کمک کنید
در مورد چیز پی ان و شیر اینام که گفته بودید یه توضیح دیگه هم بدید لطفا
خیلی حیلی ممنون:n12:

دوست عزیز
اول اینکه نگفتید که مدل تلویزیون تان بطور کامل چیست دوم اینکه چطوری به اینترنت وصل می شوید یعنی بیسیم یا باسیم تا بعد شما را راهنمایی کنم

emaravandi
15-04-2013, 15:04
سلام مجدد
بیسیم وصل میشم و مدلش هم هست ua46es7770m
که معروف هست به
es7770

emaravandi
15-04-2013, 15:05
بازم ممنون

matinpour
15-04-2013, 15:18
سلام مجدد
بیسیم وصل میشم و مدلش هم هست ua46es7770m
که معروف هست به
es7770

دوست عزیز
یک دفعه سعی کنید که با کابل لن به مودم وصل شوید معمولا از طریق بیسیم این مشگلات را دارد

برای شیر کردن هم به این تایپیک بروید
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

و یا از مطلب زیر استفاده کنید

شیر کردن تلویزیون و کامپیوتر
به وسیله این نرمافزار و wifi متوانید کامپیو تر و تلویزیونتان با هم شیر کنید
راههای بسیار متعددی برای دسترسی به اینترنت وجود دارد و شما به صورت معمول فقط توسط یکی از راهکارهای معمول می توانید به اینترنت متصل شود , حال ما در این پست برایتان نرم افزار Connectify Dispatch را آماده کرده ایم , این نرم افزار با به کارگیری تمامی راهکارهای ممکن برای اتصال به اینترنت این امکان را فراهم می کند که با سرعت بسیار بالایی به اینترنت متصل شوید.
از دیگر ویژگیهای این نرم افزار می توان به ویژگی ایجاد یک شبکه بین چندین کامپیوتر اشاره کرد که در این صورت می توانید با سرعت خیره کننده ای فایلهایتان را به کامپیوترهای مختلف انتقال دهید.
آخرین ورژن از این نرم افزار را می توانید از سایت آریادانلود دریافت نمایید.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

hobor971
15-04-2013, 16:26
دوست عزیز بر اساس صحبتهای اکثر دوستان در تاپیکهای مختلف اینمشکل در حال حاضر در اسمارت هاب سامسونگ وجود دارد . برای تلوزیون من هم که با شما هم مدل است همین موضوع وجود دارد . ببینید ورژن نرم افزار تلوزیونتان چند ست ؟ 1019 ؟ به نظر من مربوط به ورژن نرم افزار است و باید به 1020 ارتقا یابد .