PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشاوره برای خرید اسپیکر

Alidark2013
12-04-2013, 14:57
سلام قصد من از ایجاد این تاپیک مشاوره برای خرید اسپیکر هست.من تمام تاپیک ها رو در مورد خرید اسپیکر رو خوندم خیلی گیج شدم:n04:
اسپیکری که میخوام بخرم از بین این برند ها هست:logitech و Edifier هست. به نظر شما برای کسی که 90% موزیک و 10% بازی و فیلم میبینه 1/2 خوبه یا 1/5 ؟
بودجه هم 400-500 تومن هست!
چشم خودم رو که این 2 3 تا مدل گرفتن! به نظرتون چطوریه؟
ایا این ها قدرت و کیفیت و تفکیک بالا تری نسبت به پایه بلند های سینما خانواده داره؟
Edifier c3
Logitech z2300
به نظرتون چطوری هستن این 2تا؟
راستی میشه با این ها یک مهمونی رو هم تو خونه اداره کرد؟:8:
لطفا بحث رو باز کنید مرسی:n01:

parashm
29-06-2013, 16:30
سلام دوستان:n26:

تازگی اسپیکری خریدم که از تکنولوژی Hi-Fi استفاده شده بعدشم دارای فلشر وقتی روشنش میکنی خیلی حال میده کل اتاق نور تابیده میشه . برای کسای که موسیقی زیاد گوش میکنن خیلی عالیه . منکه خیلی ازش راضیم .

اینم سایت فروش اسپیکر

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

@ramtin@
19-08-2013, 13:37
[QUOTE=Alidark2013;7580670]سلام قصد من از ایجاد این تاپیک مشاوره برای خرید اسپیکر هست.من تمام تاپیک ها رو در مورد خرید اسپیکر رو خوندم خیلی گیج شدم:n04:
اسپیکری که میخوام بخرم از بین این برند ها هست:logitech و Edifier هست. به نظر شما برای کسی که 90% موزیک و 10% بازی و فیلم میبینه 1/2 خوبه یا 1/5 ؟
بودجه هم 400-500 تومن هست!
چشم خودم رو که این 2 3 تا مدل گرفتن! به نظرتون چطوریه؟
ایا این ها قدرت و کیفیت و تفکیک بالا تری نسبت به پایه بلند های سینما خانواده داره؟
Edifier c3
Logitech z2300
به نظرتون چطوری هستن این 2تا؟
راستی میشه با این ها یک مهمونی رو هم تو خونه اداره کرد؟:8:
لطفا بحث رو باز کنید مرسی:n01:[/QUOT

با سلام و خسته نباشید :من خودم هم دنبال ی اسپیکیر تو رنج قیمت 250تا 350 .نظر خودم رو لاجتیک و کریتیو هست .حالا نظر شما و مدل هایی که پیشنهاد می کنید رو لطفا بگید
با تشکر @ramtin@

@ramtin@
19-08-2013, 13:41
parsham من به شما در وحله اول لاجتیک رو پیشنهاد می کنم و بعد کریتیو و بعد ادیفایر .لاجتیک مدل x530 va x540 مدل های خوبین برای اطلاعات بیشتر به این لینک مراجعه کن
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اگه سوالی دیگه داشتی در خدمتم .راستی در حین خرید به r m s خیلی توجه کن که چند واته.

@ramtin@
19-08-2013, 13:44
راستی این مدلی که خدتون معرفی کردین مدل شاخی هستش ولی فکر کنم قیمتش بالا باشه.....

farzadiii
23-08-2013, 15:02
ادیفایر سی 3 چیز خوب با قدرت بالا و کیفیت ساخت بالا و ظاهر قشنگ
دیگه ادم چی می خواد

@ramtin@
24-08-2013, 09:25
من با نظر اقای فرزادی موافقم c3 خیلی خوبه و قیمتش هو فکر کنم مناسب باشه ولی لاجتیک هم بد نیست درسته اقای فرزادی؟؟

farzadiii
24-08-2013, 14:23
من با نظر اقای فرزادی موافقم c3 خیلی خوبه و قیمتش هو فکر کنم مناسب باشه ولی لاجتیک هم بد نیست درسته اقای فرزادی؟؟

بله لاجیتک هم خوبه
و کریتیو هم خوبه
ولی ادیفایر از لاجیتک و کریتیو امکانات بیشتری داره مثلا ادیفایر سی 3 خروجی هدفون و ورودی میکروفن و امپلی جدا که حرفه ای تر هست و همچنین داشتن کنترل از راه دور اینا مزایای ادیفایر هست
همچنین بدنه ی ادیفایر ها از چوب ساخته شده که هم در کیفیت صدا و جنس تاثیر داره

@ramtin@
25-08-2013, 09:37
بله لاجیتک هم خوبه
و کریتیو هم خوبه
ولی ادیفایر از لاجیتک و کریتیو امکانات بیشتری داره مثلا ادیفایر سی 3 خروجی هدفون و ورودی میکروفن و امپلی جدا که حرفه ای تر هست و همچنین داشتن کنترل از راه دور اینا مزایای ادیفایر هست
همچنین بدنه ی ادیفایر ها از چوب ساخته شده که هم در کیفیت صدا و جنس تاثیر داره

صحبت های شما تایید میشه .
ادیفایر در نوع خودش خیلی خوبه .
البته اینم بگم که هر برند مثل لاجتیک و کریتیو و ادیفایر مدل های بد هم داشته نمیشه گفت که تمام مدل هاش خوبن خلاصه به قول معروف تو یه جعبه پرتقال خراب هم هست درسته؟

farzadiii
25-08-2013, 14:12
صحبت های شما تایید میشه .
ادیفایر در نوع خودش خیلی خوبه .
البته اینم بگم که هر برند مثل لاجتیک و کریتیو و ادیفایر مدل های بد هم داشته نمیشه گفت که تمام مدل هاش خوبن خلاصه به قول معروف تو یه جعبه پرتقال خراب هم هست درسته؟

دقیقا درسته
منم نمی گم یک مارک اگر 100 مدل تولید کنه حتما 100 تا مدل عالی هستند
نه این طوری نیست ولی مثلا ادیفایر سی 2 و سی 3 که می گم عالی هستند چون مدل های معروف و پر فروش ادیفایر هستند
و 3 یا 4 سال تو بازار هستند و امتحان خود را پس دادند و هر کس گرفته تا حالا بد نگفته
من خودم باورم نمیشد که ادیفایر عالی هست ولی وقتی خریدم باورم شد

Alidark2013
01-10-2013, 19:57
دقیقا درسته
منم نمی گم یک مارک اگر 100 مدل تولید کنه حتما 100 تا مدل عالی هستند
نه این طوری نیست ولی مثلا ادیفایر سی 2 و سی 3 که می گم عالی هستند چون مدل های معروف و پر فروش ادیفایر هستند
و 3 یا 4 سال تو بازار هستند و امتحان خود را پس دادند و هر کس گرفته تا حالا بد نگفته
من خودم باورم نمیشد که ادیفایر عالی هست ولی وقتی خریدم باورم شد

سلام.
ممنون از توضیحات دوستان.
Edifier c2 خریداری شد.
ساب حتما باید رو زمین باشه رو میز حال نمیده!.ولی وقتی رو زمین میاد اهنگ هایی که بیس دارن وقتی صدا رو 35 میره شیشه اتاقم میلرزه!
واقعا عالیه و تریبل توپی داره تو رنج قیمتی خودش.:8:

a2015
06-01-2014, 21:58
سلام

اسپیکر Marshal Speaker ME-2054 کیفیت خوبی داره یا نه؟