PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سوال در مورد ال ای دی 5550 سامسونگ

mehdihamed
12-04-2013, 13:13
سلام
دوستان این ال ای دی ما یه دکمه رکورد برای ضبط کردن داره این برای ضبط از کجاست؟
من موقع پخش تلویزیون زدم هیچ اتفاقی نیافتاد موقع پخش از ویدیو هم زدم بازم هیچی نشد موقع پخش از سینمای خانگی هم زدم هیچی، پس این دکمه برای ضبط چیه؟ :n13:

matinpour
12-04-2013, 21:11
سلام
من موقع پخش تلویزیون زدم هیچ اتفاقی نیافتاد موقع پخش از ویدیو هم زدم بازم هیچی نشد موقع پخش از سینمای خانگی هم زدم هیچی، پس این دکمه برای ضبط چیه؟ :n13:

دوست عزیز از این مسیر بروید
عملکرد ضبط روی USB در تلویزیون LED SAMSUNG

دکمه اسمارت هاب----->ALLSHARE PLAY ------> ضبط تلویزیون

برای استفاده از عملکرد ضبط یا TIME SHIFT از USB که با مشخصات USB HDD با سرعت 5,400 دور در دقیقه استفاده کنید.یا usb خوب
1-هنگامی که یک برنامه در حال پخش را ضبط میکنید کلید ضبط را با استفاده از کنترول از راه دور انتخاب کنید. پنجره POP UP نمایان می شود. دستگاه USB نمی تواند تا زمانیکه آزمایش عملکرد دستگاه را تمام نکرده ضبط کند

2- مدت را برای تنظیم زمان ضبط کردن انتخاب کرده و سپس قبول را انتخاب کنید.
لازم به ذکر است که فرمت ضبط شده فقط در خود تلویزیون قابل پخش است
دوست عزیز لطفا اطلاعات TV خود را در این تایپیک بگذارید.

([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

amir_t6262
14-04-2013, 09:13
فکر میکنم سری 5550 اصلا قابلیت ضبط تصاویر یا همان PVR را ندارند.

matinpour
14-04-2013, 16:03
سلام

دوست عزیز

سیستم تلویزیون شما pvr ندارد یعنی شما نمی توانید از تلویزیون تان عمل ضبط را انجام دهید