PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست تیم حرفه ای طراحی بازی آنلاین

adamous06
12-04-2013, 10:17
من يه مقدار سرمايه واسه ايجاد يه بازي آنلاين دارم و مدتهاست دنبال فعاليت در اين زمينه هستم،تقريباً اکثر بازي هاي آنلاين(خانوارز و بازي هاي مشابه همينطور ماي اف سي و بازي هاي مشابه اون و اسپيد آپ و ...) رو چک کردم و يه مقدار بازي کردم واسه آشنا شدن با روند داستان.در حال حاضر داستان يا سناريوي واسه اين کار دقيقاً مد نظرم نيست.ميخوام تمام موارد از 0 - 100 به عهده مجري باشه.به نظرتون بازي هاي استراتژيک مثل خانوارز يا آسمان دژ همينطور بازي هاي مربيگري آنلاين مثل MYFC.IR
با وجود تعداد زيادشون جواب ميده؟امکان طراحي و اجراي بازي هايي مثل call of dutty بصورت دو بعدي با يه داستان قوي هست؟ ترجيحاً مجري هايي که سابقه در اين زمينه دارن پيشنهاد بدن و نمونه کاري که انجام دادن رو معرفي کنن.ايده،طرح و سناريويي که به نظرشون جذاب و بکر هست تشريح کنن،مدت زمان آماده سازي و قيمت نهايي ذکر بشه
مهمترين موضوع در وهله اول سناريو و داستان بازي و بعد گرافيک و امنيت اين پروژه هست

Arrowtic
12-04-2013, 11:11
شما اول از هر چیز باید بازی که میخواید بسازید رو مشخص کنید.منظورم تحت مرورگر بودن یا نبودنشه چون این دو نوع بازی دو چیز مجزا هستن.باید سرور قوی داشته باشید و خیلی موارد دیگه.
تا به امروز این بازی های ایرانی که نام بردید جواب ندادن و به اون شدت موفق نبودن.
اگه در ساخت بازی هدفتون ساخت یه بازی شبیه یه بازی دیگه باشه به نظرم امکان موفقیت پروژه خیلی کم میشه,چیزی که امروزه بازی های آنلاین(چه تحت مرورگر چه دانلودی) به شدت بهش نیاز دارن خلاقیت هست چون در هر سبکی به قدری بازی زیاد شده که بدون خلاقیت توسط بازی های دیگه اون سبک بازی به راحتی شکست میخوره.مثال بزرگش هم سبک MMORPG هست که بیش از حد بازی های زیادی داره ولی در حال حاضر تعداد انگشت شماری هستن که میشه گفت موفق شدن.
جای درست تاپیک در بخش ساخت بازی هست چون شما برای بازیتون نیاز دارید موتور مورد استفاده و خیلی موارد دیگه رو معین کنید و اینجا ما درباره ساخت بازی صحبت نمیکنیم و فقط در مورد خود بازی حرف میزنیم.
گویا تاپیک رو در جای درستش هم زدید,در همون جا لطفا ادامه بدید :n16:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]