PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : اساتید محترم ممنون میشم راهنمایی کنید .مشکل حین آپدیت TPLINK W8901G

roxh58
14-04-2013, 02:57
سلام دوستان
من دیروز اومدم مودمم رو آپدیت کنم (مدل مودم tplink w8901g) ورژن 3 - ...
فایل اپدیت اشتباه ریختم (ورژن 6) دیگه مودمم بالا نمیاد.
سوراخ پشت مودم هم که ریست فکتوری میکنه ... جواب نمیده
فقط چراغ پاور روشنه و بقیه چراغ ها خاموشه. -فکر کنم بوتش پریده -
زمان گارانتی هم تموم شده
ممنون میشم راهنمایی کنید

Masoud 206-16v
14-04-2013, 03:37
فریمور مودمت رو بگیر و از نو آپدیتش کن و بعد مودم رو خاموش و با ی سوزن اون کلید رسیت رو فشار بده و نگه دار و حالا مودمت رو روشن کن واسه ۱۰ثانیه اون کلید رسیت رو نگه دار بعد از اون مودم شروع به کار میکنه.بهتر اینه که برق رو از مودمت جدا و بعد از نگه داشتن اون کلید رسیت دوباره برق رو به مودمت متصل کنی.

roxh58
14-04-2013, 05:30
فریمور مودمت رو بگیر و از نو آپدیتش کن و بعد مودم رو خاموش و با ی سوزن اون کلید رسیت رو فشار بده و نگه دار و حالا مودمت رو روشن کن واسه ۱۰ثانیه اون کلید رسیت رو نگه دار بعد از اون مودم شروع به کار میکنه.بهتر اینه که برق رو از مودمت جدا و بعد از نگه داشتن اون کلید رسیت دوباره برق رو به مودمت متصل کنی.

متاسفانه به هیچ وجه به کامپیوتر وصل نمیشه که بخوام اپدیتش کنم. فقط چراغ پاور روشنه و هیچ کدوم از پورتها کار نمیکنه . :(

mohammadi_4u
14-04-2013, 07:53
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
راههای گفته شده رو بپیمایید ایشالا جواب بده

roxh58
14-04-2013, 10:36
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
راههای گفته شده رو بپیمایید ایشالا جواب بده

جناب محمدی عزیز
در اشیانه هم خدمتتون عرض کردم ...هر کاری کردم نشد.
مشکل من بدتر از این دوستمون بود که لینکش رو گذاشتید. من به هیچ وجه 192.168.1.1 رو نمیشناسه و اجازه دسترسی به کانفیگ مودم رو نمیده
شاید چون من ویندوز 7 نصب دارم روی سیستم جواب نمیده. انگار باید اکس پی نصب کنم بعد امتحان کنم.
دوستان راه حلی به ذهنشون میرسه ایا؟

roxh58
16-04-2013, 06:53
یعنی در تمام کائنات من تنها کسی هستم که دچار این مشکل شدم؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]