PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : نرم افزار ساده برای طراحی سریع وب سایت

MohammadAnsari
12-04-2013, 10:22
سلام

من برای طراحی سایت گالری عکس به یک نرم افزار نیاز دارم که بتونم سریع و ساده هر از چندگاهی سایتم رو بروز کنم. در حال حاضر سایتم را با نرافزار website x5 طراحی کردم ولی ازش چندان راضی نیستم! مخصوصا قسمت دریافت نظر و فرمهاش که با هاستینگی که من دارم کار نمیکنه، فونتش هم به هم میریزه.
نرم افزارهای زیادی رو امتحان کردم ولی هیچکدوم کارم را راه ننداختن.
یه نرم افزار میخوام که بعد از طراحی اولیه، آپدیت کردنش خیلی سریع و راحت باشه.

اگه کسی بتونه یک طراحی اولیه یا تمپلیت اولیه رو هم برام انجام بده با یک نرم افزار خوب که بعد بتونم خودم با استفاده از همون نرم افزار کارم رو ادامه بدم، هزینه اش رو هم قبول دارم

این آدرس سایت فعلی من هست که میتونین ببینین چجور چیزی میخوام
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
همونجور که میبینین چند ساله آپدیت نشده متاسفانه. میخوام نرم افزار سورس رو عوض کنم، ولی واقعا وقتش رو ندارم.

اگه کسی بتونه کمک کنه ممون میشم نظرش رو بهم بگه.

Amin_0913
18-04-2013, 13:07
تنها نرم افزاری که میتونه کمکت کنه فتوشاپ هستش
اگه هم نمی تونی کار کنی مجبوری بدی واست طراحی کنند

anvar.net
20-04-2013, 01:30
شما نیاز به یه cms اختصاصی دارید که براتون نوشته بشه. اگه هاستتون ویندوزه از asp.net باید کار بگییرید و اگه لینوکسه از php . معمولا بروزرسانی این جور سایت ها با html معمولی زمان بر و خسته کننده است ولی کنترل پنل های اختصاصی که با زبان های تحت سرور نوشته میشه کار شما رو راحت میکنه

gigabyte2052
21-04-2013, 03:45
از وردپرس استفاده کنید نیاز به طراحی نیست وردپرس نصب کنید
wp-persian.com

en.idealist
21-04-2013, 16:00
سایت سازهای رایگان زیاد هست مثل جوملا و ورد پرس و غیره ولی همه اینها اگه یه طراحی اختصاصی بخوای نیاز به کد نویسی داره ولی یک شرکت ایرانی هست که کارشون درسته واقعا بدون کد نویسی سایت خودتو هر جور بخای میسازه poopesh.com مخصوصا شما که میخوای سایت گالری داشته باشی نمونه خارجیش هست ولی تو ایران فقط همینه یعنی من فقط همینو دیدم . موفق باشی

kian98
24-01-2014, 18:30
بهترین نرم افزار برای طراحی وب سایت فرانت پیج(frant page) هست که هر چه قدر که شما بخواین امکانات داره کارباهاش فقط یکم سخته. یک نرم افزار دیگه هم هست که مخصوص طراحی قالب برای وردپرس و جوملا و دروپال و دات نت نیوک و بلاگرهست اسمش ارتیستر(Artisteer) هست کار با هاش راحت تر از اون چیزیه که فکرشو بکنین کلی هم امکانات داره خودش هم چندتا قالب اماده داره.قالب هاش هم کاملا واکنشگرا هست.کافیه تو گوگل سرچ کنین تا براتون نشون بدن.